فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با تاکید بر اینکه در مناطق زلزله‌زده غرب کشور صحنه‌های دفاع‌مقدس تداعی می‌شوداز مردم خواست تا برای ارائه کمک‌های نقدی در تامین زیرساخت‌های مناطق زلزله‌زده کرمانشاه شتاب کنند.

محورهای اساسی نیازمندی ها و اقدامات لازم برای بازسازی 7 روستای زلزله زده واگذار شده به سپاه نینوا استان گلستان مشخص شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از اجرای 58 مورد احکام قطعی قلع و قمع در 3 روستای گرگان و آزادسازی بیش از 61هزار متر مربع زمین خبر داد.

قیام مردمی 5 آذر « در گرگان و دشت » یا استان کنونی گلستان از جمله این مقاطع حساس و سرنوشت ساز تاریخی و در دفاع از حریم امامت و ولایت است.

اولین جلسه ستاد مدیریت بحران سپاه نینوا گلستان در کرمانشاه برگزار شد .

ائمه جمعه سراسر استان در خطبه های نماز جمعه این هفته استان بر استفاده از همه امکانات برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور تاکید کردند.

به مناسبت 28 صفر سالگرد ارتحال پیامبر اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) دسته عزاداری نیروهای مسلح استان گلستان صبح امروز از معراج الشهداء گرگان به سمت مصلی گرگان برگزار شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان برگزاری یادواره های شهدا را اقدامی کوچک برای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا دانست و گفت: امنیت و آزادی امروز کشور مرهون خون شهداست.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا گلستان گفت: سپاه نینوا گلستان به جهت جمع آوری کمک های نقدی هم استانی های عزیز به زلزله زدگان استان کرمانشاه اقدام به افتتاح حساب کرد که از تمامی هم استانی های عزیز می خواهیم  کمک های نقدی خود را به این حساب واریز نمایند.

انتظار می رود در شرایط فعلی ، استاندار محترم گلستان برای ایجاد وحدت و یکپارچگی شورای شهر مرکز استان گام بردارد تا اشتباهات گذشته تکرار نشود .

سید مناف هاشمی استاندار گلستان طی احکامی افراد زیر را در مناصب تعیین شده انتخاب کرد.

رئیس ستاد هفته بسیج سپاه نینوا گلستان گفت : بیش از 3 هزار برنامه در هفته بسیج برگزار می گردد که 675 برنامه آن از برنامه های شاخص می باشد.

رئیس انجمن حمایت از مصرف کنندگان استان گفت :اتحادیه گوشت استان زیر بار نرم افزار تعیین قیمت گوشت نمی رود و قیمت های فعلی گوشت و آلایشات آن معقولانه نیست .

گفته شده بعد از دیدار محمدرضا صالحی استاندار خراسان شمالی با سید مناف هاشمی استاندار گلستان ، برخی فتنه گران سال 88 کم کم خود را آماده می کنند تا در استانداری پست بگیرند .

مدیر جهادکشاورزی شهرستان گرگان گفت: بیش از ۵۰۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی شهرستان گرگان شناسایی شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرگان با انتشار پیامی از تمام کسانی که وی را در زمان حضورش در مسند ریاست این اداره یاری کردند، تجلیل و خداحافظی کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: تاکنون برای یک هزار و 500 رقبه از موقوفات به مساحت 8 میلیون متر مربع  و با ارزش 100 میلیارد ریال سند دریافت کرده ایم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گفت: بیش از 2 هزار و 800 پرونده از پرونده های ورودی به دادسرای مرکز استان که به شعبه سازشی شورای حل اختلاف فرستاده شد ، 65 درصد آن ها به آشتی طرفین ختم شد .

از آنجایی که این رسانه تاکنون منابع متقن و مستقلی برای ارائه مطالب خود داشته بنظر می رسد سازمان جهاد کشاورزی باید پاسخگوی مطالب مندرج در این رسانه باشد .

جریان خاص فتنه به دنبال فشار بر رئیس دانشگاه برای انتصاب مدیر خدمات رفاهی دانشگاه علوم پزشکی گلستان است .