رئیس کل دادگستری گلستان در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال استان از مدیران دستگاه های اجرایی خواست: مدیران دستگاه های اجرایی نظارت بر زیرمجموعه خود را جدی بگیرند و هر جا حس کردند نمی توانند با افرادی که سبب ایجاد فساد می شوند برخورد کنند به دستگاه قضایی ارجاع دهند .

معاون عمرانی استانداری گلستان گفت: امسال این کمک ها باتوجه به افزایش شهرداری های گلستان از 30 به 33 شهرداری، به حدود یک هزار و 700 میلیارد ریال افزایش خواهد یافت.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های گلستان از پرداخت ۳۰۱ میلیارد تومان تسهیلات ازدواج پارسال در استان خبر داد و افزود: از این تسهیلات ۳۰ هزار زوج برخوردار شدند و امسال هم تاکنون ۸۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات ازدواج پرداخت شده است.

عبدالرضا دادبود شهردار گرگان در پی انتقادات به روابط عمومی شهرداری در خصوص توزیع آگهی ها گفت : به این موضوع قطعا رسیدگی خواهم کرد و جواب آن به رسانه ها اعلام خواهد شد .

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان گفت: استان گلستان در پیگیری مطالبات صنفی بخش حمل و نقل جزء استان های مطلوب محسوب می شود و با پیگیری انجام شده لاستیک مورد نیاز ناوگان با نرخ مصوب دولتی در استان توزیع می‌شود.

شهردار گرگان در پاسخ به حواشی ایجاد شده برای قرارداد میلیونی برای ایجاد خبرگزاری شهر گفت : قرار نیست پولی در این باره داده شود و نگاه ما اینست که گردانندگان این سایت با تبلیغات خود را تامین مالی کنند .

دادستان عمومی و انقلاب گرگان گفت: توقف برداشت بی رویه از چاه های مجاز در دستور کار شورای حفظ حقوق بیت المال استان قرار گرفت .

بعد از سفر اخیر وزیر راه و شهرسازی به گلستان ، شرکت فواکه فشار و رایزنی های گسترده ای برای تصاحب 75 هکتار از اراضی ارزشمند تحت مالکیت اداره کل راه آهن در اینچه برون را افزایش داده است .

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان خبر داد: بدنبال پیگیری های بعمل آمده با دستگاههای اجرایی و نهادهای ذیربط از جمله سازمان صنعت، معدن و تجارت، تشکل های صنفی بخش حمل و نقل و عاملین فروش استان، لاستیک مورد نیاز ناوگان این بخش از نیمه دوم تیرماه جاری با نرخ مصوب دولتی در مراکز پیش بینی شده، توزیع می شود.

رهبر معظم انقلاب فرمودند: امت اسلامی و ملت فلسطین بر دشمنان خود پیروز خواهند شد و خواهند دید آن روزی را که ریشه رژیم جعلی صهیونیستی از سرزمین فلسطین کَنده شود.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: افرادی که اهل دیانت و تقوا باشند وقتی مسؤولیتی بگیرند وظایف خود را به درستی انجام می‌دهند و در موقعیت‌های مختلف زندگی دزدی و خیانت نمی‌کنند.

رتبه استان گلستان در كنكور از جايگاه هشتم در سال ١٣٩٠ به رتبه ٢٦ در سال ١٣٩٦كاهش یافته و منتظر نتايج بدست آمده در كنكور ١٣٩٧ هستيم تا شاهد هنرنمايي متوليان تعليم و تربيت استان باشيم .

در جلسه ای که صبح امروز در دفتر استاندار گلستان برگزار شد ، سید مناف هاشمی با تخصیص 60 میلیون تومان اعتبار برای اقدامات خانه مطبوعات استان گلستان موافقت کرد .

استاد دانشگاه گلستان گفت: جلسات پاسخگویی نظام مند در مقابل هجمه های نظام مندی که به شورای نگهبان می شود  وجود ندارد و رسانه هاو اعضای این شورا وظیفه دارند در طول سال این آگاه سازی را در جامعه بوجود آورند.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر گرگان با انتقاد از اینکه مگر شهرداری روابط عمومی ندارد که پیمانکار رسانه ای گرفتند ، گفت : این موضوع به سایر خبرنگاران ضربه می زند .

بر طبق این فتوای آیت الله نورمفیدی که قران خواندن عده ای دیگر برای کسب روزی از قران حرام است ، آیا می توان روزه و نمازهای استیجاری و مداحی ها را نیز حرام دانست چرا که برخی ها از این طریق امرار معیشت می کنند .

امروز با صراحت و به تجربه مطالعات گوناگون کتابخانه ای و میدانی گفته می شود که وزارت اطلاعات در صورت قصور در مبارزه با فساد ، کشور را به لبه پرتگاه خواهد برد و باید پاسخگوی اعمال خود باشد .

عصر دیروز شنبه 23 تیرماه خبری منتشر شد که شهرداری گرگان با یک رسانه قرارداد خبری و اطلاع رسانی با مبلغی بالا و امکانات پیشرفته بسته است .

پارمیدا محمودیان نوجوان محجبه گلستانی است که برای نخستین بار با رفتن روی تخته وزنه برداری در میادن بین المللی جاودانه شد.

جریانی که از سفارت انگلیس در تهران مشروطه و مشروطه خواهی را هدایت و نان به نرخ لندن می خورد؛ خواستار عنوان «مجلس شورای ملی» بود و روشنفکران با ترفندهای سیاسی و تهدید[۵] و حمایت انگلیس عنوان مجلس شورای ملی را به کرسی نشاندند؛ در حالی که در جلسه گفتگو برای تعیین نام مجلس سفیرانگلیس نیز شرکت داشت[۶]

پربحث ترین ها