فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: وضعیت معیشت و اقتصاد امروز ما پیامد فتنه است که دشمنان را مجاب کرد در مقابل ما سخت بایستند و ما را تحریم کرده بر علیه ما قطعنامه صادر کنند و ائتلاف بر علیه ایران تشکیل شود.

به گزارش گلستان ما به نقل از قابوس نامه، سردار حسین معروفی در اجتماع بزرگ 9 دی مردم گنبدکاووس در مسجد قائمیه با عنوان این مطلب افزود: تاقبل از انتخابات 88 دو نامه از اوباما به رهبر ایران نوشته شد اما چه شد بعد از فتنه 88 ورق برگشت و اتاق های فکر بر علیه ایران تشکیل شد؟ چه گرایی از داخل به آنها داده شد؟!

وی اذعان کرد: وقتی فتنه شد انشقاق می شود، وقتی انشقاق شد قدرت زده می شود، وحدت ، همت ، انسجام زده می شود و دشمن از این خلا استفاده می کند.

سردار معروفی با غبارآلود خواندن فضای فتنه تصریح کرد: در فتنه شناخت حق سخت می شود خصوصا اگر نخبگان بد عمل کنند، این هشت ماه سخت بود اما بزرگانی چون آیت الله شاهرودی هم بودند که به تعدادی دیگر که سکوت کرده بودند در حاشیه سخنرانی رهبر انقلاب گفتند دیگر سکوت جایز نیست و اگر سکوت کنید من در مقابل شما خواهم ایستاد.

قیام 9 دی ملت ایران مهر تائیدی بر انقلاب 57 بود

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: با هدایت های امام جامعه 9 دی حرکت خودجوش و صادقانه ملت ایران رقم خود و خط بطلان بر فتنه و با بصیرت عباس گونه ملت ایران مهر تائیدی بر انقلاب 57 و رفراندومی دیگر برای عزت و شرف انقلاب اسلامی شد.

عمق بصیرت و دست عرفان و اخلاص ملت ایران در 9 دی مشخص شد

خطیب مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در گنبدکاووس یادآور شد: پس از قیام مردم در 9 دی 88 فتنه گران مانند کف آب به حاشیه رفتند و ملت پای آرمان ها و امامشان ایستادند و یک اتفاق بزرگ رخ داد که تاریخ را تغییر داد.

وی افزود: ملت ایران برای عزت و شرف خود و ماندگاری نظام اسلامی یک اتفاق تاریخی را رقم زدند و گفتند اگر نخبگان اشتباه کنند ما دیگر گوش به حرف نخبگان نمی دهیم و مستقیم با اماممان ارتباط برقرار می کنیم.

سردار معروفی اظهار کرد: این به این بدین معناست که کسانی که در تلاشند ملت را در مقابل امام جامعه قرار دهند این را بدانند ملت ایران دیگر نمی گذارد شریح قاضی ها به عنوان نخبه با تابلوی امیرالمومنین(ع) مردم را فریب بدهند و کربلا تکرار شود.

حواسمان باشد پا روی خون این شهدا نگذاریم

وی با اشاره به سربلندی ملت ایران در تمام توطئه هایی که دشمنان از پیروزی انقلاب تا کنون رقم زده اند اذعان کرد: امروز امتحان نخبگان است که باید بدانند کجا هستند و چه باید کنند؟ما برای هر پست در کشورمان 72 شهید داده ایم! یک کربلا در اتاق هر مدیر است باید حواسمان باشد پا روی خون این شهدا نگذاریم و با تبعیت از اماممان این ارزش را مراقبت کنیم.

فرمانده سپاه نینوا یادآور شد: هر جا از ولایت اطاعت کردیم و حرف امام را الزام دانستیم سربلند و باعزت شدیم و هر جا دست به تحلیل زدیم و تنها به عنوان یک پیشنهاد به آن نگاه کردیم،ضربه خوردیم.

دشمن امروز با هدفگذاری روانی به مقابله با ما روی آورده است

وی ادامه داد: امروز دشن اصلی ما که آمریکاست سه موضوع را برای مقابله با ایران روی میز خود دارد.اول جنگ با ایران که طبق بررسی ها و تحلیل های خود دیدند که امکان پذیر نیست و هلاکت برای آنهاست.دوم صیانت و آقایی ایران را در منطقه به رسمیت بشناسند که دیدند این گزینه هم نمی شود و به خارج شدن آنها از منطقه ختم می شود.

سردار حسین معروفی سومین هدف دشمن را مشغول ساختن ایران عنوان کرد و گفت: دشمن در حال مشغول سازی ملت ایران و مسئولین ایران است و حوزه اقتصادی ، فرهنگ و اجتماعی صحنه هایی است که دشمن قصد دارد مشغولیت ایجاد کند.

