مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان گلستان گفت: با توافق صورت گرفته با خانه مطبوعات استان، اصحاب رسانه و اعضای خانه مطبوعات استان می توانند نیم بهاء از سینماهای استان استفاده کنند.

یکی از خانواده های شهدای امنیت پس از شهادت ایشان، به علت عدم توانایی در پرداخت اقساط وامی که از بانک ملت دریافت کرده بودند، بانک بدهی وام را با احتساب دیرکرد به سه برابر اصل وام افزایش می دهد که با پیگیری های گروه فرهنگی جهادی محراب دغدغه چندین ساله این خانواده شهید بعد از سال ها بلاتکلیفی پایان یافت.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان از برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم در استان خبر داد و گفت: ثبت نام این دوره از مسابقات از 20 اسفندماه جاری شروع شده و تا 20 فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.

وزیر ورزش و جوانان در گنبد گفت: در ورزش سوارکاری با توجه به سابقه و پیشینیه تاریجی که دارد د باید وضعمان در مسابقات مختلف قهرمانی بهتر از آنچیزی باشد که در حال حاضر می بینیم.

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان گلستان با اشاره به حمایت از راه‌اندازی کتابخانه تخصصی رسانه در استان گفت: خبرنگاران و اعضای خانه مطبوعات استان گلستان به همراه خانواده‌های‌شان می‌توانند به صورت رایگان عضو کتابخانه‌های عمومی استان شوند.

اعضای مجلس خبرگان رهبری پیش از ظهر امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار خواهند کرد.

مسئولین دانشگاه گلستان در طی این مدت زمان، بدون وجود دلیل قانونی از احقاق حق این دانشجو ممانعت به عمل آورده و دانشنامه موقت و اصل مدرک تحصیلی او را تصرف و از تحویل آن استنکاف می نمودند.

طی چند روز گذشته در شهرستان بندرگز شاهد جشن عروسی بودیم که تفاوت های بسیاری با دیگر مراسمات داشت.

۵ اردیبهشت ۱۳۵۹، شش نفر بطور سوال برانگیزی وارد سفارت ایران در لندن می شوند و ۲۲ نفر را به گروگان می گیرند. بعد از بهره گیری سیاسی و رسانه ای دولت بریتانیا از این پروژه ؛ مارگارت تاچر، نخست وزیر وقت انگلیس، دستور می دهد تا نیروهای ویژه در عملیاتی با عنوان «پرنسس گیت» به سفارت ایران حمله کنند و...گروگان ها را آزاد کنند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گلستان گفت: بزرگترین و مهمترین ماموریت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس است.

کارشناس مسائل سیاسی و فرهنگی استان گلستان با اشاره به سیره امیرالمومنین (ع) در دوران حکومت خود و بازگرداندن بیت‌المال به خزانه مسلمین، گفت: طرح اعاده اموال نامشروع مسوولان به بیت‌المال منطبق بر سیره علوی است.

مشاور املاک خیابان شهدا محله سرپیر با اشاره به سرسام آور بودن هزینه اجاره ها در گرگان گفت : بازار ملک و خرید و فروش راکد است و پول اجاره بها مغازه ها هم در نمی آید .

همسران اختلاس کننده ها به عنوان محرم و کسی که از نزدیک شاهد تمام روابط همسر خود بوده و مکالماتش با سایر افراد را می شنیده ، باید مواخذه شود که چرا زمانی که شوهرش پول حرام اختلاس و دزدی را سر سفره اش آورده ، او را نهی نکرده است .

مردم چطور باور کنند که فرماندار شهرشان ویلایی غیرقانونی و غیر مجاز ساخته است ، ریش و سبیلش را تیغ زده و آستین کوتاه دور می زند ، دو تا اتومبیل جنسیس و هیوندا دارد که روی هم یک میلیارد و 500 میلیون تومان می ارزد.

عضو گلستانی شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران گفت : گزینه هایی که از آنان نام برده می شود، وجاهت لازم را جهت نمایندگی عالی دولت در شهرستان ها را ندارند.

علیرغم اختلافات جدی چپ و راست در گرگان ، در خصوص انتصاب "صفوی" هم اصولگرایان و هم اصلاح طلبان انتقادات جدی دارند که بنظر می رسد استاندار گلستان باید این صداها را بشنود .

سومین اردوی راهیان نور اصحاب رسانه گلستان بصورت خانوادگی به مناطق عملیاتی جنوب کشور در فروردین ماه 97 برگزار خواهدشد.

او هنوز نفس می کشد اما کسی برای بیرون آوردن او تلاش نمی کند تا اینکه چوپانی با چکمه و لباس دامداری خود را می رساند و عرفان را بیرون می کشد ، 30 ثانیه بعد اتومبیل آتش می گیرد .

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان گلستان نقش رسانه‌ها را در راستای ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس این استان، بسیار ارزشمند خواند.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: متاسفانه در سالهای اخیر فضای فرهنگی و اجتماعی و مذهبی کشور ، استان و شهر گرگان به گونه ای شده است که دیگر مدیران و مسئولین در مساجد ، نمازهای جماعت و مراسمات مذهبی و یادواره های شهداء و ... حضور نمی یابند .