• منو
 • در پی حادثه دردناک آتش‌سوزی و فروریختگی ساختمان در مرکز تهران امام خامنه‌ای پیامی صادر کردند.

  تعداد اعضای شورای اسلامی شهر گرگان در پنجمین دوره شورا از 13 عضو به 9 نفر کاهش می‌یابد.

  مستند "درگذر از نقطه صفر" روایتی است از سنتها و وابستگی های اقوام مرزنشین که از پتانسیل های نهفته در آن خودجوش بروز می کند.

  برخی از کالاهای ارائه شده در این بازار می تواند کالایی قاچاق باشد، کالایی که در بازار رسمی فرصت حضور ندارد اینجا به بهای چند تومان ارزان تر بیکاری کارگر ایرانی را سبب شود.

  مسئول سازمان بسیج طلاب استان گفت: بی توجهی حوزه های علمیه در خصوص مسائل جهانی نه تنها فایده ای برای اسلام ندارد بلکه این افراد یا جاهل هستند یا معاند دشمن.

  کارآفرین موفق گمیشانی از روستای محروم قرنجیک خواجه خوان با کمترین امکانات و حتی بدون معلم و استادی تنها از طریق آزمون و خطا و فقط تلاش و پشتکار تنوانست برای خودش و چندین نفر از هم روستاییانش فرصت اشتغال و درآمد زایی فراهم کند.

  دادستان مرکز استان گفت : برخی مدیران بخاطر وجهه اداری شخصی سعی می کنند از پرداخت حقوق موقوفه فرار کنند و نمی دانند به گردن او دین شرعی و سنگینی خواهد بود.

  استاندار گلستان گفت :140 هکتار زمین در بندرگز و بندرترکمن به عنوان زمین های پشتیبان شناسایی و مهیا شده است تا در صورت لغو اجرای طرح در آشوراده، زیرساخت های گردشگری را در این زمین های ساحلی اجرا کنیم.

  سالهاست که مردان، زنان و کودکان چند خانواده، در کپرهاهمسفره اند با اسب هایی که قرار است از فروش آنها روزی یکسالشان را بگیرند.به نام خرید و فروش اسب در این مکان ساکن شده اند؛ اسب های باری! اما چادرهایی نیز در کنار این بساط خرید و فروش بنا شده که به گفتۀ آنها محل زندگی خانوادۀ آنهاست.

  رییس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گلستان با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان دیدار کردند.

  ثبت نام اولین دوره تربیت مربی اقتصادمقاومتی در استان گلستان آغاز شد .

  حسن بیارجمندی" دانشجوی دکتری دانشگاه روابط بین الملل در یادداشتی به ورود نخستین فروند از هواپیمای سفارشی ایران از ایرباس پس از 4 دهه و جایگاه این سفارش در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل به چه صورت بوده است، پرداخته است.

   آخوند عابدی کر روحانی سرشناس ترکمن صحرا در سن 90 سالگی در شامگاه روز یکشنبه 25 دی ماه دار فانی را وداع گفت و مراسم تشییع آن مرحوم ساعت 11 صبح روز یکشنبه در عیدگاه بندرترکمن برگزار می شود.

  دادستان مرکز استان گلستان گفت : به منظور پیشگیری از وارد نمودن خسارت به خودروهای در حال انتقال و حفظ حقوق شهروندی صاحبان خودرو، سیستم یدک خودروها را به چرخ گیر (اسکیت) مجهز نمایند.

  رشادت‎های طلبه شهید احمدرضا رجایی در کربلای پنج او را به ناجی لشکرش تبدیل کرده بود تا جایی که فرمانده لشکر 25 کربلا درباره او می‎گوید: شهید رجایی کسی بود که تمام بار لشکر را به دوش می‎کشید و وقتی صبح به آب می‎رفت شب برمی‎گشت.

  مراسم تودیع و معارفه مدیر دفتر مجلات و معارفه مدیر روابط بین الملل دانشگاه،در محل دفتر معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه برگزار شد .

  حسین پایین محلی اندیشمند شهر جلین طی مقاله ای به جریان شناسی نیم قرن اخیر این شهر پرداخته است .

  مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری گلستان 4 نوع نان و نحوه پخت آنها را بنام گالیکش و در میراث ناملموس کشور ثبت ملی کرد.

  مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی در مراسم ترحیم ایشان گفت: به آقای هاشمی می گفتم خیلی به شما به خاطر فرزندتان سخت می گذرد اما ایشان با شرح صدری که داشتند پاسخ دادند که نه، این ها آزمون خداست، خدا کند که من از اسلام و رهبری جدا نشوم.

  دادستان مرکز گلستان گفت : مبانی انقلاب اسلامی از اساس بر پایه ولایت فقیه بوده و اینکه امروز به بهانه هایی بخواهیم آن را زیر سوال ببریم و یا ادعا کنیم که مخالف را جذب می کنیم ، توجیهی ندارد.

  آرشیو

  روز : ماه : سال :
  هدایت به بالای صفحه