1398-01-25 10:37
298
0
62555
ارشد نظامی آجا در گلستان خبرداد:

اتمام ساخت دیواره رود قره سو با همت ارتش و سپاه

ارشد نظامی آجا در گلستان گفت: با هماهنگی با سپاه  نینوا یگان های ارتش و سپاه وارد عمل شدند و با چندین ساعت کار جمعی توانستند دیواره تخریب شده رودخانه قره سو قدیم را ترمیم کرده و از خسارت وارده جلوگیری کنند.

به گزارش گلستان ما؛ امیر سرتیپ محمد غفاری فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 30 ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با فروکش شدن آب از مناطق پایین دست آق قلا بخصوص منطقه زمین شهری توسط کف کش های حاضر در منطقه و هدایت آن به طرف رودخانه قره سوی قدیم موجب خرابی دیواره های رودخانه شده بود که این باعث ورود آب به طرف روستاهای شهرستان بندر ترکمن می شد.

وی افزود: با هماهنگی که با سپاه  نینوا استان داشتیم یگانهای ارتش و سپاه وارد عمل شدند و با چندین ساعت کار جمعی توانستند دیواره تخریب شده رودخانه قره سو را ترمیم کرده و از خسارت وارده جلوگیری کنند.

ارشد نظامی آجا  با بیان اینکه اتحاد ارتش و سپاه و سایر نیروها در سطح استان بی نظیر است، تصریح کرد:  نیروهای مسلح هواره دست ما در دست یکدیگر هستند و بعنوان بازوان توانمند و چشمان بینای انقلاب  همواره بعنوان نیروهای خدمتگزار در خدمت مردم عزیز در هر شرایطی خواهیم بود و این رسالت خدمتگذاری افتخار ماست.

غفاری بیان کرد: در موقعیت کنونی خدمتگزاری مهم است نه جایگاه، و مقام که الحمداالله  یگانهای ارتش و سپاه از پایور و وظیفه این مهم را بخوبی انجام دادند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.