1393-05-12 07:26
1443
0
396

عکس / «بی‌بی»، «بوگی» و «بنی» مثل سگ پشیمانند !

«بی‌بی»، «بوگی» و «بنی» مثل سگ پشیمان شده‌اند ولی راهی برای ختمِ آبرومندانه ی آتشی که خود برافروخته اند، پیدا نمی کنند و به ناچار، تنها به توحش خود می افزایند و حمامِ خون به راه می اندازند.

به گزارش گلستان ما ، نمایی که پیش رو دارید، 10 روز قبل، در نزدیکی «باریکه‌ی غزه» به ثبت رسیده است. در تصویر، سه فرمانده‌ی اصلی هجومِ جنایت باری که اشغال گران عنوانِ «سرب گداخته» بر آن نهاده اند، دیده می شوند. 

از راست: «موشه یاعالون» (در میان صهیونیست ها، معروف به «بوگی»، 64 ساله) وزیرِ جنگ رژیم صهیونیستی، «بنیامین گنتز» (در میان صهیونیست ها، معروف به «بنی»، 55 ساله) فرمانده ی ستادِکل فرماندهی و عملیات ارتش صهیونیستی و «بنجامین نتانیاهو» (در میان صهیونیست ها، معروف به«بی‌بی»، 65 ساله) نخست وزیرِ رژیم صهیونیستی.

«بی‌بی»، «بوگی» و «بنی» چند هفته قبل و در میانه‌ی ماه مبارک رمضان، منطقه ی تحت محاصره‌ی «باریکه ی غزه» را از زمین، هوا و دریا زیر آتش بمب، گلوله توپ و موشک گرفتند و تا این لحظه، بیش از 1600 زن و مرد و کودک را به شهادت رساندند. آنان، این جنگِ بی رحمانه را به امید زدن ضربه ای نهایی بر مجاهدان فلسطینی آغاز کردند اما واکنش رزمنده‌گانِ سبک اسلحه ی مقاومت و واحدهای موشکی مقاومت، به گونه ای بود که ژنرال های یهودی، مثل سگ پشیمان شده‌اند ولی راهی برای ختمِ آبرومندانه ی آتشی که خود برافروخته اند، پیدا نمی کنند. مقاومت فلسطینی، هر روزه، توانمندی غافل‌گیر کننده ای از خود به نمایش می گذارد و سگ های پشیمان، به ناچار، تنها به توحش خود می افزایند و حمامِ خون به راه می اندازند.

اما این قانونِ طبیعت است که، سگ های هار، گرچه تا زنده اند، هر موجود زنده ای را در اطرلف خود می درذند اما در نهایت، «هاری» خود آنان را از پادرمیاورد.  

عکس / «بی‌بی»، «بوگی» و «بنی» مثل سگ پشیمانند

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.