1396-11-10 12:03
470
0
49789
فرماندار سابق شهرستان رامیان:

برگزاری چهار انتخابات سالم و بدون تنش در شهرستان رامیان/ افتتاح 232 پروژه در دهه فجر امسال/ سرباز کوچک این نظام و دولتم

فرماندار سابق شهرستان رامیان گفت: در دهه مبارک فجر امسال نیز 232 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی با اعتبار 211 میلیارد ریال و با اشتغالزایی 178 نفر افتتاح می شود.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، جواد صادقلو فرماندار سابق شهرستان رامیان در آئین نکریم و معارفه خود ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: چهار سال گذشته در مراسم معارفه ام به فرازی از مناجات امام سجاد (ع) اشاره کردم  "پروردگارا مرا، به درجه و مرتبه ای نزد مردم بلند مگردان مگر آنکه مرا به همان اندازه نزد خودم پست گردانی" و تمام تلاش خودم را در این مدت کردم که در مسیر مناجات آن حضرت غره نشوم و به مردم خدمت کنم.

وی اظهار کرد: امروز هم در خداحافظی حدیثی از امام سجاد (ع) را قرائت می کنم که بهترین کلید گشایش کار‌ها، راستگویی، و بهترین مُهرِپایانی آن وفاداری است.

صادقلو با اشاره به عملکرد چهارساله دولت تدبیر و امید در این شهرستان، افزود: چهار انتخابات در فضایی سالم، شفاف و بدون تنش و شبهه با مشارکت مردم و با شور و نشاط و اشتیاق برگزار شد.

وی بیان کرد: در حوزه امنیتی نیز با توجه به اعتراضات و اعتصابات کارگران در این شهرستان صمیمانه، یکدل و همسو در مسیر تامین شهرستان گام برداشتیم.

صادقلو با بیان اینکه کتابچه ای از عملکرد دولت تدبیر و امید در دوره چهارساله به مناسبت دهه فجر منتشر شده است، عنوان کرد: 613 طرح عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی با اعتبار 1672 میلیارد ریال و با اشتغالزایی 470 نفر در این شهرستان انجام شده است.

فرماندار سابق شهرستان رامیان تصریح کرد: در دهه مبارک فجر امسال نیز 232 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی با اعتبار 211 میلیارد ریال و با اشتغالزایی 178 نفر افتتاح می شود.

وی در بخشی از سخنانش با بیان اینکه خودم را سربازکوچک این نظام و دولت می دانم، گفت: شهرستان رامیان بسیار محروم است و بسیاری از افراد به من می گفتند که فرماندار عمرانی هستم و و کمتر وارد سیاست شدم و این به خاطر محرومیتهای زیاد این شهرستان بود.

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن، منم که دیده نیالوده ام به دیدن، وفاکنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم، ه در طریقت ما کافریست رنجیدن، ابیاتی از غزل حافظ که  فرماندار سابق شهرستان رامیان در پایان سخنانش قرائت کردند.

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.