1397-05-29 08:22
565
0
56223
دانش آموزان جهادگر در محرومیت زدایی؛

آرزوی 14 ساله؛ ساخت یک اتاقک را آرزو دارد/ همت و همدلی مسئولین رامیان برای تحقق این آرزو + تصاویر

دانش آموزان بسیجی که در قالب اردوی 10 روزه جهادی با هدف محرومیت زدایی به روستای امامیه آمده بودند ولی وضعیت این خانواده به گونه ای است که همت، اتحاد و همدلی مسئولین شهرستان رامیان را می طلبد تا آرزوی، آرزو دختر 14 ساله محقق شود.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان،  برای تهیه گزارش از اردوی جهادی بسیج دانش آموزی شهرستان رامیان به همراه مسئول بسیج دانش آموزی و مسئول بسیج فرهنگیان به سمت روستای امامیه بخش فندرسک این شهرستان حرکت کردیم، وقتی به محل مورد نظر رسیدیم با یک خانه مخروبه ای روبرو شدیم، البته نمی شود اسمش را خانه گفت، که دانش آموزان مشغول بالابردن دیوار آن بودند.

آرزو دختر نوجوانی که سال گذشته مادرش را از دست داد، امروز در کتار پدرش مشغول تماشای کار این جهادگران است و از اینکه بالاخره بعد از نیم قرن زندگی پدر و مادرش در این محل بالاخره یک گروه جهادی دست یاری به آنها داده اند، ابراز خرسندی می کردند.

وقتی از آرزو پرسیدم که چه انتظاری از مسئولین داری، با لبخندی که بغضی در گلو داشت گفت: از مسئولین می خواهم حداقل یک اتاقک برای ما درست کنند.

وارد اتاق این پدر و دختر شدیم، بوی نم از در و دیوار آن تنفس را به شماره می انداخت، یک اتاق با تمامی وسایل زندگی، یک طرف پکنیک گاز که آرزو غذایشان را بر روی آن درست می کرد چون بعلت نداشتن توان مالی پدر، گاز به خانه آنها نرسیده بود و یک طرف دیگر چراغ نفتی که سرمای زمستان را با ان سر می کنند.

حتی سایه درخت انجیری که جلوی منزل آنها بود هم با پوشاندن کیسه هایی در اطراف آن محل انباری برای وسایل پدر شده بود.

دانش آموزان بسیجی که در قالب اردوی 10 روزه جهادی با هدف محرومیت زدایی به این روستا آمده بودند ولی وضعیت این خانواده به گونه ای است که همت و اتحاد و همدلی مسئولین شهرستان را می طلبد تا آرزوی، آرزوی 14 ساله محقق شود.

jahamoz1

jahamoz2

jahamoz3

jahamoz4

jahamoz5

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.