1399-03-12 09:33
433
0
68843
بر اساس گزارشات مردمی شاهدیم ؛

بالاگرفتن انتقادات به عملکرد مدیریت برق شرق گرگان

بیش از چند ماه است که شهروندان گرگان و روستاهای شرقی مرکز استان از عملکرد و رفتار مدیریت برق شرق گرگان گلایه می کنند .

به گزارش گلستان ما ؛ بیش از چند ماه است که شهروندان گرگان و روستاهای شرقی مرکز استان از عملکرد و رفتار مدیریت برق شرق گرگان گلایه می کنند .

این پایگاه خبری بر اساس وظیفه ذاتی خود ابتدا به سخنان آنها گوش داده و گزارشات ارسالی را بررسی کرده و جمع بندی آن به صورت زیر است که انتظار می رود مدیریت برق شرق گرگان نسبت به این موارد پاسخگو باشد ضمن اینکه این حق به مدیران داده می شود تا سخنان خود را در این رسانه به اطلاع مردم برسانند .

مهمترین نکته ای که عملکرد مدیریت شرق گرگان ظهور و بروز دارد رفتار تند و خشک با ارباب رجوع می باشد ، طبق اخبار رسیده برای افرادی که کنتورشان خراب است ، یا دستکاری شده یا مشکل فنی دارد ، رقم کنتور به دلخواه مدیریت برق شرق گرگان درج می شود و مبالغ سنگینی از مردم بعضا محروم شرق گرگان اخذ می شود.

فشار این ارقام میلیونی بر جمعیت روستایی ضعیف در این ایام کرونا و تعطیلی اشتغال و اصناف منشا نارضایتی هایی شده و بهتر است مدیریت برق شرق گرگان بجای رفتارهای خشک و رسمی کمی هم انعطاف پذیر باشد و همیشه به فکر دولت و پرکردن حساب اداره نباشد ، کمی هم به فکر مردم باشد بد نیست .

نکته بعدی سیاه و سفید کردن بین کارکنان است به عنوان مثال آنهایی که سفارش شده بزرگان ، سیاسیون و احزاب باشند بالای سر جای دارند و آنهایی که ضعیف و بدون پایگاه هستند جایگاه های نازلی در مجموعه دارند و در این گزارشات آمده که با برخی پرسنل هم رفتار خشک و تندی گاها صورت می گیرد که باعث ناراحتی و کدورت آنها شده است.

نکته دیگر درباره عملکرد مدیریت برق شرق گرگان صف طولانی متقاضیان برق است که با توجه به وجود جنس زیاد در انبار ، طولانی شدن روند واگذاری امتیاز برق مردم را ناراضی کرده است .

گفتنی است مدیریت برق شرق گرگان بر عهده مهندس اتحاد می باشد ، وی پیشتر مدیر برق گنبدکاووس بود که گفته می شود با پیشنهاد علی محمد چوپانی میلیاردر گنبدی و رئیس اتاق بازرگانی استان و شوذب میرآییز رئیس ستاد حسن روحانی در سال 92 استان گلستان در زمان فرمانداری سید عباس حسینی و برخلاف نظر باطنی وی به گرگان آمد .

مراسم معارفه اتحاد 27 مهرماه 95 برگزار شد در حالیکه سید عباس حسینی فرماندار گرگان ترجیح داد ابراهیم دشتیان معاون عمرانی خود را به این جلسه بفرستد .

این پایگاه خبری تحلیلی آمادگی دارد تا ضمن پیگیری حقوق مردم تا حصول نتیجه، توضیحات مدیریت برق شرق گرگان را برای تنویر افکار عمومی نیز انعکاس دهد .

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.