چرا جریانی که حیات سیاسی خود در استان گلستان را مدیون آیت الله نورمفیدی می داند اینچنین تیغ بدست گرفته و خواستار شفافیت اقتصادی فرزندان و دفتر وی شده است ؟ آیا خبری شده است ؟

استاندار گلستان با تأکید بر اینکه شوراها باید در حدود اختیارات قانونی عمل کنند گفت: بر اساس قانون، وظایف شورا مشخص شده و تحقق اصل یکصدم قانون اساسی ملاک تصمیمات آنهاست.

مدیر خانه مطبوعات گلستان از ارسال 344 اثربه جشنواره رسانه ای چله انقلاب استان خبرداد.

در اختتامیه جشنواره رسانه ای چله انقلاب  بر تبیین  حس حرکت به سمت افول تمدن غرب و آماده سازی  برای تمدن اصیل و حاکم اسلامی  به کمک رسانه ها تاکید شد.

فرمانده سپاه نینوای گلستان با بیان اینکه زمانی که دعوای سیاسی شکل گرفت نفوذ وارد می شود، گفت: در زمان دفاع مقدس اگر ما دعوای سیاسی در منطقه داشتیم به هیچ عنوان نمی توانستیم بر دشمنان پیروز شویم امروز باید تفکر دفاع مقدس برای درمان مشکلات اقتصاد به داد ما برسد.

منابع موثق خبر دادند انتصاب سید مناف هاشمی در سازمان امور مالیاتی کشور قطعی شده و وی بزودی استان گلستان را به مقصد تهران ترک خواهد کرد .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان گفت :درآمد استان در سال 97 حدود 528 میلیارد تومان بوده است که 84 درصد آن وصول شده است .

احسان مکتبی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان از سمت خود استعفا داد.

امروزحلقه مفقوده رشد آسیب های اجتماعی را باید در عملکرد ناقص و نادرست برخی از نهادهای فرهنگی جستجو کرد؛ این سخن البته یک نتیجه گیری نااُمیدانه و ناشی از یأس از اصلاح وضع موجود نیست به این خاطر که به تعبیر امام راحل، هویت و موجودیت هر جامعه ای را فرهنگ آن جامعه تشکیل می دهد و به بیان زیبای امام حاضرمان، فرهنگ تنفسگاهی است برای جامعه.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت : برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی بصورت استانی در اسفند 98 احتمال تشدید حساسیت های قومی و مذهبی را به همراه خواهد داشت.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان گفت: صدور حکم خلع ید برای 10 هزار هکتار از مراتع در دادگاه های گلستان نیمی از این مراتع تا کنون خلع ید شده است.

استاندار گلستان خواهرزاده هاشم مهیمنی استاندار سابق و دختر حسین رفعتی فرماندار گرگان در زمان اصلاحات را برای تصدی اداره کل کتابخانه ها معرفی کرد .

ابعاد پشت پرده لایحه بکارگیری سه نیروی جدید شهرداری گرگان چیست و آیا اصولا حرف مخالفان درست است ؟ موافقان چه توجیهی برای موافقت خود برای این انتقال دارند ؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم .

کارآفرین گلستانی گفت: کافه رستوران کارن در گرگان با اشتغالزایی 15 نفر با سرمایه  180 میلیونی شخصی نزدیک به یک سال است که افتتاح شده و خدمات بسیار خوبی به هشمهریان  و سایر مهمانان ارائه می دهد .

عضو تشخیص مصلحت نظام گفت: خوشبختانه استقبال خوبی در بین اساتید و بزرگان از این بیانیه شده است در فصل اول بر روی راه پیموده شده تمرکز دارد و اینکه آیا مسیری که طی شده باعث ضرر ما شده یا توانستیم به فتوحات زیادی دست یابیم.

دور جدید جنگ زرگری طیف های سیاسی راست و چپ در استان گلستان به بهانه حواشی انتخابات اتاق بازرگانی گلستان با انتشار اسنادی از طرف سایت عدالت خواهان گلستان آغاز شد .

مطلعین موثق اعلام کردند حسین صادقلو شهردار سابق گرگان شب گذشته هنگام افتتاح 22 پروژه شهرداری گرگان در ناهارخوران حضور داشته است .

رئیس کمیسیون فرهنگی شوراهای استان گلستان در یک پست اینستاگرامی در یک دهن کجی آشکار به خطوط قرمز نظام از سران فتنه حمایت کرد .

از چند شب گذشته برخی گروههای مجازی و شبکه های اجتماعی زمزمه هایی مبنی بر پیدا شدن گنج در تپه قلعه خندان گرگان را مطرح کرده اند .

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گلستان با بیان موج قرآنی در گلستان راه افتاده است، گفت: ماه رجب مقارن با عید نوروز شده است، بسیار زیباست که سال نو را با اعتکاف و در مسجد آغاز کنیم.