خواهر مسیح علینژاد در بندر گز گفت: شکر خدا می کنیم که راه دفاع و ترویج فرهنگ اسلامی را برایمان حتی در دل جبهه مخالف انقلاب هموار کرد.

کارشناس مسائل بین الملل گفت: بدعهدی و خلف وعده دولتمردان آمریکایی و اروپایی در ارتباط با دیگر کشورهای رقیب و حتی دارای قدرت هم همینطور است و این البته ماهیتا متفاوت است.

بعد از سفر اخیر وزیر راه و شهرسازی به گلستان ، شرکت فواکه فشار و رایزنی های گسترده ای برای تصاحب 75 هکتار از اراضی ارزشمند تحت مالکیت اداره کل راه آهن در اینچه برون را افزایش داده است .

دبیرکارگروه اقتصادی مجلس گفت: دولتمردان در مقابل یاوه گویی و تهدیدهای پوچ آمریکا که ناشی از محاسبات و استراتیژی ضعیف آنها نسبت به ایران و مردم آن است، بایستند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گفت: این فرد در ازای دریافت پول، بن های تقلبی خرید کالا به مردم می فروخت.

فرماندار گرگان مدعی شده الگوی کشت از نوچمن تا شاهکوه را عوض کرده و همچنین با تعامل با جهادکشاورزی و میراث فرهنگی بسیاری از مشکلات جوانان را حل کرده است .

حسن روحانی رئیس جمهور در حالی هفته آینده برای دومین بار به استان گلستان سفر می کند که مردم استان دیدگاههای متفاوتی در خصوص این سفر و عدم تحقق وعده های داده خصوصا مباحث معیشتی و بیکاری شده دارند .

این فرد معلوم الحال جزو همان لیست 700 نفره ای بود که به استاندار گلستان جهت انتصابات داده شده و حالا نوبت استخدام وی رسیده است .

این شرکت ابتدا برای جاانداختن خود در استان برای اقناع نماینده ولی فقیه در استان بیان کردند که می خواهند بیش از 4 هزار نفر را اشتغالزایی کنند اما چرا در نامه به شما گفتند که 300 نفر مشغول بکار می شوند !!

شاید نسل جدید جوانان استان گلستان ندانند که یکی از انقلابی ترین مبارزین قبل از انقلاب استان گلستان شیخ محمد علی روحانی فرد بوده است .

باید گفت هاشمی "فرزند قدرت" بود تا فرزند زمان خویش چرا که بعد از پایان دوره هشت ساله ریاست جمهوری وی برخی از نزدیکان سیاسی اش نظیر حسن روحانی و عطاالله مهاجرانی دنبال لایحه ای بودند تا ریاست جموری وی مادام العمر شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گلستان از آغازرسمی تکمیل پارک موزه دفاع مقدس گلستان در بهمن ماه امسال خبرداد گفت: این مرکز فرهنگی بزرگترین مرکز جذب گردشگر در استان گلستان خواهد شد.

مدرس خارج فقه و اصول و حافظ کل قران کریم گفت: وقتی دشمنان اسلام در زیرکی رهبر انقلاب، متحیِّر مانده‌اند، در مورد خطر فتنه در سال 98  هشدار می‌دهند، چطور می‌شود که عقب افتاده‌های سیاسی که به لطف پدر و خواهر خود به قدرت رسیده‌اند، آن را نفهمند؟

براساس الگوریتم های خاص یک هوش مصنوعی جهانی صورت می پذیرد و این مهندسی تا جایی پیش می رود که در بستر تنها یک پیام رسان موبایلی بیگانه «یک جامعه سیاسی مجازی ۴۵میلیونی»شکل می گیرد که همواره تحت تاثیر امواج حباب های اطلاعاتی خارجی در وضعیت آشفتگی اجتماعی بسر برده و خارج از اقتدار حاکمیت به حیات مجازی خود ادامه می دهند و همچنانکه اشاره نمودیم در بلند مدت منجر به پدیده « بی دولتی» می گردد تا جایی که دولت مرکزی حتی قادره به اداره امور شهر تهران نخواهد بود!

با حل شدن این پرونده ، یکی از مهمترین و گسترده ترین پرونده های قضایی سالهای اخیر استان گلستان بسته شد و از بروز حوادث تلخ احتمالی و آسیبهای اجتماعی که در کمین خانواده ها می باشد ، پیشگیری به عمل آمد .

نهمین سالگرد حماسه 9 دی هم در حالی برگزار شد که نماینده ولی فقیه در استان و مناف هاشمی استاندار نیز در این مراسم حضور نداشتند .

اما با آغاز رسمی دولت دوازدهم و انتصاب دقیقه نودی سید مناف هاشمی بعنوان استاندار گلستان این راهبرد نظام و رهبری مورد خدشه و آسیب جدی قرار گرفت.مروری بر انتصابات و تدارک بعض دیدارها و ملاقات نشان می دهد که سید مناف هاشمی دو خط قرمز نظام در فتنه و فتنه گران و همچنین نفوذ فردی و جریانی را شکسته است.

جعفر گرزین فرماندار وقت گرگان در حماسه 8 دی عصر امروز در یک نشست صمیمی با پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما به تشریح ناگفته هایی از آن روز پرداخت .

واقعا اگر مناف هاشمی برنامه ای برای انتصابات و حفظ شان جایگاه های مدیریتی انقلاب اسلامی و توسعه استان ندارد رها کند و برود همانجایی که مدام از وی به عنوان گزینه احتمالی نام می برند.