انفجار گاز مایع خودروی لاندیور در روستای کفشگیری شهرستان گرگان کودک 5 ساله را به کام مرگ کشاند.

موزه ها از لحاظ اقتصادی و توسعه فرهنگی هر شهر و منطقه اهمیت و نقش موثری دارند .

این نوشتار بر آن است تا باگرامی داشت یوم الله دوازده فروردین، به بازخوانی یکی از مبانی مغفول مانده از جمهوری اسلامی که همانا صدور انقلاب اسلامی است؛ به نحو اختصار بپردازد.

استاندار گلستان گفت: به شوراهای شهر کلاله و گنبد تاکید شد که از شهردارهای غیر قومیت خود استفاده کنند.

پرهیز از قومیت گرایی و سیاسی بازی، توجه به نیاز های اساسی شهر، اولویت بندی نیاز های شهری و ایجاد درآمد های پایدار با رویکرد خلاقانه از خواسته های اصلی مردم در بحث مدیریت شهری محسوب می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: از ابتدای شروع به کار ستادهای اسکان نوروزی، 88 هزار و 551 نفر روز در این مراکز پذیرش شده اند.

شب گذشته و در خلال دیدارهای نوروزی مقام معظم رهبری جمعی از خانواده‌های شهدای لشکر فاطمیون با ایشان دیدار و گفت‌وگو کردند.

توسعه پایدارهنگامی محقق میشود که شورای شهرگرگان متشکل از شخصیتهایی باشد که عرض شد درغیراینصورت حرکت شورا در راستای توسعه پایدار بایسته نخواهد بود.

استاندار گلستان گفت: روح انتخابات قیامتی است و باید در قیامت پاسخگو آن باشیم ازاین‌جهت بسیار حساس است چراکه این انتخابات هم در زمین و هم در زمان تأثیر دارد.

در دنیایی که عصر ارتباطات نامیده می شود و دیگر در دور افتاده ترین روستا های نیز از نعمت اینترنت و موبایل بهره مند هستند عده ای می پندارند که هیچ کس به غیر از آنان نباید از امکانات استفاده کند لذا به سرعت اطلاع رسانی و بدون غرض ورزی برخی رسانه های متعهد خرده می گیرند.

رئیس ستاد انتخابات استان گفت: با پایان ثبت نام داوطلبین انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از 19 فرایند کلی برگزاری این انتخابات 6 فرایند را پشت سر گذاشته ایم و از 7 فروردین لغایت 16 فروردین به مدت 10 روز، اعلام نتایج بررسی های انجام شده در خصوص سوابق داوطلبان توسط مراجع چهارگانه از سوی هیأتهای اجرایی شهرستان و بخش را خواهیم داشت.

از خوش اشتهاترین داوطلب انتخاباتی تا عصبانی ترین، طلبکارترین و ترین های دیگر، در مطلب زیر باخبر شوید.

نام نویسی پنجمین دوره انتخابات شوراها شهر و روستا ساعت 24 شب گذشته به پایان رسید که از حواشی پر رنگ آن نام نویسی گسترده اصلاح طلبان در روز آخر بود.

پیش بینی می شد با توجه به فشارهای رسانه های و احضارهای قضایی و کشمکش های فراوان فضای شهری ، برخی اعضای شورا در این دوره نیایند اما گویا دل کندن از شورا برای برخی اعضا خیلی سخت است .

مقدار 172کیلوگرم موادغذایی تاریخ گذشته طی بازدید مشترک کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت و شبکه دامپزشکی شهرستان مراوه تپه کشف ومعدوم گردید.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان اعلام کرد : توزیع اقلام تنظیم بازار تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهد داشت.

  2 توله خرس قهوه ای که یک چوپان ناآگاهانه آنها را از مادرشان جدا کرده بود؛ توسط محیط بانان به جنگل های زرینگل علی آباد کتول بازگردانده شدند.

دبیر ستاد انتخابات شهرستان گرگان گفت: هزار و ۶۹ نفر برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در گرگان ثبت نام کردند.

امسال با توجه به فرموده رهبر معظم انقلاب مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطبهای فرهنگی و لزوم ترویج فرهنگ وقف و همچنین استقبال مردم از امامزادگان در تمامی ایام سال به ویژه ایام نوروز، طرح آرامش بهاری در آرامستان ها و بقاع متبرکه سراسر کشور در حال اجراست.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار گلستان گفت : پیش‌بینی می‌شود که در روز پایانی بیش از 1000 نفر برای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان گلستان ثبت‌نام کنند.

آخرین مطالب