ارشد نظامی آجا در گلستان گفت: با هماهنگی با سپاه  نینوا یگان های ارتش و سپاه وارد عمل شدند و با چندین ساعت کار جمعی توانستند دیواره تخریب شده رودخانه قره سو قدیم را ترمیم کرده و از خسارت وارده جلوگیری کنند.

به گزارش گلستان ما؛ امیر سرتیپ محمد غفاری فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 30 ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با فروکش شدن آب از مناطق پایین دست آق قلا بخصوص منطقه زمین شهری توسط کف کش های حاضر در منطقه و هدایت آن به طرف رودخانه قره سوی قدیم موجب خرابی دیواره های رودخانه شده بود که این باعث ورود آب به طرف روستاهای شهرستان بندر ترکمن می شد.

وی افزود: با هماهنگی که با سپاه  نینوا استان داشتیم یگانهای ارتش و سپاه وارد عمل شدند و با چندین ساعت کار جمعی توانستند دیواره تخریب شده رودخانه قره سو را ترمیم کرده و از خسارت وارده جلوگیری کنند.

ارشد نظامی آجا  با بیان اینکه اتحاد ارتش و سپاه و سایر نیروها در سطح استان بی نظیر است، تصریح کرد:  نیروهای مسلح هواره دست ما در دست یکدیگر هستند و بعنوان بازوان توانمند و چشمان بینای انقلاب  همواره بعنوان نیروهای خدمتگزار در خدمت مردم عزیز در هر شرایطی خواهیم بود و این رسالت خدمتگذاری افتخار ماست.

غفاری بیان کرد: در موقعیت کنونی خدمتگزاری مهم است نه جایگاه، و مقام که الحمداالله  یگانهای ارتش و سپاه از پایور و وظیفه این مهم را بخوبی انجام دادند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب