به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان گلستان با حضور یگان‌هایی از ارتش، سپاه پاسداران و نیروهای انتظامی و مسئولان استان گلستان و سخنرانی سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه در تیپ یکم مردم پایه سپاه نینوا استان گلستان برگزار شد.

زمان اخذ رأی از رأی‌دهندگان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ساعت 24 به پایان رسید.

در ساعات پایانی رای گیری حضور مردم شهرستان کلاله در پای صندوق های رای گسترده شد.

نسل های سوم و چهارو و پنجم انقلاب در شهرستان رامیان با حضور حداکثری خود در انتخبات پانزدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا، بار دیگر ثابت کردند که پشتیبان ولایت فقیه، نظام و انقلاب اسلامی هستند و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان کوبیدند.

نزدیک به 40سال از انقلاب مردمی ایران گذشته و حرکت با صلابت و توفنده کشتی جمهوری اسلامی، همچنان در دریای پرتلاطم خطرات و تهدیدات با سکانداری مقام معظم رهبری ادامه دارد و این بار نیز ایرانیان سرافراز در 29 اردیبهشت با حضور حداکثری خود پای صندوقهای رای دشمنان نظام را ناامید خواهند کرد.

مردم آق قلا صبح امروز (29 اردیبهشت) از آغازین ساعات باز شدن درب شعب اخذ رای این شهرستان، برای شرکت در انتخابات و خلق حماسه ای دیگر پای صندوق های رای حاضر شدند.

اعضای شورای تأمین شهرستان کردکوی باحضور در شعب اخذ رأی، رأی خود را در داخل صندوق انداختند.

مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان کردکوی صبح امروز (۲۹ اردیبهشت) از آغازین ساعات باز شدن درب شعب اخذ رای این شهرستان، برای شرکت در انتخابات و خلق حماسه ای دیگر پای صندوق های رای حاضر شدند.

لحظه به لحظه به تعداد حاضرین در شعب اخذ رای اضافه میشود وگنبد مانند دیگر شهر ها در شعب اخذ رای میزبان مردمی است که امده اند با شورحضور خود حماسه ایی دیگر بیافرینند.

ترکمن های منطقه گنبدکاووس با حضور پررنگ خود در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراها نشان دادند که ایران و نظام خود را دوست دارند و پای آن خواهند ایستاد.

حضور مردم شهرستان کلاله در پای صندوق های رای تا این لحظه پرشور بوده و مسلما این حضور در ساعات پایانی رای گیری پرشورتر می شود.

آیت الله عبدالهادی حسینی شاهرودی نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری رای خود را برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در مسجد جامع شهرستان علی آباد کتول به داخل صندوق انداخت.

مردم ولایی و همیشه در صحنه گمیشان از همان آغازین ساعات رای گیری در پای صندوق های رای حاضر شدند و بار دیگر مهر تایید بر نظام جمهوری اسلامی ایران زدند.

صندوق های اخذ رای به نمایندگان فرماندار و نیروهای امنیتی صندوق تحویل داده شد.

آیت الله سید محمدرضا طاهایی میبدی صبح امروز و در دقایق اولیه رای‌گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، رای خود را به صندوق سیار انداخت.

طبق اعلام ستاد انتخابات کشور تبلیغات کاندیداهای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری هشت صبح امروز پایان یافت.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت، در آخرین روز تبلیغات انتخابات و سفر تبلیغاتی به مشهد سفر کرد. در این سفر مصطفی میرسلیم دیگر نامزد انتخابات او را همراهی کرد.

در شب آخر انتخابات هواداران نامزدهای انتخابات با تمام توان و انرژی به انجام تبلیغات می‌پردازند و این تبلیغات حتی به داخل خیابان کشیده شده و باعث ترافیک‌های سنگین در ساعات پایانی شب در شهر گرگان شده است .

اسحاق جهانگیری کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با سفر به گرگان در جمع هوادارانش سخنرانی کرد.

با نزدیک شدن به ساعات پایانی مهلت قانونی تبلیغات کاندیداهای شورای شهر و ریاست جمهوری، شاهد شور تبلیغاتی بیشتر در سطح شهرها هستیم.