منطقه الفراغ دوم خردادی ها نه مبتنی بر باورهای شیعه و مبنای شرعی بلکه دنیوی‌ و وام گرفته از غرب بود و همین خصایص باعث شد تا اعتماد عمومی به این جریان از بین برود .

سوالی این روزها ذهن مردم استان گلستان را به خود مشغول کرده که آیا بدتر از مناف هاشمی استاندار سابق گلستان داریم ؟

معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز گلستان گفت: پیشگیری از وقوع جرم فراقوه‌ای است و همه دستگاه‌های اجرایی و نهادها باید در کنار دستگاه قضا باشند.

مدیرکل حفظ آثارو نشر ارزشهای دفاع مقدس گلستان گفت: رسانه ها در انتقال بدون تحریف دفاع مقدس می توانند نقش آفرین باشند چرا که در هشت سال جنگ تحمیلی و 30 سال بعد از آن نقش مهمی ایفا کردند.

رئیس‌کل دادگستری استان گلستان گفت: با گذشت اولیای دم، فردی که از 10 سال پیش در انتظار قصاص بود، بخشیده شد.

خبرنگار هفته نامه گلستان سلام و نشریات مکتوب استان که یکشنبه گذشته در محور میدان بسیج گرگان دچار سانحه تصادف شده بود ، درگذشت .

اگرچه ما ازابتدای انقلاب باغرب وامریکا در تقابل پارادایمی بودیم وامروز در جنگ تمدنی ترکیبی هستیم ووقوع در گیری در مقطع محدود جغرافیایی وزمانی غیر قابل تصور نیست اماجنگ به انگونه که در عرف مراد میشود وبه تقابل فیزیکی وسخت افزاری اطلاق شود نه.دیگر نه امریکا امریکاست ونه جمهوری اسلامی حکومت پهلوی که در تاریخ خواندیم وپدر بزرگانمان نقل کردند چه گذشت. ما به دوران پساامریکایی گام گذاشته ایم..

وقتی با خلاقیت ، تحول آفرینی و حتی بعض تغییرات ساختاری به اقتضای زمان و مکان ، یک چنین راهبرد و تفکر استراتژیکی را وارد مرحله یاد شده می کنیم ، برآیند آن یک سیستم زنده ، پویا و رو به افق چشم انداز تعیین شده است و این اصلی است که در چرخه  حیات و عمر تمامی کشورهای متمدن جهان و بازآفرینی آنها بوضوح مشاهده می شود.

امروز در گلستان کسی نیست که این کلیپ را ندیده باشد و در مذمت آن سخنی نگفته باشد، حتی وزیر کشور هم أین فیلم را دیده و این بزرگترین گافی بود که باعث شد اندک امیدها برای انتصاب محمدرضا صالحی از بین برود .

رئیس سازمان بسیج اساتید استان گلستان با اشاره به اینکه بخشی از کند شدن سرعت‌ها در چله نخست انقلاب مدیران ناکارآمد بوده‌اند، گفت: مدیریت ناکارآمد در گام دوم اشتباه استراتژیک است.

اینکه چرا بی بی سی فارسی میان این همه فعال دانشجویی و ضد انقلاب سراغ این چهره رفت می تواند شاه کلید حل خیلی از معماها باشد ، در روزهای گذشته شاهد حضور معاون وزیر و مدیر کل جهت ضیافت افطاری در سفارت انگلیس بودیم .

سرپرست استانداری گلستان گفت: طرح جامع سیل استان، سند علمی بسیار خوبی است که پس از وقوع سیل در سال 81 تهیه شد و بسیاری از اقدامات در راستای مقابله با سیل اخیر بر اساس آن صورت گرفت.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه عده ای به دنبال ایجاد وحشت سازی از جنگ هستند، گفت: برخی ها با این پیام ها دنبال سود و منفعتشان در کشورهستند، مردم ما مشکلات زیادی دارند که همه اش از برجام نیست و از سومدیریتی است که در بخشی از نظام اداری کشور شاهد هستیم لذا نباید با مطالبی از جمله حمله امریکا، سایه  ترس را در کشور گسترده کرد.

رئیس سازمان بسیج اساتید گلستان گفت: عنصر مدیریتی و خودباوری نقش مهمی در پیشرفت کشور دارد و در گام دوم تنها با روحیه جهادی می‌توان به قله‌های دانش دست یافت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به اینکه در حادثه سیل گلستان دبیرخانه ای به عنوان «قرار گاه فرهنگی بحران» در اداره کل تبلیغات اسلامی استان شکل گرفت، گفت: طبق دستور وزارت کشور این دبیرخانه در سطح ملی شکل گیرد.

شهردار گرگان گفت : مجوزهای استانی زیپ لاین ، سورتمه و تله کابین گرفته شده و در حال حاضر در حال اخذ مراجع کشوری این پروژه ها هستیم که الان در چالوس و تهران در شرف انجام است .

فرمانده سپاه نینوا با گلایه از برخی فعالیت ها در شبکه های اجتماعی جهت گرفتن پست ومقام در استان، خواهان حضور مدیری مردمی و انقلابی در مسند استانداری گلستان شد.

یک دانشجوی خوش ذوق گلستانی بعد از اتمام مناظره کارت هدیه 400 هزار تومانی را گرفته و در جمع دانشجویان به دکتر زیباکلام تقدیم می کند البته قبل از اهدا کارت هدیه می گوید اگر دکتر زیباکلام صلاح بدانند این کارت تقدیم به سیل زده ها شود.

نماینده گنبدکاووس و داشلی برون گفت: نامه رییس جمهور و بیانیه شورای امنیت ملی به معنای تعلیق تنها برخی از تعهدات هسته‌ای ایران در برجام است.

یک اصلاح طلب تندرو که عضو بنیاد باران نیز هست با گستاخی نماینده ولی فقیه در استان گلستان را بخاطر انتخاب استاندار تهدید کرده و گفته: باید گردن نورمفیدی را بزنیم!!!