1399-04-19 12:27
475
0
69332
طی سفر سعید محمد به گلستان انجام شد؛

انعقاد قراداد همکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با استانداری گلستان/ پروژه شهربازی گرگان یکی از دو مطالبه اصلی مردم گرگان است

شهردار گرگان با بیان اینکه اتمام این کار عامل افزایش رضایت مندی عمومی در شهر می شود، عنوان کرد: شهربازی گرگان کار بزرگی است که قرار است در مدت زمان کوتاه توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا به نتیجه برسد.

به گزارش گلستان ما، سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در راستای بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های این قرارگاه در استان، وارد گلستان شد،صبح امروز قرارداد همکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا را با استانداری گلستان به امضا رساند.

این قرارداد در جهت تسریع در توسعه زیرساخت های استان منعقد شده و پروژه‌های عظیمی همچون زهکشی اراضی استان، کریدور شمال - جنوب، احیای خلیج گرگان، تکمیل سد نرماب، ساخت سد شصت کلا و ساخت بیمارستان ۴۰۰ تخت خوابی گنبدکاووس و ساخت شهربازی گرگان را شامل می‌شود.

ساخت بیمارستان 400تختخوابی در گنبدکاووس

استاندار گلستان گفت: با تکمیل سد نرماب علاوه و ایجاد آرامش برای مردم و جلوگیری از سیل در استان ۵۰۰ هزار نفر از مردم استان از آب شرب سالم استفاده خواهند کرد.

حق‌شناس خاطرنشان کرد: در پی ساخت بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی در گنبدکاووس هستیم که این موضوع هم در تفاهم نامه همکاری ما با قرارگاه قید شده است.

پروژه شهربازی گرگان یکی از دو مطالبه اصلی مردم گرگان است

عبدالرضا دادبود نیز در این جلسه، ابراز کرد: کلنگ پروژه شهربازی گرگان در بهمن ماه با حضور استاندار زده شد، خاکبرداری ها انجام شده و کار آماده تحویل است.

شهردار گرگان با بیان اینکه این پروژه نگاه ویژه تر می طلبد، اظهار کرد: اگر نگاه ویژه ای به پروژه شهربازی گرگان صورت پذیرد می توان در مدت کوتاهی می توان در زمان کوتاهی این پروژه را به اتمام رساند.

وی، افزود: مجوز ها و زمین مهیا شده، امیدواریم ای موضوع در دوره مدیریتی کوتاهی به نتیجه برسد و تحویل مردم شود چرا که طبق نظرسنجی ها در شهر دو مطالبه شهربازی و بوستان تفریحی هزارپیچ جزو مطالبات اصلی است.

شهردار گرگان با بیان اینکه اتمام این کار عامل افزایش رضایت مندی عمومی در شهر می شود، عنوان کرد: شهربازی گرگان کار بزرگی است که قرار است در مدت زمان کوتاه توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا به نتیجه برسد.

انتهای یپام
 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.