وی با تاکید بر اینکه باید جامع الاطراف باشیم گفت: مبادا آنقدر مشغول معیشت و مسائل اقتصادی صِرف شویم که فردا در فرهنگ و اجتماع بمانیم و نتوانیم فرهنگ را جمع کنیم.

دشمن به دنبال زدن رابطه بین امام و امت است

فرمانده سپاه نینوا گفت: دشمن به دنبال زدن به رابطه میان امام و امت است همان مولفه ای که ما را بزرگ ، پیروز و سربلند کرد.در فتنه 88 هدفگذاری فقط نابودی بود یه عده عالمانه و یک عده جاهلانه وارد صحنه شدند و با اصرار حاضر نیز به بیرون کشیدن نشدند.

وی در ادامه برخی عوامل پیروزی 9 دی را برشمرد و گفت: ایمان و باورهای حقیقی ایران نسبت به مبانی و اصول دین اعتقاد به انقلاب اسلامی و ارزش های الهی ،رهبری و هدایت هوشمندانه حضرت آقا صبر انقلابی در مقابل انقلابیون خسته ای که چهره به ظاهر مظلوم و صلاح در جامعه دارند اما منحرف حرف می زنند.، بصیرت بزرگ و هوشمندانه ملت ایران، عاشورای امام حسین(ع) که بقای دین است از جمله عوامل پیروزی قیام 9 دی 88 است.

پیام 9 دی ناتوانی دشمن برای فروپاشی نظامی اسلامی است

سردار معروفی اضافه کرد: امام حسین( ع) در سال 88 با عاشورایش به فریاد ما رسید، ملت ما را حسینی کرد،در کنار هم قرار داد و برای حفظ سربلندی حرکت داد و پیام این روز بزرگ اثبات این مسئله به دشمن بود که امکان فروپاشی برای نظام اسلامی را ندارد حتی امکان تغییر رفتار را هم ندارد چه برسد تغییر ساختار! چون ملت و امام هوشمندانه کنار هم هستند و با روحیه انقلابی ، جهادی ، روح اعتماد و اعتقاد از انقلاب و ارزش هایشان دفاع می کنند.

فرمانده سپاه نینوا گفت: ملت ما فشارهای سیاسی و اقتصادی را تحمل می کنند تا عزت و شرف خود را حفظ کننداما ایراد ما این است نگاهها به بیرون است نه استعدادها و توانایی های داخل خودمان.

وی افزود: ما می توانیم و بزرگ شده ایم.که اگر بزرگ نشده بودیم ائتلاف بزرگ در مقابل ما نبود! چرا باید بترسیم ما قدرت داریم و تاکنون هم آرمانمان را حفظ کرده ایم.

سردار معروفی تاکید کرد: امام ما چندین سال است نسخه برون رفت از این اقتصاد بیمار را نگاه به اقتصاد داخل مطرح کرده اند و این نباید تنها یک شعار باشد و مسئولین و ما باید همه با هم در این مسیر حرکت کنیم و نگاهمان را به این استعدادها و توانایی ها معطوف کنیم.

حدوث انقلاب اسلامی احیاگر اسلام ناب است

فرمانده سپاه نینوا در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این حدوث اسلام ناب را پس از هزارو سیصدو خورده ای سال دوباره احیا کرد و صاحب اصلی این انقلاب اسلامی به فرموده امام راحل و امام امروز ما، امام زمان( عج) و هدایت کننده این انقلاب الهی کسی دیگر است.

وی تلاش دشمن در تمام عرصه های جنگ سخت، نیمه سخت و نرم برای انزوای ملت ایران را ناکام عنوان کرد و گفت: می بینیم که دشمن به نتیجه نرسید و ملت ایران پای انقلاب اسلامی و همه ارزشها ایستاد و بزرگ شد.

سردار معروفی با انتقاد از کسانی که می گویند امام نمی دانست چه می خواهد تصریح کرد: امام همواره به دنبال ایجاد یک حکومت اسلامی بود و از انقلابی که به رهبری او ایجاد شد هدف داشت و هر تفکری غیر از این ظلم و احجاف به امام و ارزشهای انقلاب اسلامی و ملت ایران اسلامی است که با قلم ها و زبان های مسموم مطرح می شود.

