1396-11-02 17:02
584
0
49454
مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامیان :

240دانش‎آموز پسر شهرستان رامیان به اردوی راهیان‎نور اعزام می‎شوند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامیان گفت: مرحله سوم اعزام 240 نفر از دانش آموزان پسر این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور در هفتم بهمن ماه انجام می شود.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، اسداله صادقلو مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامیان در گفتگوی با خبرنگار ما گفت: مناطق هشت ساله دفاع مقدس و جنگ تحمیلی، دانشگاهی برای آگاهی، روشنگری و بصیرت تمامی اقشار جامعه است و اعزام به این مناطق باعث روشنگری، خودآگاهی و خودشناسی خواهد شد.

وی اظهار کرد: اداره آموزش و پرورش شهرستان رامیان با همکاری فرمانداری و سپاه این شهرستان در سال تحصیلی جاری جهت بازدید دانش آموزان دختر و پسر از مناطق عملیاتی جنگی با اعزام کاروانهای راهیان نور به مناطق غرب و جنوب کشور اقداماتی را انجام داده است.

صادقلو افزود: در مرحله اول در مهرماه تعداد 120 نفر از دانش آموزان دختر متوسطه دوم به همراه فرهنگیان به ظرفیت 3 اتوبوس به مناطق جنگی غرب کشور و همچنین در مرحله دوم در آبان نعداد 80 نفر از دانش آموزان دختر در قالب 2 اتوبوس اعزام شدند.

وی با اشاره به مرحله سوم اعزام در هفتم بهمن ماه، بیان کرد: در این اعزام تعداد 240 نفر از دانش آموزان پسر این شهرستان در قالب 6 اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

mosahebe

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامیان عنوان کرد: اعزام سال های گذشته دانش آموزان به این مناطق با دلنوشته هایی همراه بود که هر یک از آنها راویان بزرگی در مدارس بودند.

وی افزود: این دانش آموزان در مجالس و مراسمات مختلف دلنوشته های خود را برای همکلاسیان و همشاگردی های خود قرائت کردند.

صادقلو تصریح کرد: درک صحنه های جنگ و دفاع مقدس با یادآوری می تواند یکی از عوامل روشنگری نسل جدید باشد.

وی خاطرنشان کرد: هماهنگی این اعزام ها با برگزاری جلسات با حضور و مدیریت فرماندار و همکاری امام جمعه، فرمانده سپاه و آموزش و پرورش شهرستان رامیان انجام شده است و از همه ارگانها و سارمانها که برای این اعزام ها همکاری و همت داشتند نهایت تقدیر و تشکر به عمل می آید.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.