1398-02-05 13:01
884
0
62804
به مناسبت گرامیداشت تولد مختومقلی فراغی در مراوه تپه برگزار می شود؛

مسابقات گورش با حضور کشتی‎گیران از سراسر کشور در گلستان

رئیس اداره ورزش و جوانان مراوه تپه از برگزاری مسابقات کشتی سنتی گورش با حضور چهره های بزرگ این کشتی از سراسر کشور در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گلستان ما به نقل از راه اترک، اسماعیل مرادی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرزی مراوه تپه از برگزاری مسابقات کشتی سنتی گورش با حضور چهره های بزرگ این کشتی از سراسر کشور در مراوه تپه خبر داد.

مرادی به خبرنگار راه اترک گفت: مسابقات امسال گرامیداشت تولد مختومقلی فراغی در روز 12 اردیبهشت ماه و در محل آرامگاه این شاعر شهیر ترکمن برگزار خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان مراوه تپه گفت: در این دوره از مسابقات، تنها دو رشته ورزشی کشتی گورش و والیبال برگزار خواهد شد.

وی افزود: در مسابقات گورش، 5 استان گیلان، مازندران، تهران، خراسان شمالی(دو تیم) و سمنان به همراه 6 تیم از استان گلستان شرکت خواهند کرد.

مرادی در خصوص اوزان شرکت کنندگان در این مسابقات هم گفت: در این دوره کشتی گیران در 5 وزن به مسابقه خواهند پرداخت و به نفرات برتر اول و دوم مسابقات کشتی و همچنین دو تیم اول و دوم والیبال، علاوه بر جوایز نقدی، هدایای دیگری همچون تندیس مراسم، اهداء خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان مراوه تپه در خصوص تعداد تیمهای شرکت کننده در مسابقات والیبال اظهار کرد: امسال 4 تیم از تیمهای دارای چهره های برتر والیبال استان در مراوه تپه به مصاف هم خواهند رفت.

شهرستان مرزی مراوه تپه در استان گلستان قرار دارد.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.