امروزه «مردم پایه بودن» دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی همتراز با «دانش پایه بودن» این دستگاه ها و حتی فراتر از آن دیده شده است؛ در واقع  مردم پایه بودن و دانش پایه بودن را می بایست به ترتیب دو بال پرنده و  پوشش پَر این دو بال دانست که بدون آن نه پروازی میسر خواهد بود و نه اشراف و اقتداری برای آن.

ترکمن ها برای ایام شهادت امام حسین(ع) سینه زنی نمی کنند ولی با آیین های خاصی از جمله خواندن نمازهای نافله، پختن غذا و ادای نذر برای امام حسین(ع) در ماه محرم محبت و ارادت خود را به امام حسین(ع) که برای انسانها درس ایستادگی، آزادگی و عزت آموخت ابراز می دارند.

دبيركل مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي با بیان اینکه ملت آمریکا ملت بدی است ، افزود : تا ملتی شایسته فرمانروایی چون ترامپ نباشد خداوند ترامپ را بر آنها مسلط نمی کند ، ملت آمریکا ملت منحط و مرده ایست .

پایه گذار سبک گوجوریو در گلستان گفت: برنامه های خوبی برای احیا گوجوریو در استان گلستان داریم و یکی از این برنامه ها برگزاری کلاس های آموزشی رایگان برای خانواده های شهدا، قشر محروم و خبرنگاران استان است 

فعالان فرهنگی اجتماعی و خانواده شهیدی مدافع حرم درخواست کردند : زیرگذر 60 متری افسران بنام شهید مدافع حرم قاسم غریب نامگذاری شود .

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گفت: ما تا زنده ایم اجازه نمی دهیم که آمریکا و سایر طاغوت ها به این کشور برگردند و سرنوشت این ملت و مملکت سیطره پیدا کنند.

رییس کمیسیون سیاسی و اجتماعی مجلس خبرگان گفت: هیئتهای عزاداری باید با تاسی از سیره پیامبر علاوه بر اقامه عزا برای سیدالشهدا و ائمه برای حل مشکلی از مردم و تامین مایحتاج آنان پیش قدم شوند.

عضو شورای بسیج اصناف گلستان گفت: متاسفانه در نسل جدید بازاریان، شاهد این هستیم که کسب حلال جای خود را به سود آوری داده و کسب سود بیشتر برای اکثر بازاریان جوان به عنوان یک اصل مهم می باشد.

نخبگان اقشار بسیجی که در نشستی با عنوان راهکارهای مقابله با جنگ اقتصادی در دانشگاه گلستان گرد آمده بودند به بیان دیدگاهها و ارائه راهکار مقابله با آن پرداختند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: ملت و یا مسئولی که دشمن قدرت را از او بگیرد با زبان کاری نمی تواند کند و این یک اصل مهم است که اگر دشمن بر شجاعت ما فائق آید دیگر نمی توانیم کاری کنیم.

اردوهای جهادی رزمایش خدمت بسیجیان با برپایی میز خدمت ادارات در مسجد کوی محتشم از محله های حاشیه شهر گرگان ادامه دارد .

دفتر راهبری عمومی دهه پنجم انقلاب اسلامی با رویکرد ترسیم و تبیین افق چشم انداز دهه پنجم انقلاب اسلامی در استان گلستان راه اندازی شد .

مسئولین علمی و سیاسی ناحیه بسیج دانشجویی استان یکی از کارها و الویت های مهم نخبگان دانشجو را مطالبه گری و ارائه راهکارها و پیشنهادی لازم برای حل مشکلات کشور خواندند.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه تحریم های دوره جنگ سنگین تر تحریم های فعلی بود ، گفت : اگر عده ای فکر می کنند می توانند دوباره به امام جامعه جام زهر بخورانند کور خوانده اند .

فرمانده سپاه نینوا گفت: با اینکه دشمن شرایط خاصی را رقم زده و با عملیات روانی و حرکت خلاف جهت، سعی در مسموم کردن فضا را دارد. اما همگان در محرم و اربعین امسال شاهد خواهیم بود که نسل جوان چه خواهند کرد و چگونه با بصیرت در میدان حضور می یابند.

مسئول سازمان بسیج کارگری استان گلستان از برگزاری رزمایش شیفت خدمت توسط بیش از 1000 کارگر بسیجی استان گلستان در صبح روز سه شنبه 20 شهریور خبر داد .

فرمانده سپاه نینوا با اشاره به فعالیتهای اخیر دشمنان گفت: دو خطر تحریف و فراموشی ارزشهای دفاع مقدس را تهدید می کند و برای جلوگیر از آنها باید کسانی که سینه هایشان از خاطرات آن دوران پر است آن را بازگو و تکرار کنند تا در آینده شاهد نوشتن کتاب تحریفهای دفاع مقدس نباشیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه گرگان  بر لزوم احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کرد و  گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از عوامل قیام جهانی اباعبدالله علیه السلام بوده است .

اجتماع بزرگ رهروان حسینی با حضور پرشور مردم ولایت مدار دارالمومنین گرگان با شعار سلام بر محرم در گرگان برگزار شد.

شهردار گرگان گفت : طبق مصوبه شورای ترافیک کشور قرار شده 4 تا تقاطع در افق میان مدت در شهر گرگان احداث شود.