کمپ نوروزی روستاییان شهرستان گرگان که با شعار"اقتصاد روستایی، محور خودکفایی" در ابتدای شهر گرگان برپا شده، با استقبال قابل توجه مسافران نوروزی روبرو شده است.

پسروی آب دریا در اسکله بندرترکمن سیمای زشتی را در این سواحل ایجاد کرده است.

استاندار گلستان جهت بازدید از ستاد انتخابات گنبدکاووس به همراه هیئت همراه استانی خود در فرمانداری این شهرستان حضور پیدا کرد.

بانوان بسیجی شهرستان کلاله روز گذشته مناطق جنگی جنوب کشور را به مقصد شهرستان کلاله ترک کردند.

همزمان با عید نوروز مسافران استقبال بی سابقه ای از سفره هفت سین نوروی در بندرترکمن داشتند.

صبح امروز 295 خواهر بسیجی از سوی سپاه ناحیه گرگان به سرزمین های نور هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.

پس از آزادسازی اولین سرزمین های اشغالی در شمال خوزستان واز سال 1361، مردم در قالب کاروان های کوچک، از جبهه ها بازدید و مدت کوتاهی را در سنگرها و در کنار رزمندگان به سر می بردند.

در سال 95 بنا به فرموده مقام معظم رهبری مردم شهرستان کلاله هم در کنار مردم ایران در پایبندی به انقلاب خوش درخشیدند.

امسال هم مشهد با المان های نوروزی زییا و متنوع به استقبال بهار رفت و هنرمندان به نوعی هنر را با زیبایی بهار گره زدند.

موزه مردم شناسی گمیشان در ساختمانی تاریخی معروف به خانه گوکلانی که قدمت آن به دوره پهلوی اول میرسد ، در میانه بافت سنتی و زیبای شهر گمیش نپه از آغازين روزهاي نوروز ميزبان گرشگران نوروزي است.

جشن نوروزی وهمایش پیاده روری خانوادگی وتجلیل ازجوانان وورزشکاران موفق روستای ایگدرسفلی گنبدکاووس، باهمکاری بخشداری مرکزی،دهیاری ایگدرسفلی،.ورزش و جوانان شهرستان و کمیته روستایی حوزه مشاورجوان فرمانداری ویژه شهرستان با حضور مسئولین شهرستانی و جمع کثیری از اهالی روستا برگزار شد.

160 بسیجی خواهر شهرستان کلاله به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام شدند.

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری گنبدکاووس از افتتاح نوروزگاه با 75 غرفه نمایشگاهی و 40 آلاچیق سنتی ترکمن در محل برج قابوس خبر داد.

سفره هفت‌سین از مهم ترین نمادهای نوروز است که روایت‌های گوناگونی درباره فلسفه و دلایل برپایی آن وجود دارد. سفره‌ای که در گذر از گذشته تا به امروز تغییراتی را به خود دیده‌ و در هر عصر به‌گونه‌ای آراسته می‌شده است.

آماده سازی دهکده سنتی گردشگری آق قلا برای استقبال از مسافرین نوروزی در حال انجام است.

در ادامه عکس از لحظه سال تحویل در ایستگاه آتش نشانی در گرگان را خواهید دید.

در اولین روز از ثبت نام نامزدهای انتخابات پنجمین دوره شورای شهر و روستا، 88 نفر در حوزه انتخابیه شهرستان گرگان ثبت نام کردند.

تصاویر لحظه هایی کوتاه در کنار سربازان لشکر 30 پیاده گرگان که در زمان تحویل سال 1396 در کنار خانواده نبودند و در بین دوستان هم خدمتی خود این لحظه بیاد ماندنی را سپری کردند.

با فرا رسیدن فصل بهار شکوفه‌های درختان سر بیرون می‌کشند...

کاروان راهیان نور شهرستان مینودشت در آستانه سال نو رهسپار مناطق عملیاتی جنوب کشور شده است.