1399-04-15 12:55
114
0
69276
استاندار گلستان مطرح کرد :

تحریم های یکجانبه آمریکا بدتر از کرونا / انتقاد از تاخیر 30 ساله طرح فاضلاب گنبد / فعالیت 34 شهرداری در گلستان

استاندار گلستان اظهار کرد: اعتبار شهرداری های استان گلستان 580 میلیارد تومان است که امسال دو برابر افزایش یافت و 40 درصد این اعتبارات برای فعالیت های عمرانی در نظر گرفته شده است.

به گزارش گلستان ما ؛ هادی حق شناس در جلسه شورای اداری شهرستان گرگان، با تأکید بر تلاش شهرداریها برای افزایش درآمد پایدار، گفت: 34 شهرداری در سطح استان داریم که تنها سه شهرداری گرگان، گنبدکاووس و علی آباد کتول درآمدشان بیش از هزینه است.

وی با اشاره به نامناسب بودن فاضلاب استان گلستان، خاطرنشان کرد: متأسفانه با گذشت ۳۰ سال از آغاز طرح فاضلاب گنبدکاووس، هنوز این طرح به نتیجه نرسیده است.

حق شناس به تامین آب گرگان اشاره کرد و گفت: موضوع سد شصت کلاته را پیگیری می کنیم تا مشکلات آب مردم گرگان حل شود.

استاندار گلستان، تحریم های یکجانبه و ظالمانه آمریکا را بدتر از کرونا دانست و افزود: خوشبختانه کشور توانست مسائل اقتصادی خود را در فضای تحریم پیش ببرد.

وی یادآور شد: در استان گلستان نسبت به سال 92 بالغ بر 40 درصد میزان تولیدات محصولات کشاورزی افزایش یافت و تولیدات محصولات کشاورزی در گلستان به پنج میلیون و 500 هزار تن رسیده است.

وی به بحث معضلات زیست محیطی کارخانه ید اشاره کرد و گفت: تولیدات این مرکز برای کشور حائز اهمیت است و با حفظ ملاحظات محیط زیستی تلاش کردیم که مشکلات پساب این کارخانه حل شود.

استاندار گلستان با بیان اینکه دو هزار و ۴۰۰ تخت بیمارستانی در استان وجود دارد و در حال حاضر یک هزار تخت بیمارستانی در گلستان در حال ساخت است، تصریح کرد: درحال حاضر ۶۰۰ بیمار کرونایی در سطح استان گلستان وجود دارد اما مشکلی برای بستری بیماران در مراکز درمانی نداریم.

انتهای پیام /

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.