1396-11-11 07:03
499
0
49805
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان:

مسئولیت ها ماندگار نیستند بلکه خدمات به مردم ماندگار است/ استحقاق جواد صادقلو بیش از فرمانداری است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت:مسئولیت ها مانگار نیستند بلکه خدمات به مردم ماندگار است و مراقب باشیم با رفتارمان خوراک رسانه های بیگانه نشویم.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان رامیان با بیان اینکه تغییر و تحول جزء خدمات دستگاه اداری است، گفت: مسئولیت ها مانگار نیستند بلکه خدمات به مردم ماندگار است لذا باید خدمتگزاران خوبی برای مردم باشیم.

وی اظهار کرد: در عصر ارتباطات با گذر از دهکده جهانی به خانواده جهانی رسیده ایم و از این تکنولوژی در فرهنگ اخلاق مداری، اجتماعی و علمی استفاده کنیم.  

طهماسبی افزود: امروزه آسیب های اجتماعی در جامعه زیاد شده است و این در آستانه آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برازنده و زیبنده نیست.

وی بیان کرد: بعضی دانشگاههای ما در جهت تولید بیکاری گام برمیدارند و این معضل است و باید به فکر ایجاد اشتغال پایدار باشیم و توسعه یافتگی به این نیست که تحصیلات عالیه داشته باشید باید فرهنگ و اخلاق را عالی کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با تاکید به علما، روحانیون و کسانیکه صاحب تریبون هستند، گفت: خدمات برجسته نظام را به تصویر بکشید نظام ما اصل مردم سالاری دینی است و نگذارید دشمن کار خود را که ناامیدی است انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه امنیت ملی و استقلال بسیار مهم است و باید حفظ شود، افزود: بعضی از رفتارهای ما دشمن شادکن است و بسیاری از حرفها را خودمان در داخل خوراک رسانه های بیگانه می دهیم.

طهماسبی عنوان کرد: بالغ بر 90درصد بودجه های کشور جاری است و کمتر از 10 درصد آن عمرانی است و باید برای جذب سرمایه گذار تلاش کرد.

در پایان با بیان اینکه استحقاق جواد صادقلو بیش از فرمانداری است: معترضین به انتخاب فرماندار جدید شهرستان رامیان نیز دلسوزان نظام هستند و باید توجیه شوند.

گفتنی است، حدود 100 نفر از مردم رامیان به نشانه اعتراض به انتخاب فرماندار جدید شهرستان رامیان جلوی درب فرمانداری این شهرستان تجمع کرده بودند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.