دانش آموزان بسيجي خواجه نفس ياد و خاطره شهداي دانش آموز را گرامي داشتند.

گرامیداشت سوم خرداد فتح خرمشهر و یادواره شهدای مدافع حرم استان گلستان در رامیان برگزار می شود.

مراسم اربعین پاسدار و شهید مدافع حرم یدالله ترمیمی همراه با روایتگری نحوه شهادت توسط همرزم، پنجشنبه ۴ خرداد بعد از نماز مغرب در مسجد قائم (عج) گرگانجدید برگزار می شود.

درخشش دانش‌آموز ناشنوا گاليكشی در مسابقات نقاشی و جمله نويسی روز ملی پارالمپیک.

وقتی خون شهدا به ثمر نشست و خرمشهر از چنگال دشمنان رها شد، وزیدن پرچم سه رنگ ایران اوج اقتدار و نمایانگر رهایی بود.

همه عکس را دوست دارند، حتی اگر عکس گرفتن را دوست نداشته باشند. زنده شدن خاطرات شیرین گذشته با نگاه کردن به تصاویر، برای هر انسانی لذت‌بخش است.

صبح امروز برخی از زنان ، مردان و افراد مسن گرگانی در مقابل شعبه خیابان شالیکوبی موسسه کاسپین (فرشتگان) دست به تجمع زدند.

در دین مبین اسلام همواره بر سنت حسنه ازدواج تاکید شده لذا آشنایی با نحوه ازدواج مسئولین عالی رتبه نظام جمهوری اسلامی در نوع خود جالب توجه است.

پس از پایان انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای شهر، صبح امروز نیروهای شهرداری رامیان اقدام به پاکسازی معابر و سطح شهر کردند.

سند بین‌المللی آموزش ۲۰۳۰ در بخش‌هایی با ارزش‌ها، اصول حاکم و اسناد بالادستی کشور در تضاد است که بخش‌هایی از این تضاد در مفاهیمی همچون تربیت شهروند جهانی، لحاظ کردن مفاهیم توسعه پایدار در محتواهای آموزشی و آموزش مسائل جنسی مشاهده می‌شود.

عصر دیروز؛ جشن پیروزی منتخبین پنجم شورای اسلامی گالیکش برگزار شد.

جشن پیروزی روحانی توسط اعضای ستاد انتخابات روحانی در کلاله برگزار شد.

شهروندان گالیکش بار دیگر با حضور پرشور خود در انتخابات برگ زرین دیگر از حماسه حضور دیار 12 دی در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زدند.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ساعات پایانی رای گیری با حضور در محل وزارت کشور، از ستاد انتخابات کشور بازدید کرد.

حضور مردم توطئه را خنثى ميکند، تا رای نداده اید صف ها را ترک نکنید و از شعبات خارج نشوید.

سردار رحمت الله صادقی عصر امروز با حضور در شعبه اخذ رای مسجد امام خمینی(ع) شهرک بهزیستی گرگان، رای خود را به صندوق انداخت.

مسئولین گالیکش با حضور دریکی از شعبه‌های رأی‌گیری شهر گالیکش، رأی خود را به صندوق انداختند.

استاندار گلستان عصر امروز با حضور در مینودشت،‌ از شعب اخذ رأی روستای دوزین این شهرستان بازدید کرد.

در حالی که هنوز عده زیادی از اهالی روستای عباس آباد گلند شهرستان رامیان رای خود را نداده بودند، صندوق سیار شماره ۲۴ اخذ رای جمع آوری شد که این امر مورد اعتراض مردم این روستا قرار گرفت!.

مردم همیشه در صحنه بندرترکمن بار دیگر با حضور پای صندوقهای رای نشان دادند که مثل همیشه گوش به فرمان رهبری بوده و سرنوشت خود را با دستهای خودشان رقم می زنند.