قرار شده مراسم تجلیل از سید مناف هاشمی استاندار سابق گلستان عصر امروز شنبه 29 تیر در هتل بوتانیک گرگان برگزار شود .

بعض رسانه های اپوزیسیون اعلام نموده اند که عادلخواه در همکاری نزدیک با مراکز به ظاهر آکادمیک، بارها روحانیون قم را برای شرکت در سمینارهای مختلف به پاریس می‌آورده است!

روز گذشته یک موتورسوار آزادشهری وقتی که موتورش توسط پلیس ضبط شد ، اقدام به عریان نمودن خود کرد .

ماده ۱۵ و ۷۶ قانون تشکیلات وظایف انتخابات شوراها مبنی بر علنی بودن جلسات و نشر اطلاعات برای عموم مردم ضرورت تصویب این طرح را مشخص می‌کند.

دادستانی گرگان بخشی از سفره خانه دالان بهشت که در بستر رودخانه ساخته شده بود تخریب کرد.

در آستانه انتخابات یازدهم مجلس اصلاح طلبان گلستانی دریافتند که با کمترین اقبال عمومی مواجه اند لذا خودشان دست بکار شدند تا مهره های ناکارآمد را حذف کنند .

این روزها خبر می رسد که معاون سیاسی امنیتی فرمانداری آزادشهر هم در پی جبران این خدمت نماینده برآمده و در رفتارها و مکالمات خود نوعی گرایش به نماینده فعلی و القا ناکارآمد بودن سایر گزینه ها را دارد .

مسوول برگزاری انتخابات سومین دوره هیات مدیره و بازرس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گفت : انتخابات این دوره روز 17 مرداد ماه در گرگان برگزار می شود .

رئیس دفتر بازرسی و نظارت بر انتخابات استان گفت :کسانی بوده اند که در دوره قبل خرید و فروش رای داشته اند ، پرونده آنها باز است و در این دوره در بررسی صلاحیتها لحاظ خواهیم کرد.

گفته می شود با حمایت علی اصغر احمدی عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان به وزارت کشور می رود .

تعدادی از مردم شهر گرگان در تماس با این پایگاه خبری از اینکه سوار کردن مسافران شبانه در فلکه کاخ گرگان تعطیل شده ، گلایه کردند .

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در استان گلستان اصرار زیادی دارد تا با استفاده از قدرت دفتر آیت الله برای شرکت فواکه 75 هکتار زمین در پایانه مرزی اینچه برون دریافت کند .

جناب رحمانی فضلی : آیا درست است رییس ستاد انتخابات استان به طور مستقیم از جناح و جریان خاصی در انتخابات حمایت و آنها را تشویق به حضور در میدان انتخابات کند و نسبت به جریانی موضع منفی داشته باشد ؟

یکی از خانواده هایی که طی سالهای گذشته در توسعه فرهنگی شهر گرگان نقش مهمی ایفا کرده اند "بخشیانی ها" هستند ، مراسم یا مناسبت مذهبی در شهر گرگان نیست که ما یکی از اعضای خانواده بزرگ بخشیانی را در آن نبینیم .

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با طرح این پرسش که اگر برجام بد است چرا آمریکا از آن خارج شده است، گفت:این موضوع تقسیم کار آمریکا با اروپا بود.

فرمانده نیروی انتظامی استان گلستان گفت: در سال رونق تولید رسالت سنگینی داریم و براساس آن مبارزه با کالای قاچاق اولویت دارد.

مدیر کل میراث فرهنگی وگردشگری استان با بیان اینکه بعد از بازنشستگی خبرنگار می شوم گفت : با گلستان ما فراز و نشیب زیاد داشتیم اما این سایت برای ما نتایج خوبی رقم زد .

جانشین سپاه نینوا گلستان با اشاره به نقش سپاه در پاسداری از انقلاب و ارزشهای والای آن گفت: پاسداران در حقیقت دیده بیدار، سدی آهنین مقابل دشمن و حافظ اندیشه‏ های ناب اسلام و امام هستند.

مدیر کل صدا و سیمای استان به همراه معاونین خود با حضور در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گلستان در خصوص همکاری و و مشارکت بیشتر این دو نهاد با مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.

معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم گرگان گفت: با فساد اداری، رانت و تخلف‌های دستگاه‌های اداری برخورد قاطع می‌شود.