1396-11-11 07:18
479
0
49807
فرماندار جدید شهرستان رامیان:

13.8درصد بیکاری در شهرستان رامیان است/ به استقبال سرمایه گذاران، جوانان، بانوان و افکار خوب خواهم رفت

فرماندار جدید شهرستان رامیان با بیان اینکه 13.8 درصد بیکاری در شهرستان رامیان است، گفت: به استقبال سرمایه گذاران، جوانان، بانوان و افکار خوب خواهم رفت.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، محمود سالاری فرماندار جدید شهرستان رامیان در آئین معارفه اش با بیان اینکه 13.8 درصد بیکاری در شهرستان رامیان است، گفت: شهرستان رامیان دارای ظرفیت های خوبی است که می شود برای ایجاد اشتغال پایدار به فرصت تبدیل کرد.

وی اظهار کرد: با بررسی و مطالعه شهر رامیان و دلیل به انزوا رفتنش علیرغم قدمت تاریخی آن  فقط مسئله اقتصادی بوده است و چون این شهر در مسیر زائران امام رضا (ع)  قرار دارد باید از این ظرفیت استفاده کرد.

سالاری با بیان اینکه اقوام، مداهب، جنگلها، آبشارها ، ظرفیت و فرصت برای این شهرستان است، افزود: کشاورزی دیگر نمی تواند برای ما اقتصاد ایجاد کند و اشتغالزا باشد.

وی بیان کرد: من حتما ظرفیت های خوبی چون آقایان مقدم،  قلعه قافی و ابراهیمی در کارخانه صبا را برای این شهرستان بسیج خواهم کرد.

سالاری عنوان کرد: ما کاغذبازی و گم شدن سرمایه گذار در یک سیستم را نمی پذیریم، اول مجوز را صادر و بعد دنبال چالش های قانونی می رویم.

وی گفت: هرجا که قانون ابهام داشت یا سکوت کرد به نفع شهروندان و ارباب رجوع تفسیر شود و مبادا مدیری از سکوت قانون برای نه به مردم استفاده کند و سکوت به قانون یعنی آری به مردم و شهروند و ارباب رجوع است.

فرماندار جدید شهرستان رامیان  تصریح کرد: من به استقبال سرمایه گذاران، جوانان، بانوان و افکار خوب خواهم رفت.

وی خاطرنشان کرد: همین فضای مجازی حدود یک میلیون شغل ایجاد کرده است و چقدر آن مربوط به گلستان و این شهرستان است.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.