1396-11-10 07:56
1593
1
49765

تودیع و معارفه فرماندار شهرستان رامیان/ اعتراض مردم رامیان به انتصابات قومیت گرایی/ دعوت به آرامش مردم از طرف فرماندار

امروز سه شنبه 10 بهمن ماه ، شاهد تغییرات و انتصابات جدید در عرصه مدیریتی استان و شهرستان رامیان خواهد بود.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، محمود سالاری مدیر کل دفتر فنی استاندار در زمان دولت اصلاحات به عنوان "فرماندار شهرستان رامیان" جایگزین جواد صادقلو می شود.

وقتی شنیده شد که نماینده رامیان و ازادشهر قصد تغییر فرماندار جوان، کوشا و خوش ایده شهرستان رامیان را دارد و با توجه به اینکه گویا نماینده قومیت گرایی را چاشنی و ملاک انتصاباتش قرار داده است باعث نارضایتی مردم و به خصوص ائمه جمعه شهرستان قرار گرفت.

در همین راستا، امام‌ جمعه رامیان، دیشب در جمع مردم درباره انتصاب فرماندار جدید شهرستان رامیان صحبت و از رفتار استاندار گلستان و انتصاباتش انتقاد کرد.

همچنین حجت الاسلام کیایی در تریبون نمازجمعه خطاب به نماینده گفته بود که در انتصابات و انتخاب از نیروی کارآمد، متعهد و ولایبی انتخاب کنید و از جناحی و قومی گرایی پرهیز شود.

این نارضایتی نه تنها به ائمه جمعه این شهرستان ختم شد بلکه ائمه جمعه شهرستان آزادشهر نیز از این انتصابات اعلام نارضایتی کرده بودند تا جاییکه حجت الاسلام کوهساریان امام جمعه موقت آزادشهر در خطبه های هفته گذشته نماز جمعه گفته بود که اگر انتخاب فرمانداران از روی شایسته سالاری، کاردانی و تقواست، دستش را میبوسیم، امااگر بخاطر قومگرایی و قول دادن هاب اشد، آنرا محکوم میکنیم.

روز گذشته هم ائمه جمعه شهرستانهای رامیان، دلند، خان ببین و نگین شهر درخصوص انتصابات جدید نماینده جلسه ای را به میزبانی دفتر امام جمعه دلند به مدت دو ساعت تشکیل داده بودند و حتی امام جمعه رامیان و دلند نیز دیداری با استاندار داشته و نظرات و نارضایتی ها را عنوان کرده بودند.

تا اینکه بعد از قطعی شدن و انتشار خبر تودیع و معارفه فرمانداران شرق گلستان و اینکه پیش از این هم انتصابات دیگری با ملاک قومیت گرایی در این شهرستان انجام شده بود و برای همین خاطر، مردم رامیان به نشانه اعتراض از تغییر فرماندار بومی و دیگر انتصابات این شهرستان مقابل فرمانداری تجمع کرده بودند که فرماندار و فرمانده انتظامی شهرستان رامیان با معترضین صحبت کرده و آنها را به آرامش دعوت کردند.

بر اساس این خبر، آیا نباید به فرمانداری که تمام دغدغه اش رفع مشکلات مردمی شهرستانش بود و دلسوزانه کار می کرد و مهمتر از همه بومی منطقه بود و از مشکلات و آسیب های منطقه اش به خوبی آگاهی داشت فرصت بیشتری برای خدمت در اختیارش قرار می گرفت؟

امیدواریم فرماندار جدید هم اینچنین رویکردی را داشته باشند.

گفتنی است مراسم تودیع و معارفه فرمانداران شرق استان امروز سه شنبه 10 بهمن ماه ابتدا از شهرستان رامیان شروع و در ادامه در آزادشهر و کلاله برگزار می شود .

علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان برگزار کننده جلسات تودیع و معارفه فرمانداران خواهد بود .

سید رسول حسینی نیز به عنوان "فرماندار آزادشهر" بجای حبیب شفائی نوده می نشیند.

محمد حمیدی مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری گلستان هم بجای نصرت برزگر "فرماندار کلاله" می شود .

همچنین انتصابات در بخشداری های استان هم شدت گرفته و طی حکمی رضا باقری به عنوان "بخشدار مرکزی گنبدکاووس" منصوب شد.

حسین بای معاون فرماندار گالیکش نیز به عنوان "معاون جدید فرماندار مینودشت" منصوب شد.

محمد ابراهیمی بخشدار سابق کلاله نیز به عنوان "بخشدار فندرسک" منصوب شد.

خانم خلیلی نیز بعد از رفتن محمد حمیدی از دفتر شهری و شوراهای استانداری به سمت "سرپرست دفتر شهری" منصوب شد.

به امید شهری آبادتر از همیشه...

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.