1398-03-02 15:04
629
0
63417
با محوریت نقش زنان در جنگ سخت تا جنگ نرم برگزار شد؛

همایش افسران جنگ نرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول + تصاویر

همایش افسران جنگ نرم با محوریت نقش زنان در جنگ سخت تا جنگ نرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول برگزار شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از زرین نامه، همایش همایش افسران جنگ نرم با محوریت نقش زنان در جنگ سخت تا جنگ نرم همراه با تحلیلی بر وقایع روز ایران به مناسبت فرا رسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر، به همت دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول در سالن پرفسور حسابی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

ربابه هاشمی از کارشناسان تربیتی استان گلستان در این همایش با اشاره به ارزش زن بیان کرد: خداوند متعال سه خصوصیت مهربانی و دلسوزی، زیبایی و زایش(همان گونه که خداونددرفصل بهارطبیعت رازنده می گرداند، زن نیز با فرزندآوری این کار را انجام می دهد)خود را به زن عنایت کرده است.

وی با اشاره به فرموده ی حضرت امام(ره)درباره زنان, زن را هم ردیف قرآن توصیف کرد و گفت: همان طورکه با قرآن خواندن آرام می شویم، وجود زن نیز آرامش بخش فضای خانواده است.

این کارشناس تربیتی زن را جهت دهنده ی یک نهضت دانست و افزود: مادران فداکار شهدا با تقدیم فرزندان خود در جبهه های نبرد حق علیه باطل، جامعه را از دستبرد شیاطین حفط کردند.

هاشمی با بیان اینکه از دامن زن، مرد به معراج می رود، تاکید کرد: زنی که هم ردیف قرآن است، باید مواظب خود باشد و گرنه مردان را به جای معراج به تاراج می دهد.

به گزارش زرین نامه؛ تجلیل از دانشجویان فعال بسیجی در عرصه‌های فرهنگی، جهادی و راهیان نور و اجرای سرود توسط هنری سدره المنتهای امامزاده عبدالله گرگان از بخش های دیگر این همایش بود.

daneshjo1

daneshjo1

daneshjo1

daneshjo1

daneshjo1

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.