سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با صدور پیامی، آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

امام جمعه علی آباد کتول با اشاره به قدرت گرفتن مسلمانان با محوریت ایران در منطقه، گفت: امریکا از آینده نامعلوم و تاریکش در هراس است.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان گفت: 25 سامانه حمل و نقل هوشمند جاده‌ای(ITS) شامل 17 سامانه کنترل سرعت و ثبت تخلفات عبور و مرور و 8 سامانه نظارت تصویری با اعتبار بالغ بر 50 میلیارد ریال جهت کاهش تلفات جاده‌ای، امسال در طول بزرگراهها، محورهای شریانی و اصلی و محورهای برفگیر و کوهستانی استان نصب خواهد شد.

امام جمعه گرگان گفت: معلمان و اساتید مسئولیت سنگینی دارند و باید شاگردان خود را برای نیاز آینده کشور تربیت کنند.

رییس عقیدتی سیاسی ناجا گفت: فراجناحی بودن در مکتب اهل بیت معنا ندارد و نمی شود هم در دل حسینی باشیم و در عمل یزیدی رفتار کنیم.

مدیرکل مدیریت بحران گلستان اظهار کرد: در بارندگی و باد شدید شامگاه چهارشنبه 28 شهریور، خساراتی به منازل مسکونی و تأسیسات برق استان وارد شد و متاسفانه یک شهروند آزادشهری فوت شد.

 در حالیکه تعدادی از پرستاران گلستانی درخواست تجمع کردند ، جمعی دیگر از پرستاران این رویکرد را در آستانه انتخابات نظام پرستاری ، انتخاباتی دانسته اند .

هادی عرب خبرنگار گلستانی هفته گذشته در محوطه چهاراه امامزاده عبدالله گرگان دچار حادثه شدید شد .

دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت گفت: اینکه می گوییم کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا در واقع می گوییم آنچه در یمن ،سوریه، بحرین و.. اتفاق می افتد همان واقعه عاشوراست و مقابله جبهه حق و مقاومت را شامل می شود.

گاهي كليد واژه ها و عبارات بسيار كوچكي از ذهن و ضميرمان مي گذرد كه اگر دغدغه اي نسبت به آن نداشته باشيم قطعاً فاقد تاثيرگذاري خواهد بود. شكر خدا كه سايه رهبري بر بالاي سرمان است كه از تهديدات كوچك و بزرگ، بسادگي نمي گذرد چرا كه دغدغۀ يك ملتي را دارد و تشخيص مصلحت و راه صواب تصميم گيري ها براي كسب ثواب اخروي، نمي گذارد كه نسبت به تحولات و تهديداتي كه متوجه كشورمان است بي تفاوت باشد.

امام‌جمعه اهل سنت شهرستان آزادشهر و مدیر حوزه علمیه فاروقیه شهرستان گالیکش گفت: حضرت حسین علیهم‌السلام سرور آزادگان بشریت است و معنی آزادگی را به ما یاد داد.

رییس دادگستری کل گلستان گفت: تفکر بسیجی و بسیج باید به گونه ای عمل کند که برخی کم کاری ها سبب دلسردی مردم نشود.

عالم اهل سنت گفت: اگر حضرت امام حسین علیه السلام قیام نمی کرد، اصل دین اسلام از بین می رفت.

رییس حوزه علمیه اهل سنت ترکمن گالیکش در روستای اجن قره خوجه گفت: محرم و عاشورا متعلق به یک مذهب خاص نیست، بلکه به‌کل جهان اسلام و همه آزادی‌خواهان دنیا تعلق دارد.

آخرین فعالیت عزاداران اباعبدالله الحسین (ع) هیئت روستای فارسیان فرنگ در روز تاسوعا، حسن، حسین خوانی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گلستان گفت: امروزعافیت طلبان و کنار کشیدگان از انقلاب بدانند نامشان به حساب مدافعان نوشته نمی شود و چنانچه اسلام را یاری نکنند و برای دادخواهی از مظلومان وارد عمل نشوند، انقلابی نیستند.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت گفت: متاسفانه در جامعه امروز امر به معروف و نهی از منکر فراموش شده و در روایتی از امام علی امده است که زمانی می رسد که حقایق "تبدیل" می شود یعنی حق جای باطل و باطل جای حق را می گیرد.

مراسم متمرکز عزاداری هیئت‌های مذهبی استان گلستان با عنوان "تجمع عاشوراییان" همزمان با تاسوعای حسینی در گرگان برگزار شد.

تجمع عزاداران حسینی(ع) همزمان با نهم محرم و روز تاسوعا در گرگان مرکز استان گلستان برگزار شد.

جانشین فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: بیش از یک‌هزار برنامه در هفته دفاع مقدس در استان گلستان برگزار می‌شود.

آخرین مطالب