گویا رای بالای برخی از اعضای منتخب شورای پنجم گرگان که یقینا بواسطه حمایت شهردار از آنها بوده ، برخی ها را به حدی از توهم و منیت رسانده که که خیال می کنند می توانند به راحتی نامزد انتخابات مجلس و راهی بهارستان شوند و همین این امر باعث بروز اختلاف بین آنها شده است .

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان گفت: شهدای مدافع حرم را می توان شاگردان مکتب دفاع مقدس دانست که امروز با شجاعت در برابر داعش می جنگند و افتخار آفرینی می کنند.

دفتر بازرسی ، ارزشیابی و عملکرد وزارت جهاد کشاورزی فردا چهارشنبه مناقشه فیمابین اداره کل شیلات گلستان و شرکت تعاونی پرورش ماهی ماهیان گرمابی حاشیه اترک را بررسی می کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت :از ۱۰ هزار میلیارد و ۵۰۰ میلیون‌تومانی بدهی دولت به گندم‌کاران‌، ۸ هزار میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

استاد حوزه علمیه گفت : برداشت‌های تنگ نظرانه، بد بینی، مطلق اندیشی و درست نفهمیدن آزادی اسلامی، موجب پدید آمدن تکفیر و کشمکش‌های خونین فرقه‌ای و کشتارهای وحشیانه شده است.

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج‌ساله منصوب کردند.

با توجه به اتمام دوره مدیریت و بازنشستگی خسروی گزینه های متعددی برای ریاست سازمان فرهنگی ورزشی گرگان مطرح شده اند .

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان با بیان این مطلب که متاسفانه مسئولین ما روحیه انقلابی را درک نکرده اند، افزود: گزینه بومی غیر کارآمد برای استان گلستان مضر است و چه بسا دیده شده است که استاندارهای غیر بومی عملکرد بهتری برای استان داشتند و گام بیشتری برای توسعه استان برداشتند.

همسر دانشمند شهید "داریوش رضایی نژاد" گفت: من دست مردمان عزیز کشورم را می بوسم که در این 6 سال با ما همدردی کردند احتیاجی به همدردی قاتلان داریوش و کسانی که افرادی مانند او را تهدید میکنند نداریم.

شورای شهر گرگان در اقدامی تامل برانگیز نام استارباد را برای فرهنگسرایی که قرار بود بنام شهید روحانی فرد و شهید غفاری نامگذاری شود ، انتخاب کرد .

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به اینکه دشمن به دنبال تغییر گفتمان‎ ها و مفاهیم در جامعه است، گفت: گفتمان‎ سازی یکی از رسالت های بزرگ بسیج رسانه است.

آیین سومین همایش شهری لشکر فرشتگان در گرگان شب گذشته با حضور همسر و دختر دانشمند هسته ای شهید رضایی نژاد، مسئولان نظامی و انتظامی استان، جمعی از زنان مبارز شهرستان گرگان و خانواده های شهدای مدافع حرم استان در کانون طه گرگان برگزارشد.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان به عدم نامگذاری فرهنگسرای شهر گرگان به نام شهیدان روحانی فرد و غفاری انتقاد کرد.    

نایب رئیس بسیج رسانه گلستان گفت : بسیج رسانه استان از ابتدای تاسیس اقدامات ساختاری و تشکیلاتی خوبی را انجام داده و در ادامه بهتر است به سمت کیفی سازی نیروها ، آموزش های تخصصی و افزایش سواد رسانه ای برود .

دادستان کل کشور گفت: نفوذ دشمن را باید جدی گرفت زیرا دشمن برای نفوذ میان نیروها به شدت در حال برنامه‌ریزی است و هوشیاری مسئولان و نیروهای امنیتی را می‌طلبد تا از نفوذ دشمن جلوگیری شود.

در چند روز گذشته از مرداد ماه تپه های صیاد شیرازی گرگان بارها در آتش سوخت که تکرار این موضوع نشان از عمدی بودن آن دارد.

مراسم کلنگ زنی زائرسرای گلستانی ها در مشهد مقدس با حضور آیت الله سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و آیت الله سید ابراهیم رئیسی تولیت استان قدس رضوی در مشهد برگزار شد .

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه جنس نظامات دستگاه های اجرایی ما مبتنی بر انقلاب اسلامی نیست، گفت: سپاه هراسی و تحریم شخصیت های آن ناشی از شکست نظام استکباری است.

دادستان کل کشور گفت: دولت و دستگاه های دیگر بیخود شعار ندهند که دادستان ها مخالف فضای مجازی هستند. به مردم دروغ نگویند ما دنبال ممنوعیت آن نیستیم. جو سازی و القای شبهه بی مورد به جامعه نکرده و خلاف گویی به مردم نکنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان گفت: در سال 93 تعداد 40 هزار و 575 فقره پرونده وارده به دادسرای ویژه استان داشتیم که در سال 94 این تعداد به 32 هزار فقره و در سال 95 نیز به 26 هزار فقره کاهش یافت.