• منو
 • معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا گلستان گفت: خادمین برگزارکننده اجلاسیه ملی 4000 شهید استان گلستان کارنامه درخشانی ازخود بجای گذاشتند.

  آیین اختتامیه دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با سخنرانی حسین شمسیان سردبیر روزنامه کیهان صبح روز یکشنبه در گرگان برگزار شد.

  مراسم اختتامیه جشنواره مطبوعاتی ابوذر امروز ساعت 9 در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود .

  با هدف گرامیداشت اجلاسیه 4000 شهید گلستان و دیدار با 9 خانواده شهید حرم استان گلستان، کاروان دوچرخه سواران کلاله سفر به شهرهای استان گلستان را آغاز کرد.

  کنگره شهدای روحانی استان گلستان طی اقدامی هدایای ارزشمند و فاخر را تقدیم خانواده های شهدای روحانی کرده است.

  از اعضای ستاد اجلاسیه 4000 شهید گلستان در شهرستان رامیان، صبح امروز با حضور معاون فرماندار و جانشین سپاه شهرستان در محل فرمانداری بااهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

  در دهمین جلسه شورای اداری شهرستان گرگان از مدیران دستگاه های اجرایی که در اجلاسیه 4000 شهید استان نقش آفرین بودند، تقدیر به عمل آمد.

  یک دوره مسابقات پهلوانی کشتی باشال استانی بمناسبت اجلاسیه ۴۰۰۰ شهید گلستان و هفته وحدت به میزبانی شهرستان کردکوی در خانه کشتی این شهرستان برگزار شد.

  تعدادی از خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهرستان علی آباد کتول به همت این پایگاه خبری تحلیلی به دیدار خانواده «شهید جاویدالاثر ناصر چرخی زاده» رفتند تا هم یاد این شهید گرانقدر را در دل خود زنده کنند و هم احوال والدین گرانقدر ایشان را جویا شوند.

  جمعی از اعضای بسیج رسانه علی آباد کتول تندیس منقش به تصویر شهیدان میر حیدر حسینی و قاسم ایمانی نصرت آبادی را به خانواده معظم این شهیدان گرانقدر تقدیم کردند.

  پدر پا به سن گذاشته شهید ملک با صدایی خسته اما کوبنده از اعضای ستاد برگزاری اجلاسیه 4000 شهید گلستان تشکر کرد و گفت: خدا را به آبروی پیغمبر(ص) و آل پیغمبر(ع) قسم می دهم که در دنیا و آخرت به شما عوض دهد.

  مهدیس سادات حسینی، نوه 14 ساله خانواده حاج سید محمود حسینی، خانواده 5 شهید گرگانی، با شعرخوانی در مراسم تجلیل از ستاد برگزاری اجلاسیه 4000 شهید گلستان، اشک حاضرین در مراسم را درآورد.

  فرماندار گرگان گفت: میزبان اصی اجلاسیه 4000 شهید استان، شهدا و خانواده های آنان بودند و ما تنها وظیفه خادمی و پشتیباتی داشتیم، امیدوارم این وظیفه مندی انگیزه ای بشود تا بُعد معنوی این اجلاسیه تا اجلاسیه بعدی باقی بماند.

  طرح جنگلانه با هدف صیانت از منابع طبیعی، افزایش پوشش گیاهی، ترمیم و احیاء رویشگاههای گیاهی، حمایت از گونه های گیاهی در معرض خطر بمناسبت اجلاسیه ۴۰۰۰ شهید استان گلستان و بنام ۲۵۸ شهید شهرستان اجرا شد.

  جمعی از خانواده های شهدای گرگانی طی مراسمی از عوامل ستاد برگزاری اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان در گرگان تجلیل کردند.

  اولین اجلاسیه ملی چهار هزار شهید استان گلستان پنجشنبه 25 آذرماه با پیام دلنشین مقام معظم رهبری و حضور دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به عنوان سخنران ویژه در گرگان برگزار شد .

  در آیین اولین اجلاسیه ملی 4 هزار شهید استان گلستان، خبرنگاران و عکاسان استانی، تلاشی خالصانه را برای انعکاس این مراسم داشته اند.

  در آخرین برنامه اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان، 135 سبد کالا در مستضعفین شهرستان کلاله توزیع شد.

  جدیدترین شماره نشریه انقلاب در 8 صفحه رنگی حاوی مطالب متنوع تاریخی ویژه برگزاری اولین اجلاسیه ملی شهدای استان گلستان به همت غلامرضا خارکوهی- تاریخنگار گلستانی- منتشر شد.

  استان گلستان در واپسین روزهای فصل خزان بهاری از جنس شهادت تجربه کرد، از جنس مردان مردی که با سرخی خون خود به سرزمین گلستان سبزی بخشیدند.

  آرشیو

  روز : ماه : سال :
  هدایت به بالای صفحه