1399-03-05 14:41
156
0
68770
مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی گلستان:

سهم گردشگری از اعتبارت گلستان تنها ۲.۲ درصد است

تجری گفت: : تنها ۲.۲ درصد از اعتبارات استانی به حوزه گردشگری اختصاص یافته است و اعتبارات این بخش فاصله زیادی با محورهای دیگر دارد.

به گزارش گلستان ما؛ احمد تجری ظهر امروز در جمع مدیران دستگاه های اجرایی اظهار کرد: در شورای برنامه ریزی استان گلستان  گردشگری به عنوان یکی از محورهای توسعه استان مد نظر قرار گرفته است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان ادامه داد: نیاز است به حوزه توسعه گردشگری در اعتبارات اهتمام بیشتری شود چرا که رونق گردشگری توسعه استان را به همراه خواهد داشت.

تجری متذکر شد: تنها 2.2 درصد از اعتبارات استانی به حوزه گردشگری اختصاص یافته است و اعتبارات این بخش فاصله زیادی با محورهای دیگر دارد.

وی گفت: نافی امنیت بخش کشاورزی در استان نیستیم ولی اعتقاد داریم که به حوزه گردشگری که جزو محورهای توسعه استان به شمار می رود آنگونه که باید توجه نشده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان با بیان اینکه سرمایه گذاری زیادی در شهرستان های استان در حوزه گردشگری در حال اجرا است، بیان کرد: باید زیرساخت های توسعه گردشگری فراهم شود و اگر اعتبارات خوبی در نظر گرفته شود مجموعه ای مثل کبودوال و شیرآباد می تواند در حوزه گردشگری به جایگاه خوبی برسد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : شبستان

    نظرات

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

    پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

    © کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.