1396-09-28 10:57
491
0
48002
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان:

نظام جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر استکبارستیزی است/ امنیت و سعادت دو بال توسعه کشورمان/ بعضی ها تریبون استکبار شده اند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر استکبارستیزی و رژیم اشغالگر قدس ستیزی است و چون شعار و منطق ما این است پس دشمن داریم.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان در شورای اداری شهرستان رامیان گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر استکبارستیزی و رژیم اشغالگر قدس ستیزی است و چون شعار و منطق ما این است پس دشمن داریم.

وی اظهار کرد: اگر امروز ایران در تمام معادلات دنیا حضور دارد، اگر صلحی در منطقه ایجاد می شود، ایران نقش آفرینی می کند و این موفقیت ها بدون حضور جمهوری اسلامی بدست نیامده است.

طهماسبی افزود: رشد علمی 13 برابر متوسط دنیا، جز 6 کشور برتر دنیا در نانو، پیوستن به باشگاه فضایی جهان خاطر قدرت علمی، عدم تاثیرپذیری تحریم ها بخاطر قدرت ایران است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با بیان اینکه امنیت و سعادت دو بال توسعه کشورمان است، گفت: اگر سردار سلیمانی پایان دولت داعش را اعلام کرد این امر براحتی محقق نشده است و کشور ما ارزان بدست نیاوردیم که ارزان از دست بدهیم و امنیت کشورمان مدیون خون شهدای جنگ نحمیلی و مدافعان حرم و حاضر بودن شیعه و سنی است تاجاییکه مقام معظم رهبری در اجلاسیه 4 هزار شهید گلستان وحدت این استان را در جهان اسلام بی نظیر دانست.

وی بیان کرد: ما مسلمانیم و از منابع مالی کشورهای مسلمان، برخی از کشورهای استکباری و رژیم جعلی صهیونیستی استفاده می کند و اگر دفاع نکنیم در حق مسلمانان و جمهوری اسلامی ایران جفا کردیم.

وی با اشاره به اینکه حقوق شهروندی همان قانون اساسی است، افزود: کار برای مسئولین نظام زیاد است و امروزه بعضی ها نظام را مورد تهاجم قرار می دهند و تریبون استکبار و بیگانه شده اند و نظام و سران قوا را زیر سوال می برند باید مراقب رفتار خود باشیم چون تاریخ قضاوت می کد.

طهماسبی تصریح کرد: اینگونه جلسات برای بیان بعضی از دستاوردهای نظام است لذا بعضی از تکرارها ملال آور نیس زیرا در دنیایی زندگی میکنیم که غول امپراطوری خبری جهان علیه ملت مظلوم ایران است.

وی خاطرنشان کرد: قریب به 90 درصد بودجه کشور جاری و 10 درصد عمرانی است، کمتر از 50 درصد شهرکهای صنعتی استان فعالیت می کنند و باید از ظرفیت تولیدکنندگان و سرمایه گذاران استفاده کرد.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.