نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گفت: ماههای رجب ، شعبان و رمضان ماههای فصل معنویت هستند و شب قدر فرصتی برای عبودیت در این فصل است.

به گزارش گلستان ما به نقل از قابوس نامه، حجت الاسلام جعفر رعایتی شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در امام زاده یحیی بن زید(ع) گنبدکاووس با اشاره به این مطلب اذعان کرد: برای درک شب قدر باید دو مسئله را مورد توجه قرار داد که یکی توجه به منش پیامبران و امام در این شب و دیگری درک باطن واقعی شب قدر است.

qaboosnameh 23

وی با یک فرصت سالانه خواندن شب های قدر افزود: در این شب ها نیاز است از دو منظر اول اینکه خودمان چه کنیم و دوم وظیفه اجتماعی ما چیشت را در این شب ها از خداوند متعال خواستار شویم.

حجت الاسلام رعایتی ادامه داد: برای رسیدن به عبودیت باید امام را قبول داشت و بدانیم امام زمانمام از ما چه می خواهد تا در مسیر زندگی و عبودیت سربلند شویم.

نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا در ادامه تاکید کرد: در پیروی و انتخاب پیشوا باید به این مسئله دقت کرد که از چه کسی باید پیروی کرد؟ آنکس که سفره های رنگین می اندازد و یا آنکس که همچون مقام معظم رهبری و برخی مراجع به دنبال احیاء اسلام ناب است؟

حجت الاسلام جعفر رعایتی خاطر نشان کرد: عظمت انسان باید خدا محور باشد و وقتی خدامحور است که عبادت و گامهایش پشت امام زمان باشد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب