• منو
 • خانم کاظمی مدیر واحد پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان زمانی که در مرخصی بود از سمت خود برکنار و محمد مهدی بطیار جای او را گرفت .

  به گزارش گلستان ما ؛ تغییر و تحولات در دانشگاه علوم پزشکی گلستان و حوزه خطیر سلامت همچنان در حال انجام است ، نفس تغییر و تحول به امید فردایی بهتر حق هر مدیر جدید است و باید به دکتر فاضل حق داد چینش نیروها را مطابق میل خود انجام دهد .

  اما آنچه که مشاهده می شود دخالت برخی عناصر سیاسی و بعضا نمایندگان مجلس برای تصاحب برخی کرسی ها و مسندهای مهم این دانشگاه مهم که با سلامت و بهداشت و درمان مردم سر و کار دارد ، می باشد .

  بعد از جابجا شدن چند باره بطیار که ابتدا توسط امیر حاج محمدی معاون جدید توسعه و پشتبانی دانشگاه به سمت مدیر توسعه انتخاب شد و سپس حکمش توسط رئیس دانشگاه لغو شد ، برای دلجویی از بطیار او را به معاونت درمان بردند .

  سید احمد حسینی معاون درمان حکم بطیار را به عنوان مدیر واحد پرستاری معاونت درمان منصوب نمود .

  اما این جایگاه قبلا در اختیار خانم دکتر سکینه بیگم کاظمی بود که جزو معدود پرسنل بانوان در دانشگاه علوم پزشکی گلستان است که مدرک دکتری مرتبط با حوزه کاری دارد .

  از طرف دیگر بطیار با مدرک لیسانس جایگزین او شده و بدتر از همه اینکه خانم کاظمی در زمانی که دوره مرخصی خود را طی می کرده از سمت خود عزل شد که این نیز در جای خود جای شگفتی دارد دولتی که شبانه روز احمدی نژاد را به خاطر این نوع رفتار به باد انتقاد می گیرد خود بروز بدتری افتاده است .

  اما در پی برکناری خانم دکتر کاظمی موجی از انتقادها و تماس ها با شخصیتهای مختلف گرفته شد از جمله با مدیر کل دفتر بانوان استانداری گلستان برای دفاع از حقوق بانوان در اماکن اداری تا نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، اما جواب دکتر تربتی نژاد خیلی جالب بود .

  نماینده گرگان در توجیه جابجایی خانم دکتر کاظمی او را منتسب به طیف ریاحی دانست . از نظر این نماینده لیست امید و اصلاح طلب و مدعی آزادی بیان ، در طیف حامیان ریاحی بودن جرمی نابخشودنی است که برکناری کمترین حق آن فرد می باشد.

  به هر حال همانطور که در ابتدای سطور این مطلب عنوان شد تغییر حق رئییس دانشگاه است و ما دکتر فاضل را فردی مدبر می دانیم اما چرا یک نماینده در امورات دخالت می کند و به دنبال مناصب مهم این حوزه است ، آیا با این وضعیت نباید نگران حوزه سلامت استان گلستان باشیم .

  انتهای پیام /

  دیدگاه‌ها   

  +21 # گرگانی 1395-10-18 09:28
  واسه شما گلستان ما واقعا متاسفم که بصورت گزینشی و آنچه که سلیقه خودتان می پسندد نطرات را درج می کنید . حتی محتوای مطالبی را که در سایت قرار می دهید خیلی پیش پا افتاده است . دائم مطلب از رامیان می گذارید بخاطر خشنودی استاندار . من و سایر کاربران بهتر از شما با فضای مجازی آشنایی داریم و در ارسال نظرات هیچ واهمه ای نیست که اسامی افراد را با حرف اول فرد درج می کنید . علی ایحال در عملکرد خود تجدیدنظر کنید و موضع خود را مشخص نمایید آیا پایگاه خبری است یا نه جناحی که هر دو مقوله در دو جبهه مختلفند لیکن شما گاهی به نعل می زنید و گاهی به میخ .
  پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
  -1 # ناشناس 1395-10-17 23:28
  دکتر فاضل فرد بسیار فرهیخته ای هستند ولی متاسفانه دانشگاه ...
  پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
  0 # محمود 1395-10-17 23:28
  سلام مجدد..
  زمانی که دانشگاه با اراده نمایندگانی مثل دکتر ن ...و حاج ع...و یا در شرق بر اراده و خواست.ع.ر میچرخید و بسیاری از کارکنان و مدیران رو با غیر اخلاقی ترین روش یا خانه نشین کردند..
  وقتی یه فرد با لیسانس باغبانی مشاور رئیس دانشگاه و همه کاره شد...
  وقتی یه نفر با لیسانس آموزش ابتدایی شد مدیر بودجه..
  وقتی برادر... شد همه کاره قراردادهای پرحاشیه Itو HIS در بیمارستانها..کجا بودند این دایه های مهربانتر از مادر...
  وقتی دکتر ریاحی و چهار معاون وی بر خلاف قانون در مطب و آزمایشگاه خود نشستند و راه بر فوق تخصص های دیگر بستند...چه کسب در استان صدایش درآمد..
  آنروز که یک لیسانس بهداشت محیط شد رئیس تجهیزات پزشکی و در خریدهای تجهیزات شد آنچه شده و وااسفا....چه کسی به این آقایان از گل نازکتر گفت...
  عزیزان..
  انصاف موهبتی است الهی..
  کمی انصاف دهید و کمی فرصت به دوستان جدید..
  شاید انشاالله خیر برای استان باشد...
  پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
  -2 # کارمند 1395-10-17 23:20
  گفته های نویسنده حاکی از آن است که با فضای مدیریتی جدید کاملا بیگانه هستند و فقط شنیده های غیر مستند را در این مطلب منعکس کردند
  ضمنا آقای نامبرده مگر منتسب به ریاست پیشین دکتر ریاحی نبوده که حالا فرد دیگری را با همین دلیل مشابه باید از پستش برکنار کنند.
  لطفا کمی در انعکاس اخبار خود تامل کنید و اینگونه به شایعات دامن نزنید
  پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
  -2 # محمود 1395-10-17 23:18
  سلام ...
  اینکه دوستان عزیز با حساسیت بخش سلامت استان رو رصد میکنند و در مورد جزیی ترین مسائل دانشگاه نیز با شفقتی مثال زدنی دل می سوزانند..
  اما سوال اینه که تا دوهفته پیش این دلسوزیها کجا بود..
  واین دلسوزان سینه چاک زمانی که تعداد زیادی از مدیران و کارکنان و اعضاء هیات علمی و پرستاران با رفتارهای قلدر مآبانه عده ای در دانشگاه مورد بی مهری قرار گرفتند کجا بودند..؟
  پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
  -1 # منتقد 1395-10-17 21:06
  شما گلستان ما محترم در این آشفتگی سهیم هستی...
  آن روز که تیتر علیه ریاحی میزدی و عنوان می کردی کسی قدرت جابجایی ریاحی را ندارد.... آن روز که تلاش ها و شکوفایی درمان استان را نمی دیدی... اگر چند مقاله و خبر از دستاوردهای ریاحی میزدی شاید وضع این نبود...
  بزرگترین مشکل ما در استان اینه که هنوز یک رسانه غیرسیاسی و بی طرف نداریم که فقط به بحث توسعه بپردازد و دنبال حاشیه نباشد.
  پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

  نوشتن دیدگاه

  توجه!

  گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
  اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  آرشیو

  روز : ماه : سال :
  هدایت به بالای صفحه