مسئولین علمی و سیاسی ناحیه بسیج دانشجویی استان یکی از کارها و الویت های مهم نخبگان دانشجو را مطالبه گری و ارائه راهکارها و پیشنهادی لازم برای حل مشکلات کشور خواندند.

به گزارش گلستان ما، معاون علمی اقتصادی بسیج دانشجویی استان در رابطه با فعالیتهای این معاونت گفت: یکی از کارهای مهم در معاونت علمی و اقتصادی بسیج دانشجویی تشکیل قرارگاه احمدی روشن با حضور نخبگان بسیجی بوده که در آن به مباحث سیاسی و اقتصادی و حل مسائل کشور پرداخته می شود.

حسینی

سید جابر حسینی افزود: برای این کار جلساتی را با فعالین و نخبگان بسیج دانشجویی و دبیران قرارگاه احمدی روشن در شهرستانها برگزار کردیم و الویتهای مهم کشور و استان را در آنجا مطرح نمودیم.

وی در خصوص دیدار فعالین بسیج دانشجویی با مسئولین دولتی گفت: برای بالا بردن سطح مطالبه گری دانشجویان از مردم و پاسخگو بودن آنان نسبت به جامعه نخبگانی، جلساتی را با مسئولین در نظر داریم برگزار کنیم که اولین جلسه آن با نماینده مردم گرگان و آق قلا در روز چهارشنبه خواهد بود.

حسینی ادامه داد: البته درخواست دیدار با سایر نمایندگان را هم داده ایم که مورد استقبال آنان قرار گرفت.

وی بیان کرد: قرار گاه احمدی روشن قبلا هم در موضوعاتی مثل مشکلات بومی استان از قبیل پرداخت معوقات پول گندم کاران، مشکلات محیط زیستی و جنگل خواری ها ومنطقه آزاد ورود پیدا کرد و با افراد خبره در این زمینه بحثهایی شد .

زنگانه

معاون سیاسی ناحیه بسیج دانشجویی نیز در خصوص مطالبه گریری دانشجویان بسیجی گفت: اعضای شورای تبیین مواضع جمعی از نخبگان بسیجی هستند که با توجه به شعار سال و دغدغه مقام معظم رهبری در نظر دارند نشستهای مشترکی را با مسئولین و منتخبین مردم در مجلس انجام دهند.

میثم زنگانه گفت: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی به همراه سایر نخبگان علمی در نظر دارد روز چهارشنبه 21 شهریور جلسه ای با محورهای CGT که بر رانتها و دلالی هایی اقتصادی خصوصا در بحث مسکن دلالت دارد و بررسی قانون FATF که قرار است بعد از تعطیلات مجلس در دستور کار نمایندگان قرار گیرد را به سمع نمایندگان برساند.

وی افزود: مطمعنا نمایندگان استان عقبه ای سیاسی دارند اما انتظار است علاوه بر دیدگاههای سیاسی خود نگاه ملی و انقلابی را در رای دادن به FATFداشته باشند.

معاون سیاسی بسیج دانشجویی استان گفت: در نظر داریم ان شالله دور جدیدی از مطالبه گری را از هفته دفاع مقدس با حضور دانشجویان بسیجی در مصلی ها و تریبونهای نماز جمعه شروع کنیم که در آن به دغدغه های رهبر انقلاب و مجرومیت زدایی پرداخته می شود./دانشجو سلام

انتهای پیام/

آخرین مطالب