ابراهیم سن سبلی و کمال قریشی بازیکنان آق قلایی تیم ملی والیبال ساحلی ایران مورد استقبال مردم ورزش دوست آق قلا قرار گرفتند.

در این گزارش استفتاء مقام معظم رهبری در خصوص زمان پرداخت فطریه را بخوانید.

کلنگ حفر چاه آب شرب و بهداشتی روستای حسین آباد قربانی شهر دلنداز توابع شهرستان رامیان با حضور فرماندار، نماینده مردم شهرستانهای رامیان و آزادشهر و مدیرکل آبفای روستایی گلستان به زمین خورد.

همزمان با ماه مبارک رمضان، محفل انس با قرآن کریم در امام زاده علی اکبر(ع) روستای اسپومحله گرگان برگزار می شود.

سیزدهمین یادواره شهدای روستای یانسر در مسجد این روستا برگزار شد.

سردار آزمون هم اکنون در ایران و در زادگاهش گنبدکاووس به سر می برد.

با نزدیک شدن به عید سعید فطر بازارهای هفتگی شهرستان گمیشان رونق می یابد و دیروز شاهد حصور مردم خواجه نفس در سه شنبه بازار روستا بودیم .

آمدن ماه مبارک رمضان در میان ترکمن‌ها با شور و شوق خاصی همراه می باشد که فصل تازه ای را در زندگی مردم این منطقه باز می کند.

سایت رسمی بانک مرکزی به آدرس cbi.ir در بخش نظارت بانکی، معمولا اسامی تمام بانک‌ها و نهادهای پولی مجاز را منتشر می‌کند که جدیدترین اعلام آن به شرح زیر است.

مسجدی در برلین پایتخت آلمان ساخته شده است که از جهات مختلف عجیب ترین مسجد جهان به شمار می اید.

وابستگي زوجين به يکديگر نه تنها باعث صميمت در زندگي مشترک نمي‌شود، بلکه موجب جدايي و فاصله آن‌ها از يکديگر خواهد شد.

این روزها حشره خواری به خصوص جیرجیرک خواری در برخی کشورها و حتی برخی از شهرهای کشور رایج شده و این درحالی است که خوردن حشره ها در اسلام حرام است.

پاسدار شهيد «عليرضا قبادي» از شهداي مدافع حرم حضرت زينب(س) است که چندي پيش در سوريه به فيض شهادت نائل شد.

در شب احیای بیست و سوم ماه مبارک رمضان، شهروندان مینودشتی خون خود را به همنوعان شان اهدا کردند.

دیلی استار فاش کرد که وین رونی کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال انگلستان در سال ۲۰۱۰ با جنیفر تامپسون-خدمتکار یک رستوران- رابطه داشته است و این رابطه زمانی بوده که همسر وین رونی پسر وی را باردار بوده است.

مراسم گرامیداشت شبهای قدر با برگزاری مراسم افطار ساده و جلسات انس با قرآن در روستای دهنه گمیشان برگزار شد.

دختر 6 ساله کلاله ای در سخنرانی قرآنی خود، در پایان برای مردان، غیرت و برای زنان عصمت از خداوند متعال خواستار شد.

سپاه پاسداران برای اینکه لحظه اصابت این موشک‌ها به اهداف از پیش تعیین شده را ثبت و ضبط کند، پهپادهایی را از حومه دمشق به آسمان دیرالزور اعزام کرد تا این وظیفه مهم را ثبت و ضبط کنند.

پس از حمله موشکی نیروی هوافضای سپاه به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست‌های تکفیری در دیرالزور سوریه، مردم کشور از عملکرد مقتدارانه سپاه پاسداران تشکر کردند.

در آخرین ساعات روز یکشنبه 28 خرداد ماه، نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با چند فروند موشک بالستیک میان‌برد مواضع تروریستهای تکفیری (مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی) در منطقه دیرالزور سوریه (فاصله حدود 650 کیلومتر) را مورد اصابت قرار داد.