دادستان کل کشور با توجه به اهمیت حفظ محیط زیست در کشور گفت: در عرصه محیط زیست باید بسیج با جدیت ورود پیدا کند.

مستند "از آسمان" با عنوان" درست مثل روزهای جوانی" زندگی دو شهید مدافع حریم اسلام از استان گلستان را در برنامۀ این هفتۀ خود روایت می کند.

فرمانده سپاه گرگان از ورود قریب الوقوع پیکر مطهر هفت شهید گمنام به استان گلستان در ایام فاطمیه خبر داد و افزود: استقبال از این هفت عزیز خوشنام ساعت 13 دهم اسفند ماه در میدان بسیج صورت می گیرد که سه شهید آن شهرستان گرگان را مزین به حضور همیشگی خود خواهند کرد.

عدم حضور جناب عالی در هفته ی دولت بر مزار پاک شهید روحانی فرد و عدم حضور شما در مراسم آیین رونمایی از سند هویتی ان شهید بزرگوار در نمازجمعه  کردکوی سئوال برانگیز و تعجب آوربود!

شهید والامقام سید محمد سعید جعفری از شهدای عزیز دفاع مقدس استان کرمانشاه و شهیده مرجان نازقلچی (فرماندار فقید بندر ترکمن) و از شهدای فاجعه خونین منا بعنوان شهید شاخص ملی سال 96 بسیج انتخاب شدند.

کارگروه تسریع درروند احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان گلستان در دفتر حسین پیش‌قدم رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان گلستان برگزار شد.

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: اگر وضعیت 20 سال گذشته جنگل گلستان را با شرایط فعلی ارزیابی و بسنجیم اصلا قابل مقایسه نیستند مگر صد سال پیش برف و بوران و حوادث طبیعی وجود نداشته است، ناکارآمدی مدیریتی در قوانین و اجرا به چشم می‎خورد.

مردم شهرستان بندرگز با امضا طوماری و ارسال به رئیس مجلس شورای اسلامی از وی خواستند تا فردی آگاه و امین برای بررسی وقایع 22 بهمن بندرگز و دروغ بزرگ نمایندگان استان گلستان در مجلس در خصوص بر هم زدن سخنرانی شیخ مازنی در راهپیمایی 22 بهمن بندرگز اعزام کند.

امام جمعه بندرگز ضمن انتقاد از مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی گفت: شما که در مراسم حضور نداشتید چطور ادعا می کنید که سخنرانی لغو شده است؟

دانشگاه فرهنگیان استان گلستان برنامه ای را برای گرامیداشت چهلمین روز در گذشت مرحوم حجه الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی برنامه ریزی کرده است که بواسطه شرایط خاص این روزهای استان با دعوت از سخنرانی پرحاشیه و حامی فتنه بر شائبه غرض ورزی مسئولان و سیاسی کاری مسئولان آن می افزاید .

یادتان باشد که گلستان محروم و مردمان آن، تشنه خدمت و آبادنی هستند؛ لطفا با پرهیز از حواشی به اصل کار خود برسید و با خدماتی خالصانه به مردم استان نامی نیکو از خود به یادگار بگذارید.

گویی باورمان شده که گلستان حیات خلوت فتنه گران است اما به مسئولین محترم هشدار می دهیم این خیال واهی را به فراموشی سپرده که دانشگاه مبدأ همه تحولات است نه میدان جولان دادن جریان های انحرافی ، گویی هنوز باورشان نشده که حصر سران فتنه بر اساس رأفت اسلامی بوده و مجازات آن جزء اعدام نخواهد بود .

معاون بین الملل حزب موتلفه اسلامی گفت: به عنوان موتلفه از حرکت جبهه مردمی نیروهای انقلاب در جهت تقویت اصولگرایان استقبال می کنیم. 

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت :در این زمینه اظهار تاسف بکنیم از فرصتهای خوبی که در سالهای گذشته از دست دادیم ، فرصتهایی که می توانست برای حل مشکلات اقتصادی مردم صرف شود .

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان به همراه پرسنل این سازمان صبح امروز پنجشنبه 28 بهمن ما با خانواده سروان شهید بابا عسگری واقع در شهرک شهروند گرگان عیادت کردند .

 تراوشاتِ هاضمه ی مجمع نمایندگان اصلاح طلب استان، نماینده ی شهر من را نیز، دچار دگردیسی یا عقب نشینی از اصول خود نموده و خاستگاه خود را پس از نشستن بر کرسی سبز مجلس، یکسره از یاد برده است!؟

فرمایشات امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص قهر مردم با فتنه گران ، نشان دهنده حمایت معظم له از اقدام انقلابی مردم بندرگز و علی آباد کتول می باشد .

متاسفانه مسئولین دانشگاه که در حرف و شعار، خود را اعتدال گرا می خوانند اما در عمل با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در مسئله فتنه و اینکه دانشگاه و تریبون های نظام نباید در اختیار افراد مسئله دار قرار گیرد که این عمل کاملا غیر قانونی و غیر شرعی است، علنا از فتنه گران و حامیانشان دفاع میکنند.

محمد اسماعیلی فعال فرهنگی منطقه فندرسک طی یادداشتی در اعتراض به بیانیه مجمع نمایندگان استان گلستان در پی لغو سخنرانی مازنی در بندرگز، گفت : آقای علیرضا ابراهیمی برای دومین بار از خط قرمز رهبری عبور کرد.

لذا از آنجا که خودتان بارها کفته اید "دوران زنده باد و مرده باد از شما گذشته" فتنه گران را همانند سالهای گذشته از خود برانید و آرامش را به استان برگردانید.