1402-08-28 19:07
193
0
87515
33 هزار دقیقه برنامه نماز محور از سیمای استانی پخش شد؛

استقبال از طرح‌های خلاقانه برای ترویج نماز در گلستان

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان از پخش بیش از 33 هزار دقیقه برنامه به منظور ترویج فرهنگ نماز در این رسانه خبر داد و گفت: پذیرای طرح‌های خلاقانه هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «گلستان ما»، رسول شکری‌نیا عصر امروز در هشتمین اجلاس استانی نماز، با تشریح برنامه‌های صدا و سیمای مرکز گلستان در حوزه مباحث اعتقادی و نماز، گفت: سال گذشته ۳۳ هزار و ۵۲۴ دقیقه برنامه با محوریت نماز اعم از ترویج فرهنگ نماز، اذان معیار، اقامه نماز بزرگان و نماز جماعات جدید، در شبکه گلستان، پخش شد.

وی با بیان اینکه تکلیف خود در زمینه نماز را دائمی می‌دانیم، افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون نیز در مرکز صدا و سیمای گلستان، ۱۰ هزار دقیقه برنامه در حوزه نماز داشتیم که پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال این عدد به ۳۵ هزار دقیقه برسد.

شکری‌نیا با اشاره به گسترش فضای مجازی در جامعه، اظهار کرد: برنامه‌های صدا و سیما در حوزه نماز، پیوستی ۳۶۰ درجه‌ای دارد که علاوه بر برنامه‌های تلویزیونی، شبکه‌های مجازی را نیز شامل می‌شود که این بخش با همکاری مردم در حال اجرا و انجام است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان گلستان با تاکید بر اهمیت رسانه در حوزه ترویج فرهنگ نماز میان نسل نوجوان و جوان، گفت: از طرح‌های رسانه‌ای خلاقانه در حوزه ترویج فرهنگ اقامه نماز استقبال و حمایت می‌کنیم.

سفیر نماز جماعت باشیم

موسی کیخا سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان گلستان هم در این اجلاس، از برگزاری دوره آموزشی برای ۶۰۰ دانشجوی این دانشگاه در زمینه شیوه‌های نوین ترویج فرهنگ نماز خبر داد.

قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز استان گلستان نیز در این مراسم با بیان اینکه شیوع کرونا به فرهنگ دینی ما لطمه بزرگی زد، گفت: از همهٔ دوست داران نماز تقاضا می‌کنم که سفیر نماز شوند تا نماز جماعت را در همهٔ نقاط استان، با شکوه برگزار کنیم.

انتهای خبر/

  • منبع خبر : زرین نامه

    نظرات

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

    پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

    © کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.