1398-06-16 19:12
347
0
65338
فرمانده سپاه نینوا گلستان عنوان کرد؛

راهبرد انقلاب حراست از نهضت عاشورای حسینی است/بیگانگی فلسفه عاشورا با سازش و تسلیم

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: راهبرد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست از نهضت عاشورای حسینی همان «گفتمان مقاومت» است.

به گزارش گلستان ما؛ سردار حسین معروفی امشب در جمع عزاداران حسینی هیئت شهدای آل یاسین و یازدهمین یادواره شهدای گمنام گرگان اظهار کرد: این کار با ارزش برگزاری همزمان این مجلس و یادواره شهدا را ارج می نهیم چرا که این اقدام به نوعی گره و پیوند علی اکبر های خمینی و حضرت علی اکبر اباعبدالله(ع) است.

 وی افزود: ملت ما با تاسی اسلام ناب محمدی و نهضت عاشورای حسینی ثابت کردند فرزندان راستین حسین ابن علی (ع) هستند.

فرمانده سپاه نینوا تصریح کرد: جوانان دیروز ما برای حفظ ناموس و وطن ، جان خود را تقدیم کردند و گفتمان دفاع مقدس را که همان گفتمان مقاومت بود به دنیا نشان داد.

وی بیان کرد: امروز هم آنچه که می تواند راهبرد نظام مقدس ما باشد حفظ و حراست از نهضت عاشورای حسینی است که همان گفتمان مقاومت است.

image 2019 9 7 23 37 7 166 YOC

معروفی با اشاره به اربعین،  بیان کرد: امروز بزرگترین مانور اسلام معجزه اربعین است که یقینا خروجی دفاع مقدس انقلاب اسلامی ایران است.

وی خطاب به عزادارن حسینی یادآور شد: بدانید فلسفه عاشورای سیدالشهدا با سازش و تسلیم بیگانه است

 وی خاطرنشان کرد: طبق آیات شریف قرآن کریم هر کس دین خدا را یاری کند خدا او یاری خواهد کرد ، پس چه باک از ائتلاف های پوشالی دشمن داریم وقتی درست مثل ۴۰ سال گذشته توکل مان به خداوند متعال است؟

فرمانده سپاه نینوا گفت: اینکه امام فرمود ملت ما از امت رسول الله بالاتر اند یک شعار نبود زیرا کاری که ملت شریف ما در غیبت امامی معصوم انجام داد خارق العاده بود .

انتهای پیام/

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.