1399-03-12 14:07
148
0
68846
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گلستان عنوان کرد؛

تبیین و ترویج سبک زندگی رضوی، وظیفه و رسالت ملی است

عبدالحی میرزاعلی نهادینه سازی، تبیین و ترویج سبک زندگی رضوی را رسالت ملی در حوزه فرهنگی عنوان کرد.

به گزارش گلستان ما، عبدالحی میرزاعلی مدیر کل کتابخانه های عمومی گلستان اظهار کرد: اصحاب فرهنگ و کتابخوانی با تبیین و ترویج سبک زندگی رضوی می توانند زمینه تحقق سیره رضوی را بیشتر مهیا نمایند.

وی افزود: جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی است که نهاد کتابخانه های عمومی امکان دسترسی به منابع رضوی را فراهم نموده و علاقه مندان می توانند با حضور در فضای مجازی از منابع دیجیتالی استفاده کنند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی گلستان مسابقات کتابخوانی رضوی را زمینه حضور بیشتر مردم و اصحاب فرهنگ در حوزه فرهنگ کتابخوانی و سیره رضوی دانست که از سویی می تواند به تقویت شناخت ما در سیره رضوی منجر گردد واز سویی نهاد کتابخانه ها در حوزه کتاب می تواند به ارایه سیرمطالعاتی در این حوزه کمک کند.

عبدالحی میرزاعلی با بیان اینکه مسابقات کتابخوانی در چند رده سنی کودک ، نوجوان وجوان و بزرگسال برگزار می شود گفت:  علاقه مندان می توانند هم به صورت فردی هم به صورت خانوادگی و یا گروهی در مسابقات شرکت کنند که این شرکت امسال به دلیل بیماری کرنا ومحدودیتهای حاصل از ان تنهادر شکل  مسابقات  مجازی و آنلاین صورت می گیرد.

عبدالحی میرزاعلی با بیان اینکه برگزیدگان در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در دو سطح شهرستانی و ملی مورد تقدیر قرار می گیرند افزود: کتابخانه های گلستان در سالهای اخیر روند روبه رشد و قابل توجهی در حوزه شرکت کنندگان داشته است ، به نحوی که استان گلستان در سالهای گذشته جزو استان های برتر قرار گرفت وشاهد برندگان ملی از این استان بودیم.

لازم به ذکر است کتابخانه های عمومی استان گلستان در سالهای قبل جزو استان های مورد تقدیر از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور قرار گرفت.

گفتنی است علاقه مندان جهت  کسب اطلاعات ودریافت منابع الکترونیکی وشرکت  در دهمین  دوره  جشنواره کتابخوانی رضوی می توانند  به آدرس www.samakpl.ir  مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.