1399-06-26 08:37
1415
0
70380

جزییات بازداشت شهردار بندرگز

جزئیات دستگیری شهردار بندرگز به اتهام اختلاس و دو نفر از مدیران و کارکنان این شهرداری به اتهام فساد مالی منتشر شد.

به گزارش گلستان ما؛ پس از گذشت چند ماه از مرحله تحقیقات و کارشناسی پرونده شبکه فساد مالی در شهرستان بندرگز توسط سازمان اطلاعات سپاه، سه شنبه 25 شهریور شهردار بندرگز و دو نفر از مدیران و کارکنان این شهرداری توسط پاسداران گمنام امام زمان دستگیر که شهردار بندرگز در بازداشت موقت بسر می‌برد و دو نفر دیگر با صدور قرار مناسب از گذشته به صورت موقت آزاد هستند.

تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد و با توجه به اینکه تخلف کارکنان دولت در مرکز استان گلستان بررسی می‌شود پرونده به صورت ویژه در دادسرای عمومی و انقلاب گرگان مطرح رسیدگی است.
 
دستگیری عناصر شبکه فساد مالی و اداری در شهرداری بندرگز

یکم بهمن ماه سال گذشته سازمان اطلاعات سپاه نینوا گلستان با حضور در شهرداری بندرگز پنج نفر از عناصر فساد اداری و مالی در شهرداری بندرگز را با حکم قضایی دستگیر کردند.

این افراد و شبکه فساد طی رصد و اشراف اطلاعاتی پاسداران جان برکف و گمنام سازمان اطلاعات سپاه نینوا شناسایی و با هماهنگی دادستان شهرستان دستگیر و تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.
 
آخرین جزییات اختلاس در شهرداری بندرگز

سوم بهمن ماه سال گذشته نیز پایگاه اطلاع‌رسانی دادگستری گلستان با انتشار خبری به نقل از  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرگز اعلام کرد رسیدگی به پرونده اختلاس در شهرداری بندرگز آغاز شد.

محمد طالبی با بیان اینکه پنج نفر در این راستا دستگیر شدند، افزود: از این پنج نفر، دو نفر به اتهام معاونت در اختلاس و معاونت در اخذ مال بر خلاف قانون با قرار وجه التزام و نظارت قضایی یک ماهه و منع اشتغال به کار در شهرداری، فعلا آزاد شدند.

یک نفر دیگر به اتهام اختلاس و تبانی در معاملات دولتی بازداشت موقت و دو نفر دیگر هم به اتهام معاونت در تبانی در معاملات دولتی و اخذ مال بر خلاف قانون، با قرار کفالت، بازداشت هستند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرگز بیان کرد: بررسی های اولیه نشان می دهد این افراد که سمت های مختلفی در شهرداری بندرگز دارند از سال ۹۵ تخلف می کردند که با همکاری اطلاعات سپاه و دادستانی این افراد شناسایی و دستگیر شدند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.