در برخورد یک دستگاه کمباین با خودروی پراید در بخش گلیداغ شهرستان مراوه تپه، دو نفر راهی بیمارستان شدند .

در چهارمین بسته خبری پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما، اخبار های متعددی تهیه و تنظیم شده است که مهمترین آن، "پایان ماه عسل استاندار گلستان" و "توزیع آرد بی کیفیت در بندرگز" می باشد.

یک دستگاه خاور در مینودشت طعمه حریق شد و سوخت.

بنا به اخبار واصله از بخشداری بخش گلیداغ شهرستان مراوه تپه، در این آتش سوزی حدود ۶۰ هکتار از مزارع این بخش در آتش سوخت.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان از برگزاری دومین نمایشگاه خانه مدرن در این استان خبر داد.

آخوندی وزیر راه و شهرسازی با حضور در شهرستان کلاله با امام جمعه کلاله دیدار کرد.

طرفدارن کلاله ای تیم ملی فوتبال با حضور در حمایت از این تیم به روسیه رفتند.

رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران در خطبه های نماز عید سعید فطر، سخنان مهمی را خطاب به مردم و مسئولین ابراز فرموند.

همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر، فضیلت این عید بزرگ از دیدگاه رهبر فرزانه انقلاب در قالب کلیپی از سوی این پایگاه خبری تهیه و منتشر گردید.

همایش " آینده نوجوانان مهمترین مسئله والدین" با هدف آشنایی نوجوانان برای انتخاب درست در ادامه مسیر زندگی در گرگان برگزار می شود .

ابراهیم قدمنان فرماندار شهرستان کردکوی به همراه رئیس اداره محیط زیست این شهرستان از مزرعه پرورش مرال در کردکوی بازدید کردند.

مراسم تشییع هجدهمین شهید مدافع حرم استان گلستان که در بوکمال سوریه به درجه رفیع شهادت رسید صبح امروز پنجشنبه 24 خرداد در شهرستان گرگان برگزار شد .

سفره افطاری ساده حسینیه روستای برفتان هر شب، مهمان اهالی این روستا است. سفره هایی ساده اما با صفا که با خلوص نیت و دست هایی مهربان برای روزه داران ماه صیام گسترانده شده است.

در سومین بسته خبری پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما، اخبار های متعددی تهیه و تنظیم شده است که مهمترین آن، "کمبود آب آشامیدنی در روستای بالاجاده کردکوی" و "کشف زمین خواری میلیاردی در شرق گلستان" می باشد.

مردم شهرستان کلاله در مراسمی و در کنار شهدای گمنام شهر کلاله با ماه رمضان وداع کردند.

در دومین بسته خبری پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما، اخبار های متعددی تهیه و تنظیم شده است که مهمترین آن، سفر دو روزه وزیر راه و شهر سازی به استان گلستان می باشد.

آیین استقبال از پیکر پاک و مطهر، هجدهمین شهید مدافع حرم، "سید رضا حسینی نوده"، صبح امروز با حضور مردم ولایتمدار شهر گرگان و مسئولین نظامی و انتظامی، با شکوه خاصی برگزار گردید.

بسیجی شهید مدافع حرم سید رضا حسینی نوده ؛ عصر یکشنبه در منطقه بوکمال سوریه به فیض شهادت نائل آمده و هجدهمین شهید مدافع حرم استان گلستان لقب گرفت.

در اولین بسته خبری پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما، اخبار های متعددی تهیه و تنظیم شده است که مهمترین آن، تقدیم هجدهمین شهید مدافع حرم استان گلستان به حرم آل الله می باشد.

 گزارش شب گذشته از حال و هوای روسیه با محمدحسین میثاقی در برنامه 2018

پربحث ترین ها