ائمه جمعه استان گلستان در سخنرانی های خود به اظهارات ترامپ واکنش نشان دادند و این سخنان را به شدت محکوم نمودند .

امام جمعه موقت گرگان با اشاره به اینکه کمک به دیگر مسلمین از وظایف ماست، گفت: کمک به مردم مظلوم میانمار و یمن وظیفه شرعی و ملی همه است و باید به هر صورت ممکن به آنان کمک کرد.

مسئول بسیج فرهنگیان گلستان گفت: بیان ارزش های دین و جان فشانی های شهدا در قالب فرهنگ و هنر بیشترین ماندگاری و تاثیر را در ذهن نسل امروز دارد،

حضرت آیت الله علوی گرگانی توجه به مباحثی مانند، اسلامی کردن علوم و رشته ها، مبانی ارزشی، اخلاقی، تربیتی و اساتید مؤمن، متعهد و انقلابی در دانشگاه ها تاکید کردند.

رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی در رابطه با سیاستهای خصمانه ترامپ در مورد کشورمان گفت: این کینه توزیها به سبب زخمی است که آمریکا از انقلاب خورده و مواضع صریح رهبری در مورد مقابله با این دشمنی ها تعیین کننده سیاسیتهای کشور ما در قبال آمریکاست.

معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد گفت: اگر برجام هم به هم بخورد تا پایان سال ۱۳۹۹ جهش صادراتی را خواهیم داشت چرا که استانداردهای ما برای جهان قابل پذیرش خواهد بود.

نائب رئیس ستاد مردمی دیه استان گلستان گفت : با تلاش مددکاران،کمک خیرین عزیز و ستاد دیه از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد144 نفر از زندانیان جرائم غیر عمدی آزاد شده اند.

معاون امور تعاون، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: دولت دو طرح اشتغال فراگیر با ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات و اشتغال روستایی را برنامه‌ریزی کرده است.

تشریفاتی که ضرورتی هم نداشت و از طرفی سنخیتی هم با روز استاندارد و محتوای این واژه ندارد و معلوم نیست با چه انگیزه ای از این همه دسته گل استفاده شده است .

استاندار گلستان با اشاره به ظرفیت های استان و پتانسل های اقلیمی و اقوامی گلستان، اظهار کرد: استان گلستان جایگاه تمرین مدیریت نیست و باید عقب افتادگی های استان در شاخص های توسعه نسبت به سایر استان ها جبران شود.

سهم خواهی های سیاسی و انتخاباتی (انتصاب با رویکرد انتخابات مجلس) بجای مطالبه گری انتصابات شایسته سالارانه و در نتیجه ضعف مفرط در روابط عمودی و بعبارتی سلسله مراتب اداری مدیران ستادی از مهمترین تهدیدات برای رسیدن به اهداف تعیین شده است.

معاون سازمان استاندارد گفت: استانداردسازی جزء الزامات توسعه، چه در یک بنگاه، چه در یک شهر و چه در یک کشور است و شعار امسال روز جهانی استاندارد "استانداردها شهرها را هوشمندتر می‌سازند"  است.

در اقدامی جالب مدیران اداره غله گلستان بعد از اینکه توانستند ساختمان خود را بدست بیاورند گاوی خریداری کرده و آن را جلوی ساختمان قربانی کردند ، گویی که انگار فتح بزرگی انجام دادند.

نخبه پژوهشگر گلستانی با اشاره به بی انگیزگی دانشجویان و ضعف آنها گفت : برخی اساتید هستند که یا تجربه کافی نداشته و حضور در محافل دانشگاهی بزرگ برای آنها زود است و یا اینکه نگاه به غرب و تز روشنفکری دارند .

استاندار گلستان گفت : وحدت موجود در جمهوری اسلامی ایران به ویژه در استان گلستان باعث افتخار است و بطور قطع می تواند زمینه های توسعه را فراهم آورد.

نمایشگاه کتاب دومین روز خود را روز گذشته در حالی سپری کرد که رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از فروش یک میلیارد و ٨٣میلیون ریال بن کتاب در دومین روز از نمایشگاه کتاب استان خبر داد.

رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گرگان گفت : تنها عامل مانع تراشی درمدیریت استاندار ومدیران کل ، گروههای مختلف اصلاح طلب واعتدالیون هستند که باسهم خواهی ورانت خواهی فکروذهن و وقت مدیران را مشغول نموده اند.

رئیس کل دادگستری گلستان در ادامه سرکشی های هفتگی خود به گمیشان و بندرترکمن گفت: یک میلیارد و 300 میلیون تومان هزینه اجرای 12 طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان های ترکمن و گمیشان از محل صرفه جویی در هزینه های جاری دادگستری تامین شده است .

بنظر می رسد اولین تغییر در دولت دوازدهم در مهمترین سازمان تربیتی استان یعنی آموزش و پرورش اتفاق می افتد جایی که چهار نفر مدعی این کرسی اند .

مدعیان حراست از مجموعه خالد نبی(ع) باید به اینکه که انها باید علاوه بر حراست فیزیکی این مجموعه، از هویت و فرهنگ این مجموعه نیز حراست کنند، توجه داشته باشند.

آخرین مطالب