مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان گلستان خبر داد؛

آزادی ۱۱ زندانی جرائم غیرعمد به کمک واقفان، خیرین و همت دستگاه قضایی استان گلستان

0
65557
110
1398-06-30 11:09

مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان گلستان بیان کرد: با همت واقفان و خیرین گلستانی و دستگاه قضایی استان تعداد ۱۱ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد آزاد و به کانون خانواده خود بازگشتند.

به گزارش گلستان ما، حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی فرد با بیان اینکه سازمان اوقاف و امور خیریه در رویکرد جدید خود، تقویت کارکرد های خیریه در امور اجتماعی با محوریت مراکز اجتماعی، فرهنگی و قرآنی(افق) آستان مقدس امامزادگان وبقاع متبرکه را در دستور کار قرار داده است، افزود: در همین راستا سازمان اوقاف و امور خیریه در قالب طرحی به جذب کمک های مردمی جهت "آزادی زندانیان جرائم غیرعمد" اقدام نمود.

مدیرکل اوقاف گلستان افزود: در طرح کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد استان گلستان ۱۱ نفر که بدهی آنها کمتر از ۵۰۰میلیون ریال بود، به همت خیرین و واقفین گلستانی آزاد و به کانون گرم خانواده‌های خود باز گشتند.

وی افزود: مبلغ ریالی کمک به آزادی زندانیان ۵۹۳/۸۷۳/۴۸۰ ریال بوده است که توسط واقفان و خیرین سطح استان جمع آوری و اقدام گردید.

وی تصریح کرد: این طرح شامل زندانیان متأهل و فاقد جرائم فسادهای مالی، اخلاقی و اعتیاد بوده است .

حجت الاسلام سلیمانی فرد یادآور شد: مشارکت مؤسسات امور خیریه و رفع نیازهای منطقه‌ای نیازمندان با بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود آستان مقدس امامزادگان و ارائه خدمات معیشتی، تحصیل دانش آموزانی بی بضاعت، حمایت از بیماران خانواده‌های نیازمند و کمک به امر تسهیل ازدواج ایتام و افراد بی‌سرپرست و بد سرپرست از جمله دیگر برنامه‌های اجتماعی محور سازمان اوقاف و امور خیریه محسوب می‌شود که در مراکز اجتماعی، فرهنگی و قرآنی "افق" در آستان مقدس امامزادگان وبقاع متبرکه صورت میگیرد.

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.