ثريا دختري 24 ساله ديپلمه كه با مراجعه به واحد كلانتري يكي از شهرستان هاي گلستان زندگي و مشكلات خود را اينگونه مطرح كرد.

از شهر قرق خبر می رسد که مردم به نتیجه انتخابات این شهر که جزو توابع گرگان می باشد ، ناراضی اند و انجام برخی تخلفات را در نتیجه فعلی این انتخابات محرز می دانند .

رئیس خانه مطبوعات استان گلستان گفت : احتمالا در دوره پنجم شورای گرگان گرزین اصولگرا رئیس ، مرتضوی شهردار و حسین صادقلو مشاور ارشد و کارگردان اصلی پروژه ها خواهد بود .

بیش از 80 کاندیدای انتخابات شوراهای گرگان به تخلفات روی داده شده در انتخابات اخیر گرگان اعتراض داشتند اما جوابهای فرماندار دولت تدبیر و امید جالب بود .

حذف ناباورانه علی کلاتی بعد از 4 دوره ( 18 سال ) ، علیرضا پزشکپور بعد از سه دوره (14 سال ) و زهرا نورا بعد از سه دوره ( 14 سال ) از شگفتی های این دوره از انتخابات بود .

رهبر معظم انقلاب در پیامی به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت ضمن تشکر از حضور پر شور و گسترده مردم در این انتخابات، فرمودند: به رئیس جمهور محترم و همه‌ کسانی که در دولت آینده شرکت خواهند داشت تأکید می‌کنم که کار و تلاش برای برطرف کردن مشکلات کشور را در پیش گیرند.

وزیر کشور گفت: آقای حسن روحانی با تعداد رأی 23549616 به عنوان رئیس جمهور دولت دوازدهم انتخاب شد.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در استان گلستان از تشکیل پرونده 22 تخلف انتخاباتی خبر داد و گفت : شورای نگهبان با هر مقام متخلفی در هر سطحی  برخورد خواهد کرد.

پدر شهید مدافع حرم مهدی شکوری با بیان اینکه به عنوان کسی که کاملا مفاسد کرباسچی را می شناسم می گویم این آقا حق آمدن به استان گلستان را ندارد، گفت: می گویند مدافعان حرم به اقتصاد ضربه زدند هر که این اعتقاد را دارد بیاید ضررش را بدهیم.

بالغ بر سیصد هزار نفر از مردم پایتخت پس از سونامی دیروز اصفهان برای حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) حضور دارند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان گفت: براساس دغدغه خانواده شهدا سفر کرباسچی در گلستان لغو و اجازه سخنرانی ندارند و نخواهیم گذاشت آرمان شهدا کم‎رنگ شود.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: رفتار منافقانه کرباسچی باید پاسخ داده شود؛ خانواده های شهدای مدافع حرم فرزندان خود را به اهل بیت تقدیم کرده اند.

خانواده شهدای مدافع حرم استان گلستان در راستای مخالفت با حضور کرباسچی در گرگان ، در گلزار شهدای این شهرستان تحصن کردند.

بیش از 9 تشکل شهر گرگان از لیست ائتلاف خدمت و آبادانی حمایت کردند .

رئیس کمیسیون آموزش عالی مجلس شورای اسلامی با اشاره به رقیب هراسی توسط روحانی در روزهای اخیر، گفت: دولت رئیسی دیوار در برابر غارت‌گران بیت‌المال می‌کشد.

فرمانده تیپ مردم پایه سپاه نینوا گلستان گفت: رزمندگان اهل سنت در سوریه گردان و گروهان تشکیل می‌دهند که این جای خوشحالی دارد و این شهدای عزیز افتخار ما هستند.

کاندیداهای جبهه انقلاب "برای کنار زدن دولت ناکارآمد"، اتحاد کردند. محمدباقر قالیباف به نفع سیدابراهیم رئیسی کناره‌گیری کرد.

عضو ستاد تحول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: انتخابات یک فرصت طلایی برای عمل به تکلیف انقلابی است.

حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی مورد استقبال بی‌نظیر مردم استان گلستان قرار گرفت.

حجت‌ الاسلام سید ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ظهر امروز با استقبال کم‌ نظیر مردم استان وارد گرگان شد.