1399-06-28 00:32
262
0
70404

محکومیت توهین به پیامبر اسلام (ص) از سوی شورای افتای اهل سنت گلستان

شورای افتای اهل سنت استان گلستان در پیامی اقدام موهن و شرم آور اخیر نشریه فرانسوی شارلی ابدو در اهانت به پیامبر اسلام (ص) را محکوم کردند.

به گزارش گلستان ما، شورای افتای اهل سنت استان گلستان در پیامی اقدام موهن و شرم آور اخیر نشریه فرانسوی شارلی ابدو در اهانت به پیامبر اسلام (ص) را محکوم کردند و افزودند: این اهانت بار دیگر چهره واقعی دشمنان را با اسلام و جامعه مسلمانان به نمایش گذاشت.

در این پیام آمده است:

ما اعضای شورای افتای اهل سنت استان گلستان، اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس نبی اکرم (ص) را محکوم کرده و به دشمنان اسلام اعلام می‌کنیم با اهانت این نشریه به پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) نه تنها مسلمانان تضعیف نمی‌شوند بلکه عهد و پیمانشان به راه و روش نبی اکرم (ص) محکم‌تر شده و روز به روز اتحاد و وحدت مسلمانان بیشتر و بیشتر می‌شود و ایمانشان نسبت ‌به رسول اکرم (ص) افزایش می‌یابد.

در ادامه آمده است:

بار دیگر دست شیطان بزرگ به سرکردگی آمریکای جنایتکار، استکبار جهانی و صهیونیسم غاصب از آستین یک نشریه فرانسوی بیرون آمد و احساسات دینی مسلمانان جهان را جریحه‌دار کرد.

مسلمان جهان انزجار و تنفرشان را از اهانت این نشریه به جهان اسلام و بشریت اعلام می‌کنند و ما نیز از خدای متعال پیروزی و نصرت اسلام و مسلمین را خواهانیم.

دشمنان قسم‌خورده اسلام و قرآن باید بدانند که قرآن و پیام‌آوران حضرت ختمی مرتبت (ص)، شجره طیبه‌ای هستند که آنان هرگز نمی‌توانند از نورانیت آن در جهان ذره‌ای بکاهند؛ چراکه خود قرآن فرموده است «إِنّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّکْرَ وَ إِنّا لَهُ لَحافِظُونَ؛ ما خود، ذکر [قرآن] را فرو فرستاده، خود نگهبانان آن هستیم.

در ادامه این پیام همچنین آمده است:

در این برهه خطیر، ما اعضای شورای افتای اهل سنت استان گلستان ضمن تجدید بیعت با رسول‌الله (ص) به استکبار جهانی و صهیونیسم غاصب اعلام می‌کنیم که تا پای جان در حمایت از دین مبین اسلام و پیامبر اعظم (ص) و کتاب آسمانی عزیزمان، قرآن کریم می‌ایستیم و تا نابودی دشمنان دین و قرآن از پای نخواهیم نشست.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.