1396-09-29 09:46
466
0
48038
فرماندار شهرستان رامیان:

کسب رتبه دوم ایجاد اشتغال و رتبه اول کارورزی رامیان در گلستان

فرماندار شهرستان رامیان گفت: شهرستان رامیان رتبه دوم استان را در ایجاد اشتغال و رتبه اول کارورزی در استان گلستان را کسب کرد.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، جلسه شورای اداری شهرستان رامیان با حضور صادقلو فرماندار، طهماسبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان گلستان، ائمه جمعه و جماعات، بخشداران مرکزی و فندرسک، مدیران دستگاه های اجرایی، اعضای شورای تامین شهرستان رامیان در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

جواد صادقلو فرماندار شهرستان رامیان در مورد اشتغال گفت: با توجه به نامگذاری شعار سال توسط مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اعتبارات خوبی روانه فضای کسب و کار شده است.

سال گذشته در کارگروه رفع موانع تولید، بالغ بر 750 میلیارد تومان و در سال جاری تاکنون 250 میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط استان پرداخت شده است تاکنون بالغ بر 250 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی افزود: در بند الف و ب تبصره 18 قانون بودجه تقریبا 430 میلیارد تومان برای استان در نظر گرفته شده و اعتبارات اشتغال روستایی هم بالغ بر 500 میلیارد تومان ابلاغ شده است.

وی تصریح کرد: شهرستان رامیان برای ایجاد اشتغال ۵۵۷ نفر را تعهد داشت که به ۹۰ درصد تعهدش عمل کرده و رتبه دوم استان را در این مهم و رتبه اول بحث کارورزی در استان گلستان را کسب کرد.

وی در پایان خطاب به همه مدیران دولت تدبیر وامید بیان داشتند: در راستای سیاست و خط مشی دولت و منویات مقام معظم رهبری در خصوص رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع و احترام به حقوق مراجعین و شفافیت در فرآیندهای اداری و مالی و در مجموع خدمت صادقانه و بی منت به مردم تلاش نمایید.

jasshoraaram1

jasshoraaram2

jasshoraaram3

jasshoraaram4

jasshoraaram5

jasshoraaram6

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.