1399-04-22 13:10
649
0
69374

نماینده شرق گلستان فیش حقوقی‌اش را منتشر کرد/ آریان‌پور: حقوق مجلس یک پنجم حقوق قبلی‌ام است

نماینده مردم شرق گلستان در مجلس با انتقاد از شایعه‌پردازی‌های صورت گرفته درباره حقوق نمایندگان، گفت: ضمن انتشار فیش حقوقی‌ام باید اعلام کنم حقوق من در مجلس یک پنجم قبل از نمایندگی است.

به گزارش گلستان ما، رضا آریان‌پور با اشاره به اینکه مجلس اخیر از همان روزهای ابتدایی بنای خود را برای کار جدی در راستای نیازهای مردم پایه‌گذاری کرده است، اظهار کرد: هر چند معتقد هستم هیچ‌گاه نمی‌توانیم ادعا کنیم که از خطا و اشتباه مبرا هستیم اما تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم که صادقانه به مردم خدمت کنیم.

وی با انتقاد از طرح برخی شایعات در فضای مجازی پیرامون حقوق‌های 230 و 260 میلیونی نمایندگان مجلس، افزود: این موضوع را بیشتر یک شیطنت رسانه‌ای و سوءاستفاده از عدم شفاف‌سازی صورت گرفته و یا به عبارتی انعکاس غیرواقعی حقیقت می‌دانم که امیدوارم مردم آگاه و فهیم کشورمان با دقت در اخبار منتشر شده مانع از سیاه‌نمایی توسط برخی افراد شوند.

* کل حقوق نمایندگی 12 میلیون تومان است/ حقوق مجلس یک پنجم حقوق قبلی‌ام است

نماینده مردم شرق استان گلستان با تاکید بر اینکه هر چند فیش حقوقی را یک موضوع شخصی می‌دانم اما برای دفاع از حیثیت نمایندگان و مجلس مجبور به انتشار آن هستم، خاطرنشان کرد: بنده با مدرک دکترای تخصصی و داشتن سابقه ایثارگری و ... مجموعا تمامی حقوقم در مجلس شورای اسلامی 12 میلیون تومان است.

آریان‌پور با اشاره به اینکه بنده پیش از ورود به مجلس شورای اسلامی فقط از یک بیمارستان کارانه‌ای معادل حقوق مجلس دریافت می‌کردم، ادامه داد: حقوق بنده قبل از تصدی عنوان نمایندگی تقریبا چهار الی پنج برابر حقوق فعلی‌ام در مجلس بوده است.

وی با بیان اینکه آنچه در رسانه‌ها به عنوان حقوق نمایندگان مطرح شده انعکاس زاویه‌دار اخبار بوده است، گفت: مجلس همچون همه دوره‌ها مبلغی را به عنوان ودیعه مسکن در اختیار نمایندگان قرار داده است که  این دوره نیز مبلغ 200 میلیون تومان را به ما واگذار کرده که اتفاقا با توجه به افزایش چند برابر قیمت مسکن و رهن و اجاره، این مبلغ نسبت به دوره قبل نیز 20 درصد کاهش داشته است.

نماینده مردم شرق استان گلستان از تلاش یک ماهه خود و خانواده‌اش برای پیدا کردن منزلی مطابق با قیمت ودیعه واگذار شده در تهران خبر داد و گفت: متاسفانه قیمت‌های نجومی مسکن به هیچ وجه اجازه نمی‌داد با این پول واگذار شده منزلی تهیه شود که به همین منظور بخشی از پول ودیعه و تمامی اجاره منزل را نیز از جیب شخصی خودمان پرداخت کرده‌ایم.

* آماده‌ایم در منازل سازمانی زندگی کنیم/ شفافیت و صداقت راهگشای همه امور است

آریان‌پور با بیان اینکه پس از یک ماه در یکی از شهرک‌های شهر تهران موفق به اجاره منزل شده‌ام، اضافه کرد: به صورت شفاف اعلام می‌کنم که تمام اجاره و بخشی از ودیعه مسکن را از جیب شخصی‌ام پرداخت کرده‌ام که البته هنوز هم معتقد هستیم و آمادگی داریم که مجلس خانه سازمانی به نمایندگان ارائه کرده و این ودیعه را از ما بستاند.

وی با تاکید بر اینکه انتظار ما از رسانه‌ها و مطبوعات که همیشه محور توسعه و پیشرفت بوده‌اند ممانعت از جوسازی برخی افراد با اهداف خاص است، تصریح کرد: همواره معتقد هستم که شفافیت و صداقت راهگشای امور بوده و مردم عزیز با شنیدن حقیقت ضمن حمایت از خادمان خود فضای ناسالم شایعات را کنار خواهند زد.

نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حوزه انتخابیه‌ای همچون شرق گلستان چندین دفتر در شهرستان‌های حوزه انتخابیه به همراه مدیران دفاتر و مدیر و راننده دفتر تهران با بنده کار می‌کنند، گفت: مجلس برای پرداخت حق‌الزحمه این عزیزان و هزینه‌های اجرایی همه دفاتر مجموعا 20 میلیون تومان در اختیار ما قرار داده است که شاید از پس نیمی از این هزینه‌ها هم برنیاید.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس

    نظرات

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

    پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

    © کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.