برخی از علمای گلستانی از یکی از روحانیون تهرانی مدعو به گلستان دعوت به مناظره کردند .

دولت روحانی در همه سطوح مختلف آن هم ، نهایت ملاطفت با منت را بخرج داده و با ایجاد شرایط و بستر های خاص ، زمینه تایید صلاحیت حداکثری همه کاندیداها را فراهم نموده است تا دل هیچ کاندیدای شوراها و هوادارانش از دولت یازدهم که رئیسش شدیدا به رای در 29 اردیبهشت دارد ، آزرده نشود .

ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعیه ای شش نامزد احراز صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری را معرفی کرد.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: در انتخابات ریاست جمهوری٬ کشور نیازمند کسی است که به دنبال تولید و رفع بیکاری باشد و با تلاش و انگیزه به حل مشکلات کشور کمک کند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش تأکید کردند: برای یک کشور بدترین موقعیت این است که مسئولین کشور از اخم و تهدید و تشر دشمن بترسند. اگر ترسیدند در واقع در را برای ورود او و دخول او و تجاوز و تعرض او باز کردند.

وزیر سابق دولت دهم در جمع خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان گلستان گفت: رسانه ها نقش بسیار مهمی در جامعه دارند و میتوانند مانعی بزرگ برای انحرافات در جامعه باشند.

مجموعه تبلیغی - رسانه ای گلستان 96، بزرگترین مرجع اخبار و تبلیغات در فضای مجازی استان گلستان برای انتخابات شورای شهر و روستا در اردیبهشت 96 آماده ارائه خدمات تبلیغی می باشد.

با حضور بیش از 120 جوان فعال جبهه مردمی انقلاب اعضای اصلی کانون جوانان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان گلستان مشخص شدند.

سید محمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد عصر امروز سه شنبه با فعالین فرهنگی و رسانه ای استان گلستان در دفتر پایگاه خبری گلستان ما دیدار و گفتگو کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در دولت گذشته سه نفر از زنان به عنوان وزیر در کابینه مطرح شدند  و هر چند این حرکت نمایشی بود اما حرکت خوبی بود و به تدریج جایگاه زنان دیده شده بود.

روزنامه نگار برجسته گلستانی گفت : کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی فردا چهارشنبه 30 فروردین جلسه مهمی را در خصوص تعیین تکلیف حق آبه استان گلستان از رودخانه اترک برگزار می کند .

اقتصاد مقاومتی به معنی نیرومند کردن اقتصاد ودرجهت افزایش سرعت رشد اقتصادی و تولید ناخالص واقعی است. آنچه مهم است این است که بدانیم اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری برای شرایط اقتصادی ویژه امروز ما و در راستای مقاوم‌سازی این حوزه از آسیب‌های هدف‌گذاری شده دشمنان انقلاب برای اقتصاد تاکید و تبیین شده است.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: مراسم اعتکاف در ۲۱۰ مسجد استان گلستان از صبح امروز با حضور بیش از ۱۸ هزار گلستانی آغاز شد.

رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب استان گلستان با بیان اینکه جناح رقیب به هر قیمتی قصد تخریب دارد، اذعان کرد: برخی ایرادها به «جمنا» ازخالی بودن دست منتقدین است.

پدر سومین شهید مدافع حرم شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه خون جوان من از جوانان امام حسین (ع) رنگین‌تر نیست، گفت: من و مادر مهدی او را نذر حضرت زینب کرده بودیم.

رییس اداره املاک آستان قدس در استان های گلستان و مازندران از اجرای طرح ((مصوبه مساعدتی)) برای سند دار کردن منازل روستایی واقع در اراضی آستان قدس خبرداد.

ساعتی پیش حاج حسین عموزاد خلیلی پدر سردبیر سایت گلستان ما در بیمارستان شهید علی صیاد شیرازی گرگان دار فانی را وداع گفت .

سید سبحان حسینی منتخب اول مجمع اصلاح طلبان گلستان برای ستاد دکتر روحانی در استان گلستان در پی انتصاب درازگیسو منتخب دوم مجمع واکنش نشان داد.

4 سال پیش بود که شیخ حسن روحانی با وعده حل مشکلات سیاسی و اقتصادی کشور پا به عرصه انتخابات ریاست جمهوری گذاشت.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از رصد فعالیت های زودهنگام تبلیغاتی نامزدهای ثبت نامی در فضای مجازی خبر داد.