رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان گفت : امسال اگر مجلس انقلابی شد امید داشته باشیم دولت بعد هر کسی رییس جمهور بشود دولت خادم ملت می شود ، اما اگر همین طوری رای بدهیم باید در قیامت جواب بدهیم .

به گزارش گلستان ما ؛ حجت الاسلام سید علی طاهری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان در سخنرانی شب تاسوعا در گرگان اظهار کرد : خودسازی مقدمه جامعه پردازی است ، هر کس اول باید خودش را بسازد تا جامعه ساخته شود .

انقلاب اسلامی هم به دین توجه دارد هم دنیا

طاهری با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی هم به دین و هم دنیا کنار هم توجه دارد افزود: هیچگاه نگفته ایم فقط به دین بپردازیم و از دنیا غافل شویم .

وی تصریح کرد : آنهایی که می گویند ما ضعیفیم و باید مذاکره کنیم ، بدانند و می دانند چهل سال است که مقاومت کردیم و پیروز شدیم .

طاهری ادامه داد : از ظلم هایی که به حضرت آقا و امام می شود اینست که بخش هایی از سخنان این دو بزرگوار را می گیرند و بقیه آن را نمی گویند ، لا اله را می گویند الا الله را نمی گویند ، مثلا روزنامه اصلاح طلبی تیتر زده بود جمهوری اسلامی آماده تصحیح خطاهای خود است ، این چه معنی می دهد،اینکه ما مذاکره می کنیم به معنای عدول از آرمانها و پشیمانی نیست .?در نظام انقلابی چه کسی حق دارد مسوولیت بگیرد ، کسی که روحیه انقلابی داشته باشد ،نمی شود نظام انقلابی باشد ولی مدیر انقلابی نباشد ، چنین مدیری غاصب است و باید این سمت را پس بدهد و‌کنار برود .

مدیر یا وزیر میلیاردر یک جای کارش می لنگد

فرزند نماینده فقید استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد : در نظام انقلابی مجلس انقلابی میخواهیم پس نماینده ما باید روحیه انقلابی داشته باشد ،یعنی درد مردم را بفهمد ، چه جور می شود کسی که مدیر و‌ وزیر بوده وقت دارد کار اقتصادی بکند ومیلیارد باشد، یک جای کار می لنگد ، چنین فردی یا از کارش زده یا سواستفاده کرده و از راه رانت به این چند هزار میلیارد رسیده است .

وی با بیان اینکه آخر امسال باید نماینده انتخاب کنیم ، تاکید کرد :  اگر میخواهیم نماینده انتخاب کنیم باید  روحیه انقلابی، مردمی بودن و‌درد مردم را لمس کردن و با دشمن کنار نیامدن را مد نظر داشته باشیم، اگر مجلس خوبی انتخاب نکنیم نمی تواند از دولت مراقبت کند ، اگر مجلس انقلابی نباشد نمی تواند وزیر خوب انتخاب کند .

طاهری یادآور شد : اگر نماینده دید دولت دارد به مردم خدمت می کند با قاطعیت از دولت حمایت کند اما اگر دید دولت دارد از اطرافیان خود حمایت می کند و به مردم نمی رسد محکم جلوی دولت بایستد  ، هر رایی که به صندوق می اندازید دو جا ثبت می شود : یکی در ستاد انتخابات و جای دیگر که مخفی نیست یعنی در پرونده عمل ما ثبت می شود .

امسال چون خودم نامزد نیستم راحت صحبت می کنم

نماینده سابق گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت : امسال چون خودم نامزد نیستم راحت صحبت می کنم، چهار سال قبل نمی توانستم اینجور راحت بگویم ، باید با سر بلند از رای خود دفاع کنید ، باید تحقیق کنید و با چشم باز رای دهید نه با تبلیغات دروغین .

طاهری افزود : من به هر دو جناح میگویم ، عملکردها را باید بررسی کنیم در جایگاهی که فرد بوده ، سوابقش رو ببینیم ، امسال اگر مجلس انقلابی شد امید داشته باشیم دولت بعد هر کسی رییس جمهور بشود دولت خادم ملت می شود ، اما اگر همین طوری رای بدهیم باید در قیامت جواب بدهیم .

انتهای پیام /

آخرین مطالب