یک منبع مطلع که نخواست نامش فاش بشود از برکناری (ع - ا) معاون سیاسی وزارت کشور به دلیل دو تابعیتی بودن خبر داد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان گفت:با اشاره به اینکه بیش از 2 هزار ویژه برنامه در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود ، گفت : در این هفته 250 عنوان برنامه شاخص برگزار می شود که می توان به رژه نیروهای مسلح همزمان با 31 شهریور در شهرستان‌های گرگان، آزادشهر، بندرترکمن و کردکوی اشاره کرد.

مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: ما هر چه داریم از شهداء و انقلاب است، امروزه خطی وجود دارد که رژیم شاهنشایی را تطهیر کند این از وظایف مبلغین است که باید دژ ایران اسلامی را مستحکم کنند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان پیش برندگی انقلاب اسلامی را در تحقق دولت اسلامی دانست و گفت: ما در یادواره های شهدا باید آرمان شهدا و مسیری که حضرت آقا ترسیم می کند انقلابی جلو ببریم.

در جلسه هم اندیشی هئتهای گرگانی با کمیسیون فرهنگی شورای شهر گرگان دغدغه های بچه هیئتی های شهر گرگان مطرح شد تا برای آن چاره جویی شود .

سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان گفت: خانواده‌های معدن‌چیان جان باخته در حادثه معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر به حرم امام رضا(ع) اعزام شدند.

آقازاده ها یا همان حاملان ژن های برتر ، افرادی هستند که اگر در یک نظام اداری سالم و مبتنی بر اصول برابری و مساوات و نیز شایسته سالاری اداری قرار گیرند، امکان پیشرفت همچون طی مدارج عالی علمی ، استخدام در مشاغل حساس و ارتقای سریع شغلی بالاخص دستیابی به کرسی های مدیریتی و یا بهره مندی از رانت های مختلف اقتصادی را ندارند .

به منظور بررسی مشکلات پرستاران بیمارستان بقیه الله الاعظم و ایجاد امنیت بیشتر در فضای اورژانس در جهت خدمت رسانی بیشتر، نشست صمیمی دادستان شهرستان با پرستاران و کادر بیمارستان در سالن اجتماعات این بیمارستان برگزار شد.

مسئول هیئت رزمندگان شهرستان گرگان با بیان اینکه هیئت سکولار در گرگان نداریم گفت : خوشبختانه هیئتهای شهر گرگان موضوعات و منویات مقام معظم رهبری را دنبال می کنند.

51 نفر گزینه شهرداری گرگان شده اند و اسامی و رزومه خود را به شورای شهر گرگان اعلام کرده اند که به شرح زیر است .

مدیر عامل شرکت بستر سازان کمالان از شرکت های بخش خصوصی ساختمانی و راهسازی بومی استان طی نامه هایی به مدیرکل شیلات گلستان نسبت به روند مناقصه های برگزار شده در این اداره کرد انتقاد کرد.

فرمانده تیپ مردم پایه سپاه نینوا گلستان از برگزاری نمایش رزمی " یاران عاشورایی" از تاریخ 27 شهریور ماه تا یکم مهر ماه در گرگان خبر داد.

مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی صبح امروز (یکشنبه) با حضور فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.

رئیس ستاد هفته دفاع مقدس سپاه نینوا گلستان از برگزاری 2000 برنامه در هفته دفاع مقدس امسال خبر داد و گفت : گروهان نمونه عشایری استان در رژه متمرکز کشوری شرکت می کند.

گفته می شود آخرین رایزنی ها در خصوص جابجایی استاندار گلستان در تهران بر روی میز اسحق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در حال انجام و نهایی شدن است .

استاندار گلستان با اشاره به اینکه مسئولین استان باید هدف واحدی داشته باشند گفت: در پروژه های عمرانی نباید جزیره ای عمل کنیم.

فرمانده سپاه نینوا گلستان گقت: در استان گلستان 3 دهستان در شهرستان گنبدکاووس کرند، علی‌آبادکتول زرین گل و مراوه تپه نیز بخش مرکزی دهستان مراوه‌تپه که 31 روستا را در بر می‌گیرد در قالب این طرح مورد توجه قرار گرفته است.

جمعی از کارکنان شیلات گلستان طی نامه ای اعتراضی نسبت به آنچه که در شیلات گلستان می گذرد به دفتر رهبری نامه نوشتند .

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: مسئولیت پاسداران ساخت درونی سپاه است و آنچه را که برآیند سپاه و محصول آن است از ساخت درونی شکل گرفته است.

هیئت حیدریون شهرستان گرگان طی اطلاعیه ای سخنرانان 10 شب محرم امسال را اعلام و اطلاع رسانی نمود که در بین انها چهره های سرشناسی دیده می شود .