1399-05-09 23:00
162
0
69664
در دهه ولایت و امامت؛

بیش از 100 برنامه فرهنگی در گلستان برگزار می شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: به منظور فرا رسیدن ایام دهه امامت و ولایت بیش از صد برنامه فرهنگی در گلستان برگزار می شود.

به گزارش گلستان ما، حجت الاسلام نورالله ولی نژاد در گفتگو با خبرنگاران از برگزاری صدها برنامه در دهه ولایت و امامت خبر داد و اظهار کرد: ازعید قربان تا عید غدیر به عنوان دهه ولایت و امامت پیش بینی شده که به همین منظور صدها برنامه در استان برگزارمی شود.

وی افزود: طی برنامه ریزی های انجام شده در ایام دهه ولایت و امامت برنامه هایی چون پخش اخبار، مسابقه و... در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به اینکه قبل از آغاز دهه ولایت برنامه دعای عرفه در استان برگزار می شود، گفت: با وجود ویروس کرونا امسال دعای عرفه با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی در استان در حال برگزاری است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: باتوجه به اینکه نماز عید قربان باید در صفوف فشرده برگزار شود اما امسال به خاطر جلوگیری از انتقال ویروس کرونا نماز عید قربان در مصلی های استان اقامه نمی شود، امید است با رعیات برخی از نکات از رشد این ویروس در سطح جامعه جلوگیری شود و شرایط عادی به زندگی مردم برگردد.

ولی نژاد اظهار کرد: افرادی که قصد قربانی کردن دارند توصیه می شود تمام پرتوکل های بهداشتی را رعایت و از تجمع خود داری کنند.

وی افزود: افرادی که قربانی می کنند حتما بسته هایی هم برای نیازمندان و فقرا در نظر گیرند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.