1399-11-08 14:07
120
0
72880
همزمان با ایام الله دهه فجر انجام می شود؛

افتتاح و کلنگ زنی 32 پروژه شرکت آب و فاضلاب استان گلستان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از افتتاح و کلنگ زنی 32 پروژه این شرکت با اعتباری بالغ بر520 میلیارد ریال برای 5شهر و 31روستا همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش گلستان ما، بهزاد هرمزی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر اظهار کرد: شرکت آب و فاضلاب استان گلستان هم مانند سایر دستگاه ها به مناسبت دهه فجر پروژه هایی برای بهره برداری آماده کرده است که با افتتاح و کلنگ زنی این پروژه ها جمعیتی بالغ بر 91هزار و 573نفر از نعمت آب شرب پایدار ، سالم و بهداشتی بهره مند می گردند.

وی 16 پروژه این شرکت را از پروژه های قابل افتتاح نام برد و تصریح کرد: اجرای بیش از 31 کیلومتر عملیات شبکه توزیع، اجرای بیش از 11کیلومتر خط انتقال، حفر و تجهیز 5حلقه چاه آب شرب، احداث 400متر مکعب مخزن ذخیره و 3هزار متر مربع حصارکشی و محوطه سازی و اجرای بخشی از شبکه فاضلاب شهر گرگان با اعتباری بالغ بر270میلیارد ریال از پروژه های قابل افتتاح این شرکت طی این ایام خواهد بود.

هرمزی در ادامه از 16 پروژه کلنگ زنی این شرکت در این ایام نام برد و افزود : اجرای بیش از 30کیلومتر عملیات شبکه توزیع ، اجرای بیش از 18کیلومتر عملیات خط انتقال ، حفر 3 حلقه چاه آب شرب ، 50متر مربع حصارکشی و محوطه سازی و احداث 700متر مکعب مخزن ذخیره با اعتباری بالغ بر 250میلیارد ریال را از پروژه های قابل کلنگ زنی این شرکت طی این ایام برشمرد.

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در پایان یکی از پروژه های مهم این شرکت را اجرای بیش از 20کیلومتر شبکه فرعی و اصلی فاضلاب در شهر گرگان نام برد و خاطرنشان کرد: در راستای حفظ محیط زیست و دفع بهداشتی فاضلاب خانگی مشترکین فهیم در شهر گرگان این عملیات با اعتباری بالغ بر 170میلیارد ریال طی این ایام افتتاح خواهد گردید .

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.