1399-01-12 21:10
321
0
68002
سرپرست پلیس راهور گلستان خبر داد:

محدودیت تردد روز سیزده به در از درب منازل در گلستان/ جریمه 500 هزارتومانی جزای راننده متخلف

سرپرست پلیس راهور استان گلستان گفت: به منظور قطع زنجیره ویروس کرونا، محدودیت تردد خودروها از صبح روز ۱۳ فروردین ماه ۱۳۹۹ در سطح شهر گرگان از درب منازل اجرا خواهد شد.

به گزارش گلستان ما، سرهنگ عباس مهاجر بسطامی در گفتگویی اظهارکرد: به منظور قطع زنجیره ویروس کرونا، محدودیت تردد خودروها از صبح روز ۱۳ فروردین ماه ۱۳۹۹ در سطح شهر گرگان از درب منازل اجرا خواهد شد.

وی افزود: براساس تصمیمات و تدابیر ابلاغی راهور ناجا با رویکرد پیشگیری از نشر و گسترش بیماری کرونا با هدف حفظ سلامت شهروندان، پلیس راهور استان از صبح روز چهارشنبه محدودیت تردد در سطح شهر گرگان و شهرستان‌های تابعه را از درب منازل اجرایی خواهد کرد.

مهاجر بسطامی بیان کرد: دوربین‌های کنترلی ثبت تخلف سطح شهر گرگان و شهرستان‌هایی که دارای تجهیزات کنترلی الکترونیکی هستند در خصوص رانندگانی که به این مهم توجه نکنند مبلغ ۵۰۰ هزار تومان اعمال قانون خواهند داشت.

وی تأکید کرد: همه عوامل اجرایی طرح در صورت رؤیت خودروهایی که در سطح شهر تردد غیر ضروری داشته باشند ضمن اعمال قانون ۵۰۰ هزار تومانی، خودرو هم به مدت یک ماه به پارکینگ منتقل خواهد شد.

مهاجر بسطامی ضمن ابراز قدردانی از همه هم استانی‌هایی که به پویش #در_خانه_بمانیم توجه کافی داشته اند ابراز امید واری کرد که با تلاش و جدیت همه شهروندان بحث تردد در روز ۱۳ منتفی شود.

وی تصریح کرد: همه تفرجگاه‌ها، اماکن تفریحی، پارک‌ها در روز مذکور بسته و از تردد همه شهروندان ممانعت به عمل خواهد آمد، ضمن اینکه این محدودیت تردد توسط عوامل پلیس راهور استان با همکاری کارکنان انتظامی در سطح شهرهای استان به مرحله اجرا در خواهد آمد.

مهاجر بسطامی خاطر نشان کرد: یقیناً با همت و توجه آحاد جامعه به تذکرات کادر درمانی و با مساعدت متولیان امر، یقیناً بر این بیماری فائق و غلبه خواهیم کرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر

    نظرات

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

    پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

    © کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.