1397-01-07 13:13
628
0
52005
در سال 97 انجام شد؛

مراسم بدرقه اولین کاروان راهیان نور شهرستان رامیان + تصاویر

مراسم بدرقه کاروان راهیان نور شهرستان رامیان با حضور فرماندار، حجت الاسلام یازرلو نماینده ولی فقیه در سپاه وتعدادی از مسئولین دستگاه های اجرایی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، محمود سالاری فرماندار شهرستان رامیان گفت: سه نوع افراد با ویژگی های قهرمانانه و خاص وجود دارند و گروه اول افراد تاثیرگذار جامعه مثل امام خمینی (ره) و رهبران سیاسی کشورهای مختلف هستند.

و طبقه دوم افراد گمنام ولی تاثیرگذار در تاریخ مثل شهدا ، جانبازان و ایثارگران که به عنوان قهرمانان تاریخ به شمار می آیند و طبقه سوم افرادی هستند که خودشان به عنوان قهرمان تلقی می شوند مثل ورزشکاران که به عنوان قهرمانان ورزشی به حساب می آیند.

وی تصریح کرد: تاریخ را تنها با خواندن و ورق زدن نمیشود درک کرد بلکه نیاز به تجربه ومشاهده هم دارد و در پایان ضمن آرزوی سلامتی و سفر خوش برای این عزیزان بیان داشتند: انشاالله این سفرمعنوی بتواند تاثیر مثبتی هرچند کوتان ولی مثمر ثمر در زندگی و جامعه برای افراد داشته باشد.

جانشین سپاه شهرستان رامیان به خبرنگار ما گفت: 250 نفر از بسیجیان این شهرستان به اردوی راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

وی اظهار کرد: از این تعداد، ۸۰ نفر از اعزامیان به مناطق عملیاتی جنوب را خواهران و ۱۷۰ نفر را برادران تشکیل می دهند.

زمانی افزود: این اعزام، در قالب 6 اتوبوس خواهران و برادران و به مدت پنج روز انجام می شود و از این تعداد ۲ دستگاه ویژه خواهران و ۴ دستگاه ویژه برادران است.

وی بیان کرد:یادمان های فتح المبین، والفجر8، اروندکنار، شلمچه، طلاییه و فکه، محل های بازدید این کاروان است.

rahraamm1

rahraamm2

rahraamm3

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.