1397-04-21 15:02
439
0
55120
مسئول شبکه جوانان رضوی شهرستان رامیان؛

اجرای 12 برنامه کاروان زیر سایه خورشید در شهرستان رامیان

مسئول شبکه جوانان رضوی شهرستان رامیان گفت: 12 برنامه کاروان زیر سایه خورشید با شعار هرچه دارم از تو دارم یا علی ابن موسی الرضا(ع)در این شهرستان اجرا می شود.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، رضا نظری مسئول شبکه جوانان رضوی شهرستان رامیان جهت تشریح برنامه های مردمی جشنهای زیر سایه خورشید در شهرستان  گفت: امسال همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برای یازدهمین سال متوالی جشنهای مردمی زیرسایه خورشید با شعار هرچه_دارم_از_تو_دارم_یا_علی_ابن_موسی الرضا(ع) بطور همزمان و در دهه کرامت در تمام استانهای کشور و ۲۵ کشور دیگر برگزار می شود.

وی اظهار کرد: استان گلستان مفتخر است ۳۱۳ برنامه که تحت ۴۰ عنوان موضوعی دسته بندی شده است را در سطح استان اجرا نماید که از این تعداد ۱۲ برنامه در شهرستان رامیان با همکاری تشکلهای فرهنگی و مسئولین مردمی و نهادها و ائمه جمعه اجرایی خواهد شد.

نظری افزود: اهم از این برنامه ها، بدرقه کاروان های پیاده زائرین آفتاب در شهر رامیان و زینب آباد، آغوش پدرانه در روستاهای اخلی پائین، چاله پلز و شهر رامیان، دیدار های عمومی در شهر رامیان و روستای گلند و دیدار با خانواده های شهدای زمستان یورت است.

وی، دیدار با مدیران کارآفرین داخلی در سال تولید ملی، عیادت از بیماران در بیمارستان امام رضا (ع) شهر خان به بین، برنامه متمرکز شهرستانی با قرائت دعای توسل و صرف شام در امامزاده قاسم(ع) شهر دلند از دیگر برنامه های این کاروان عنوان کرد.

مسئول شبکه جوانان رضوی شهرستان رامیان بیان کرد: درحاشیه این برنامه ها غبار روبی قبور مطهر شهدا، غرفه های غذای سالم و سنتی، نامه ای به کریمه دور از امام، کودکانه اهدای کتاب، لباس های سنتی، پاسخ گویی به مسائل شرعی و مشاوره مذهبی، گل و گیاه و با اجازه امام رضا بله برای زوجین جوان نیز برگزار می شود.

وی تصریح کرد: باشد که امام مهربانی ضامن آهو از همه عزیزان قبول بفرماید و همه مان سرباز واقعی امام زمان و نائب بر حقش مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز باشیم.

وی خاطرنشان کرد: در آخر از تمامی مردم عزیز شهرستان جهت شرکت در این برنامه ها به ویژه در مراسم جشن مردمی در امامزاده قاسم(ع) شهر دلند دعوت می شود.

sayy1

sayy2

sayy3

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.