1398-04-27 05:00
269
0
64463
یادداشت:

یک و بام دو هوای رییس ستاد انتخابات استان گلستان

چراغعلی باید بداند او امروز نماینده حاکمیت در برگزاری انتخابات و امانتدار مردم و حق الناس است ، برای او امروز نباید مهم باشد که چه کسی از چه جناحی می خواهد به مجلس برود .

به گزارش گلستان ما ؛ در سالروز تاسیس شورای نگهبان ، عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان به همراه ولی نژاد مدیر کل تبلیغات اسلامی و میرزایی مسوول حراست تنها حامیان این روزهای چراغعلی به دیدار دکتر حمیدرضا بهمنی نژاد رییس شورای نگهبان استان رفتند .

این دیدار دقیقا یک روز پس از نشست خبری رییس شورای نگهبان  و رییس دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات استان صورت گرفت.

نشستی که در آن بخش اعظمی از وقت جلسه و سوالات خبرنگاران پیرامون عملکرد جناح گرایانه رییس انتخابات استان ، سخنانش در همایش اخیر وزارت کشور و دخالت آشکار وی در حمایت از یک جریان خاص سیاسی گذشت .

برخی دیگر از خبرنگاران نیز پرسیدند چطور کسی که خودش رد صلاحیت شده انتخابات سال ۹۴ مجلس است می تواند به عنوان مجری انتخابات مستقل عمل کند .

تعدد اصحاب رسانه در تکرار یک سوال باعث شد تا بهمنی نژاد بگوید تذکر لازم را رسما به برخی مجریان انتخابات(مشخصا چراغعلی) خواهد داد .

امروز چراغعلی که خود مظنون اصلی این حواشی است به دیدار رییس شورای نگهبان استان رفته و گفته مجریان انتخابات باید قانون را فصل الخطاب بدانند ، این سخن از رییس ستاد انتخابات استان خیلی خوب است به شرطی که فقط در همین جلسه خلاصه نشود .

چراغعلی باید بداند او امروز نماینده حاکمیت در برگزاری انتخابات و امانتدار مردم و حق الناس است ، برای او امروز نباید مهم باشد که چه کسی از چه جناحی می خواهد به مجلس برود .

او جایگاهش فراتر از اینست که در جلسه شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب چند نفره بنشیند و اعتبار و آبروی خود را زیر سوال ببرد .

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.