طی مطلبی عنوان شد :

پاسخ نایب رئیس خانه مطبوعات گلستان به اتهامات عضو سابق هیات مدیره

0
65571
196
1398-06-31 08:32

 نایب رئیس خانه مطبوعات گلستان به اتهمان و سخنان نابخردانه عضو سابق هیات مدیره واکنش نشان داد.

به گزارش گلستان ما ؛ یک عضو سابق هیات مدیره خانه مطبوعات استان گلستان شامگاه گذشته مطالبی رو منتشر کرد و به اعضای هیات مدیره جدید تاخت .

نایب رئیس خانه مطبوعات استان در واکنش به این مطلب نوشت : بنا نداشتم به اراجیف عضو سابق هیات مدیره خانه مطبوعات گلستان پاسخ بدهم چون این اباطیل با نیت اغراض شخصی هر چند وقت یک بار قرقر شده و گریزی از آن نیست .

امروز اگر امروز خانه مطبوعات دچار مشکلات و مصائبی نظیر" ثبت نشدن" است ناشی از تنگ نظری ها و اشتباهاتی است که امثال این فرد در گذشته مرتکب شده اند ، کلاهی که سر بیش از 200 خبرنگار استان گذاشتند و خانه مطبوعات را به نام ده نفر ثبت کرده و امروز زبان شان از بقیه درازتر است و دریغ از یک عذرخواهی ساده از اصحاب شریف رسانه استان .

تاسف بارتر اینکه  بخاطر مسدود بودن حساب شخصی این عضو هیات مدیره که حق امضا داشت  ، حساب خانه مطبوعات سابق 8 ماه مسدود بود.

ابن الوقت هایی که رسانه را با مسکن مهر اشتباه گرفته و خبرنگاری را ابزار کاسبی و دلالی خود قرار دادند و اتفاقا اگر خانه مطبوعات یک کار خوب کرده باشد قطع دست دلالانی بود که حق خبرنگاران را در قراردهای میلیونی پشت صحنه سر می کشیدند  و به ریش این قشر زحمتکش می خندیدند.

آنها اگر پایگاهی میان بچه ها داشتند که رای شان در انتخابات هیات مدیره گذشته این نبود ، بماند که لابی آنها در بستنی دایی علی هم کارساز نشد .

اعضای خانه مطبوعات استان بدانند که وزارت ارشاد امسال به مناسبت روز خبرنگار به هر عضو خانه مبلغ 100 هزار تومان هدیه داده که متاسفانه این 15 میلیون تومان به حساب خانه قبلی رفته که از طرف دستگاه قضایی مسدود می باشد( 25 میلیون تومان نیز از قبل توی این حساب می باشد) و این همه ندانم کاری نتیجه اعتماد به افرادی بود که هیچ تعلق خاطری به اصحاب رسانه نداشته و فقط آمده بودند که دلالی و کاسبی کنند .

عموزاد – نایب رئیس خانه مطبوعات استان گلستان

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.