1398-05-22 07:25
1166
0
64924
جهت بررسی اقدامات انجام شده در سیل اخیر ؛

تصاویر / رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری وارد گرگان شد

رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری در بدو ورود به گرگان با اشاره به تلاش های صورت گرفته در سیل اظهار کرد: سیر اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در سیل رو به بهبود است و باید با استفاده از تجریبات گذشته نارسایی ها رفع شود.

به گزارش گلستان ما ؛ علی آقامحمدی که همراه با اعضای منتخب کمیته فرهنگی، تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده کشور صبح امروز سه شنبه 22 مرداد با استقبال مهندس میرمحمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان از طریق فرودگاه بین المللی گرگان وارد استان شد، تصریح کرد: در واقع ستادی که از سوی سران قوا تشکیل شد، ماموریت های مختلفی در خصوص سیل داشت که یکی از آنها انجام کارها و اقدامات بصورت منظم بود.

وی افزود: خوشبختانه سیر اقدامات صورت گرفته رو به بهبود است و این گروه جهت رصد فعالیت ها و رفع ضعف ها در منطقه حاضر شده است.
 
رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: توجه به بازسازی و بهسازی منازل مسکونی، حل مشکلات امکانات زیربنایی و همچنین توجه به زهکشی اراضی کشاورزی واقع در منطقه که مدنظر گروه کارشناسی است که بتوانند در گفتگو با مسئولین استانی به نتایج خوبی دست پیدا کنند.
 
لازم به ذکر است،اعضای منتخب کمیته فرهنگی، تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده کشور در بدو ورود به استان گلستان، از وضعیت روستاهای سیلزده در شهرستان آق قلا و روند بازسازی و بهسازی بازدید کردند.

شرکت در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان از دیگر برنامه های سفر این کمیته به گلستان است.

سیر اقدامات صورت گرفته در سیل رو به بهبود است

 

سیر اقدامات صورت گرفته در سیل رو به بهبود است

سیر اقدامات صورت گرفته در سیل رو به بهبود است

سیر اقدامات صورت گرفته در سیل رو به بهبود است

سیر اقدامات صورت گرفته در سیل رو به بهبود است

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.