هدف امام از همان ابتدا ایجاد حکومت مردم سالاری دینی بود

وی به تاکید امام راحل بر ایجاد یک حکومت بر پایه مردم سالای دینی اشاره کرد و گفت: قرار بود 22 بهمن حمام خون به پا شود اما چه شد؟ شد روز پیروزی انقلاب اسلامی! چون صاحب انقلاب کسی دیگری است و این انقلاب که فخر اولیا و انبیای الهی است را خدا هدایت می کند و ملت ایران ذره ای احساس ضعف و سستی نمی کند چون بر حق است و اگر تردید داشت امروز شاهد حضور باشکوه مردم گنبد با این جمعیت در مسجد نبودیم.

فرمانده سپاه نینوا تاکید کرد: این انقلاب به ما عزت داد همچنان که حسین بن علی( ع) مایۀ بقای دین است ما نیز باید با نگاه به آرمان حسین بن علی( ع ) انقلاب را بقا ببخشیم.

وی خطاب به مردم گفت: انقلابیون! ماموریت امروز شما سخت است. امروز انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی و مردم عزیز ایران نیازمند عمارها و مالک ها و عباس هاست و نیازمند زینب است. بصیرت ما امروز باید بصیرت این بزرگواران باشد و در هر لباس و جایگاه باید مبلغ دین و ارزش های الهی باشد و این یک رسالت است.

دعوای سر اسلام و اسلام انقلابی است

سردار معروفی گفت: دعوای امروز سر اسلام و اسلام انقلابی است. سر بیداری در جهان اسلام و جهان است که ام القرای آن انقلاب اسلامی و ملت اسلامی ایران است.

وی افزود: دعوای امروز دعوای فکر است. دانشمندان جوان ما رویش های انقلاب اسلامی هستندو ما اصلا از ریزش های انقلاب ناراحت نیستیم چون رویش های ما قابل قیاس با ریزها نیست و خیلی بیشتر است. این یعنی هنر دین و ولایت و در این دعوای فکر ملت ایران رشد کرده و بزرگ شده است.

فرمانده سپاه نینوا ادامه داد: امروز همان کشوری که برای سیم خاردار هم تحریم بود، کشوری است که دارای توان نظامی 2 هزار کیلومتر موشک نقطه زن است یعنی بازدارندگی ملت بزرگ ایران و این آمادگی نیروهای مسلح ما تحت ولایت رهبری است.

وی با تاکید بر استفاده دشمن از جنگ روان با اشاره به حضور آمریکا در عراق در سال های 2003 و 2004 ، گفت: در این سالها برعکس سایر جنگ ها جنگ نظامی زمینه جنگ روانی شد و دشمن در عملیات روانی توانست عراق را بگیرد نه در جنگ نظامی و برای گرفتن بسیاری از شهرها یک گلوله هم شلیک نشد!

اگر اراده ملتی گرفته شود بازوان آن توان حرکت ندارد

معروفی تصریح کرد: جنگ روانی جنگ با رفتار ، اراده و تفکر همراه با محاسبه است و دشمن اگر اراده و شجاعت یک ملت را بگیرد بازوان فرد توان حرکت ندارد و اگر دشمن بتواند ذائقه را تغییر دهد، برد کرده است. کاری که در عاشورا کردند و امروز هم می بینیم امام ما هشدار می دهد مواظب محاسبات دشمن باشیم.

دشمن امروز دنبال تصرف زمین نیست دنبال تصرف ذهن ملت ماست

فرمانده سپا نینوا اذعان کرد: دشمن امروز دنبال تصرف زمین نیست دنبال تصرف ذهن ملت هاست و انقلاب اسلامی محدود در مرزها نیست و اقتدار و بزرگی بیداری ها در جهاد برگرفته از این انقلاب است.

وی افزود: این انقلاب در حال رشد است و دشمن در مقابل آن برنامه دارد که یکی از برنامه های آن سال فتنه 88 بود.

سردار معروفی یادآور شد: در سال 88 زباله های ملت ایران ، سلطنت طلب ها و بهائیت، کج اندیشان داخلی همه با هم یکی شدند و با یک مدیریت انقلاب های رنگین و با مدلی از کشور های دیگر در صدد تغییر انقلاب برآمدند و یک عده انسان بی فکرو بد فکر و لجوج نگذاشتند 85 درصد آرای ملت ایران به عظمت انقلاب اسلامی،کام ملت را شیرین کند.

وی خاطر نشان کرد: حال می گویند دعوا دعوای شخصی بود! آبروی ملت و نظام را بردید حالا شد دعوای شخصی؟ 8 ماه دیده بان تیزبین انقلاب ما فریاد زد و هشدار داد؛ چه کردید؟ نخبگان سکوت کردند و عده ای بد حرف زدند و در این میان هلاک شدند و در نهایت 9 دی ماه به اراده و افکار انقلابی مردم به حاشیه رفتند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب