1397-12-26 14:27
225
0
61954
با صدور بیانیه‌ای؛

سازمان بسیج مستضعفین حادثه تروریستی نیوزیلند را محکوم کرد

معاونت بین الملل سازمان بسیج مستضعفین با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت حادثه تروریستی نیوزیلند، تاکید کرد: این اقدام تروریستی نشان داد که همچنان موج اسلام ستیزی و اسلام هراسی نه تنها در کشورهای غربی فعال بوده، بلکه در کشورهای تحت سیطره فرهنگ غرب نیز افراطیون اسلام ستیز در انجام جنایت های خود آزادی عمل دارند.

به گزارش گلستان ما به نقل از راه دانا؛ معاونت بین الملل سازمان بسیج مستضعفین با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت حادثه تروریستی نیوزیلند، تاکید کرد: این اقدام تروریستی نشان داد که همچنان موج اسلام ستیزی و اسلام هراسی نه تنها در کشورهای غربی فعال بوده، بلکه در کشورهای تحت سیطره فرهنگ غرب نیز افراطیون اسلام ستیز در انجام جنایت های خود آزادی عمل دارند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

"بسم رب الشهداء و الصدیقین"

انا لله و ‌انا الیه راجعون، حسبی الله و نعم الوکیل...

حملات تروریستی وحشیانه به دو مسجد در شهر کرایست چرچ کشور نیوزیلند که منجر به شهادت حدود 50 نفر و مجروح شدن 48 نفر از مسلمانان این کشور شد، بار دیگر خوی تروریستی و ددمنشانه دولت های مدعی آزادی و حقوق بشر را به اثبات رسانید.

این اقدام تروریستی نشان داد که همچنان موج اسلام ستیزی و اسلام هراسی نه تنها در کشورهای غربی فعال بوده، بلکه در کشورهای تحت سیطره فرهنگ غرب نیز افراطیون اسلام ستیز در انجام جنایت های خود آزادی عمل دارند.

در این حادثه دهشتناک، سیاسیون و رسانه های غربی که به گسترش اسلام هراسی دامن می زنند، به اندازه عاملان این حملات، مقصر و جنایتکار هستند. امروز رسانه های غربی و شبکه های اجتماعی مروج اسلام هراسی بوده و تروریسم افراطی مورد نظر دولت های استکباری را بازتولید می کنند.

اینک وقت آن رسیده است که دولت های غربی و کشورهای پیرو ضمن بازنگری در سیاست های خود، در ریشه کنی تروریسم در هر نوع و شکل آن اقدام نمایند و از ترویج افراطی گری و خشونت خودداری کنند.

معاونت بین الملل سازمان بسیج مستضعفین ضمن محکوم کردن این حملات تروریستی، از دولت نیوزیلند می خواهد تا با اتخاذ تدابیری مناسب، زمینه را برای اجرای عدالت در مورد مرتکبین این جنایت فراهم کرده و از جامعه مسلمانان این کشور بخاطر قصور در تامین امنیت عمومی عذرخواهی نماید.

همچنین شایسته است تمامی کشورهای اسلامی ضمن تشکیل جلسه ای اضطراری، واکنش مناسب و جمعی و بهنگام به این جنایت داشته باشند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.