1396-10-10 15:35
609
0
48567
نماینده رامیان و آزادشهر:

نفاق سیاسی پشت پرده تجمعات ضدانقلابی است/ بخشداران و دهیاران، تیم های امداد و نجات روستا را مشخص کنند

نماینده مردم رامیان و ازادشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتفاقات فضاهای مجازی گفت: همه این حوادث مباحث اقتصادی نیست و پشت پرده آن نفاق سیاسی و ضدانقلاب و استکبار است.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، همایش دهیاران شهرستانهای رامیان و آزادشهر با هدف تشکیل تیم های امداد و نجات روستایی و توجیه طرح خادمین روستا در اردوگاه هلال احمر شهر دلند برگزار شد.

نماینده مجلس، فرماندار شهرستان رامیان، رئیس هلال احمر گلستان، ائمه جمعه دلند و خان ببین، بخشدارمرکزی و روسای هلال احمر شهرستانهای رامیان و ازادشهر در این مراسم حضور داشتند.

علیرضا ابراهیمی نماینده رامیان و ازادشهر در مجلس شورای اسلامی در همایش دهیاران شهرستانهای رامیان و آزادشهر گفت: در حادثه کرمانشاه و زلزله تهران و کرج شاهد خسارتها و اضطرابها بودیم و در این مواقع امکان آسیب بیشتر در روستاها را داریم و دهیاران باید بعنوان اولین افراد در حوزه خدمت و امدادردسانی هوشیار باشند.

وی با بیان اینکه باید امکانات عمومی در روستاها فراهم شود، اظهار کرد: برای بخشداران و دهیاران یک تکلیف است که تیم های امداد و نجات خود را در هر روستا مشخص کنند و همچنین باید سرفصل بودجه ای هم در هر روستا در حوزه امداد و نجات از جمله تانکر آب و موتور برق باشد و فرمانداران باید با بخشداران در این زمینه اقدام کنند.ابراهیمی با بیان اینکه آموزش و آماده باش بودن همه ظرفیت های روستا مهم است، افزود: مردم را در گردهمایی ها در روستاها اموزش دهید تا در حین بحران با خسارت کمتری مواجه شوند.

وی با اشاره به اتفاقات فضاهای مجازی بیان کرد: همه این حوادث مباحث اقتصادی نیست و پشت پرده آن نفاق سیاسی و ضدانقلاب و استکبار است.

نماینده رامیان و ازادشهر عنوان کرد: دشمنان وقتی دیدند بعد ۴۰ سال هم نتوانستند برای از بین بردن این انقلاب کاری کنند امروز ترفند جدید معیشت و اقتصاد را راه انداختند.

وی افزود: در صورتیکه این مشکلات قبلا هم وجود داشته و مسئولین هم پای کار هستند لذا نمی شود با جنجال و آشوب کار را پیش برد.

عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عزت مندی و ارامش برای ملت ایران است و عده ای با نشر اکاذیب اذهان مردم را به تشویش میکشانند.

وی خاطرنشان کرد: مردم ما همیشه بیدار بودند و رهبرانقلاب در حال مدیریت این انقلاب است و باید ارامش را حفط کنیم.

در زلزله بیشترین آسیب به روستاها وارد می شود

احمدی رئیس هلال احمر گلستان گفت: در زلزله بیشترین آسیب به روستاها وارد می شود لذا دهیاران باید با برگزاری آموزشهای لازم، مردم را آگاه سازند تا در وقوع زلزله کمترین خسارات به مردم وارد شود.

وی اظهار کرد: هلال احمر همیشه بعنوان نیروهای داوطلب در مواقع بحران نقش پررنگی را داشته و کمک رسان مردم در زمینه های امداد و نجات و امداد روانی بوده است.

تصاویر همایش دهیاران شهرستانهای رامیان و آزادشهر در دلند را در ادامه ببینید

deh1

deh2

deh3

deh4

deh5

deh6

deh7

deh8

deh9

deh10

deh11

deh12

deh13

deh14

deh15

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.