مدیر کل تبلغیات اسلامی گلستان گفت : امیدواریم همه کاندیداها بتوانند قاعده انتخابات را رعایت کنند و با همدلی و همزیستی باعث شکوفایی  و شوق و شعف اجتماعی شوند چون انتخابات با تخریب و تضعیف خوشایند نیست.

فرمانده سپاه ناحیه گرگان اردوهای راهیان نور را به مثابه پاتک فرهنگی بسیج در جنگ نرم قلمداد کرد و افزود: این سفر در واقع یک مهمانی است که شهدا آن را تدارک دیده اند.

استاندار گلستان با بیان اینکه وجود قومیت ها در استان یک فرصت است، گفت: نباید شایستگی را فدای قومیت گرایی کنیم،اصل بر شایستگی و تقوا است.

اکبر اعلمی عضو تندرو منحله مشارکت در کانال ضد انقلاب آمد نیوز پرده از حقد و کیه خود نسبت به سایت انقلابی گلستان ما و رئیس دانشگاه منابع طبیعی گرگان برداشت .

امروز یکشنبه 6 فروردین آخرین روز ثبت نام کاندیداهای شورای اسلامی شهر گرگان بود .

مراقب مسئله نفوذ در دانشگاه ها باشید عده ای سعی می کنند اسم و رسم بسیج را خدشه دار کنند اما شما در مقابل مشکلات صبور باشید و با عزمی راسخ پیش بروید چرا که بهترین نیرو ها در کشور نیروی جوان ، مومن و ولایتمدارمی باشدو مطمعنا آینده این کشور به فضل الهی در دستان نیروهای جوان و انقلابی است.

در آستانه انتخابات دور پنجم شورای شهر گرگان شاهد برخی اقدامات کاندیداها در فضای مجازی و حقیقی هستیم اقداماتی که سعی دارد رای قشر خاکستری را از آن خود کند..

رئیس جبهه مردمی انقلاب اسلامی در استان گلستان با اشاره به اینکه گره زدن وعده‎های دولت به برجام رویکرد اشتباهی بوده است، گفت: برخی از دولتمردان چشمان خود را به روی حقایق بستند.

از بی تدبیرترین حرکت سال تا حکم جنجالی یکی از مدیران ، بدقول ترین و مرد سال گذشته استان گلستان را در ترین های سال 95 را در مطلب زیر بخوانید .

ششمین روزاز ثبت نام پنجمین دوره شورای شهر گرگان در حالی برگزار شد که با حواشی جالبی همراه بود.

وزیر نفت دولت دهم با تاکید بر اینکه دولت پاسخ معتبری به حل مشکلات مردم در مسائل معیشتی و اقتصادی نداده است، گفت: پاشنه آشیل دولت در وجود ضعف‎هایش است دولت نتواسته به آنچه وعده کرده، درصدی هم عمل کند.

استاندارگلستان گفت:افتتاح پروژه ها و حوادث تلخ درپایان سال و آغاز سال95 از تلخ ترین خاطره ها بوده است.

نماینده مردم گرگان مخاطب اصلی سخنان رهبری را مسئولان دانست و گفتک این فرمایشات ایشان وظیفه ما مسئولین را زیاد کرده است.

مرجع تقلید و از علما حوزه علمیه قم گفت: اعزام روحانی و مبلغ در بقاع متبرکه و پاسخ به مشکلات مردم از اقدامات قابل تحسین سازمان اوقاف و امور خیریه است.

 از اتفاقات جالب این بود که کاندیدایی به همراه  یکی از دوستان خود برای ثبت نام آمده بودند که موقع ثبت نام متوجه شد شناسنامه به همراه ندارد و همه همراهان برای پیدا کردن شناسنامه بسیج شده بودند .

نماینده مردم شهرستانهای رامیان و آزادشهر گفت: باید خودباوری ملی در بین آحاد ملت رشد پیدا کند و در بین مدیران بیشتر شود.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان با بیان مشکلات اقتصادی کشور گفت: پیشرفت اقتصادی کشور مرهون عملی کردن شعار امسال است.

چهره نام آشنای ورزش گرگان با اعلام اینکه باید برای ورود جوانان به شورای شهر زمینه سازی کنیم گفت : باید  فضا را برای افراد توانمند و سالم که میخواهند برای مردم خدمت کنند ، مهیا سازیم .

شب از نیمه گذشته است. اما تاریکی هوا نیز مانع کارش نمی شود. کیسه اش را روی زمین می گذارد و تا کمر داخل سطل آشغال مکانیزه می رود و با چوب میخ داری که در دست دارد، تک تک پلاستیک های زباله را بیرون می آورد و بعد از باز کردن آنها، با نور موبایلش سهمش از سرنوشت را درون آنها جستجو می کند.

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان در گنبد کاووس گفت :به مراجع چهار گانه نیز اعلام کردیم که فقط اعلام صلاحیت کنند نه تعیین صلاحیت و این وظیفه هیئت اجرایی است که صلاحیت افراد را مشخص می کند.