فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت : اقدام سپاه در حمله موشکی به تروریستهای داعش در دیرالزور به موقع و سنجیده بود و باعث شد تا دشمنان این ملت عظمت و حقانیت انقلاب اسلامی را درک کنند و قطعا سیلی های بعدی محکمتر خواهد بود.

روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان طی اطلاعیه ای مسیر راهپیمایی روز قدس شهرستان گرگان را اعلام کرد.

عضو هیئت علمی دانشگاه گفت: حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تروریستهای تکفیری در منطقه دیرالزور سوریه نشانه عزت و اقتدار ملی است.

با اندکی تیزبینی و بهره گیری از ذکاوت می توان دریافت که مقام معظم (حفظه الله) فرمان آتش را صادر نفرموده اند بلکه با توجه به اینکه سالیانی از آگاهی بخشی جنگ نرم، ناتوی فرهنگی و تهاجم فرهنگی می گذرد و نه قرارگاهی تشکیل شده و نه اقدام قابل دفاعی از سوی متولیان امور اتفاق افتاده و از سوی دیگر، دشمنان در حال پیشروی هستند بین مکلفین دفاع از حریم احکام و صاحب منصبان گسستی اتفاق افتاده است؛ ولی فقیه به نیابت از معصوم موضوع آتش به اختیار را مطرح و جوانان را به حضور در عرصه انقلاب ترغیب فرمودند.

داعش اکنون بازوی عملیاتی و نظامی منافقین در حادثه تروریستی ایران بوده به این نحو که با اطلاعات منافقین و حمایت سیاسی و نظامی آمریکا و عربستان، داعش مجری کار می‌شود.

۴۳ روز از چهارشنبه سیاه معدن زمستان یورت می‌گذرد و درحالی‌که هنوز گزارش قطعی علت حادثه مشخص نشده، مسئولان از بازگشت ۶۰ معدنچی از ۲۵۰ معدنچی بیکار شده به کار خبر می‌دهند.

جلسه شوراي هماهنگي بسيج دانشجويي دانشگاه هاي آزاد استان گلستان به همت بسيج دانشجويي واحد گرگان و باحضور مسئولین دانشگاه آزاد استان در واحد آزاد گرگان برگزار شد و در آن به بیان مشکلات پیش روی تشکلهای انقلابی پرداخته شد.

طی نامه سازمان شیلات ایران به مدیر کل شیلات استان گلستان شرکت تعاونی پرورش ماهی حاشیه اترک در اولویت واگذاری سایت میگو گمیشان قرار می گیرد .

در حالی شاهد افزایش تبعات اسیب های اجتماعی در استان گلستان هستیم که انتخاب یک کارشناس معماری به سمت مدیر کل امور اجتماعی استانداری گلستان خود به عنوان یک آسیب اجتماعی مطرح است .

کمیسیون اصل نود مجلس در حالی برای چندمین بار برای پیگیری مشکلات شرکت تعاونی ماهیان حاشیه اترک نامه زد که شیلات استان گلستان توجهی به مشکلات این شرکت تعاونی ندارد .

نایب رئیس بسیج رسانه گلستان گفت : آموزش و پرورش یک نهاد تربیتی و پرورشی است و زیبنده نبود رئیس این اداره بجای راه تربیتی ، رسم شکایت از رسانه را در پیش بگیرد .

 دو پادشاه در یک اقلیم نمی گنجند و اخلاق حکم می کند اگر استانی تحت مدیریت یک فردی است ، سایر مدیران همطراز اصول و روش های کار سیاسی را رعایت کنند .

مدرس خارج فقه و اصول گفت: الفبای خط امام(قدس سره) و همچنین مشی ائمه معصومین(ع) را «پیروی از ولایت فقیه و تک محوری اداره شدن دین در جامعه» بیان کرد و گفت: اگر چهره واقعی مخالفان رهبری شناخته شود به روز بنی صدر می افتند.

با پیگیری های صورت گرفته با کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی ، این کمیسیون به واگذاری های سایت میگو گمیشان و عدم خلع ید برخی شرکت ها ورود می کند .

خارج کردن دولت از تولیت آموزش و پرورش و ایجاد مدارس خصوصی با ساز و کار مشخص اسلامی می تواند از اسیب های سند 2030 جلوگیری کند .

حزب ا...جلین یادفتر حزب ا...جلین چه ویژگی داشت که علاوه برتاثیرگذاری تابه این لحظه ازتاریخ دریادهای موافق ومخالف چون ستاره ای درآسمان تاریخ سیاسی منطقه میدرخشد؟

مدیر کل محیط زیست استان گلستان مانند رئیس کشوری سازمان محیط زیست عادت دارند برای فرار از پاسخگویی در خصوص مسائل و مشکلات زیست محیطی با ذکر عناوینی چون حمله به دولت و ... از پاسخگویی شانه خالی کنند.

صدای محزونش توی گوشم می پیچد که می گوید: " از احساس خوشبختی زیادی که کنارش داشتم می ترسیدم همیشه با خودم می گفتم نکنه اتفاقی برایش بیافتد".

انتخابات شورای شهر گرگان به پایان رسید اما این دوره از انتخابات حواشی و درسهای زیادی برای کاندیداها ، فرمانداری و مردم شهر گرگان داشت.

برحسب اتفاق برای گذران اوقات فراغت که به بندرگز سفر می کردیم کنار جاده اصلی در ورودی شهر بندرگز با صحنه ای مواجه شدیم که بیان آن خالی از لطف نیست.