همایش تبیین جایگاه قرآن در کاهش آسیب های اجتماعی با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در مصلی نماز جمعه گرگان برگزار می شود.

مدیر عامل شرکت تعاونی پرورش ماهی حاشیه اترک گلستان از عدم پیگیری مصوبات کمیسیون اصل نود در استانداری گلستان انتقاد کرد و گفت : هیچ حسی در استان برای پیگیری مسئله به این مهمی وجود ندارد .

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در صبحگاه نیروهای مسلح استان گلستان گفت: دوباره همان ائتلافی که در خدمت صدام بود در حال طراحی توطئه علیه ایران اسلامی است اما یقین بدانند سرنوشت آنها بهتر از صدام نخواهد شد.

تیر آخر را بر تابوت اصلاح طلبان گرگانی حسین صادقلو شهردار گرگان زد که با حمایت از لیست 9 نفره جایی برای عرض اندام لیست امید باقی نگذاشت .

نماینده مردم گرگان و آق قلا با اشاره به حماسه انتخابات 29 اردیبهشت گفت : فصل رقابت تمام شده و اصولگرا و اصلاح طلب به توسعه پایدار کشور بیندیشند ، چه اشکالی دارد از اصولگرایان در مناصب اجرایی استفاده شود .

منتخب پنجمین دوره شورای گرگان گفت : در دوره پنجم به سالمندان ، محرومین و مستضعفین ، توسعه فضاهای تفریحی و ورزشی ،ایجاد  پارک بازی مدرن و تله کابین و بافت تاریخی گرگان توجه خواهد شد .

نایب رئیس بسیج رسانه گلستان با اشاره به اینکه روح برجام 2 در سند 2030 نهفته است گفت : می خواهند با واژه هایی چون صلح و تمدن جهانی روح مقاومت و قرانی بودن را از نسل اینده ایران بگیرند .

کارگران کارخانه آجر ماشینی آزادشهر برای دومین روز متوالی در مقابل فرمانداری آزادشهر تجمع کردند.

جمعی از آموزشیاران نهضت سواد آموزی با حضور در فرمانداری و اعلام اعتراض خود مبنی بر اینکه با وجود گذشت بیش از 15 و بعضا 20 سال از تدریس در نهضت دولت برنامه ای برای جذب آنها ندارد، خواستار اعلام زمان اجرای مصوبه مجلس برای جذب آنها شدند.

امروز سوم خرداد مصادف با روز تشکیل حافظان میراث فرهنگی در نشست صمیمی مهندس ابراهیم کریمی مدیر کل با فرمانده و نیروهای یگان حفاظت میراث فرهنگی استان گلستان عنوان شد: در سال ۱۳۹۵ حفاری های غیرمجاز و تخریب آثار تاریخی ۱۰ درصد کاهش یافته است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان با اشاره به اینکه هدف از حما‌یت‌های مالی صندوق، ایجاد مشاغل خُرد،خانگی و کارگاه‌های کوچک است، گفت: در این راستا طرح روستای بدون بیکار در استان اجرا می‌شود.

مسئول اردویی و گردشگری سپاه نینوا گلستان از آغاز ثبت نام علاقه مندان به سفر راهیان نور در سایت کوله بار خبر داد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت : الزاماً هرکس توانمندتر و برخوردارتر است، خوشبخت‌تر نیست؛ ای‌بسا توانمندی‌هایی که برای فرد بدبختی به همراه داشته است.

اقتصاد مقاومتی در تولیدی های کوچک خانگی، مانند سنگرهای عملیاتی هستند که در جنگ نابرابر اقتصادی به تولید و اشتغال می پردازند.

حضرت آیت‎الله العظمی علوی گرگانی از ششم خردادماه جاری به مناسبت ماه مبارک رمضان در مسجد جامع گرگان سخنرانی می‎کند.

پنج والیبالیست ساحلی باز گلستانی به اردوی آماده سازی تیم ملی جهت حضور در مسابقات جهانی مسکو دعوت شدند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان گفت : تعداد 7036 فقره پرونده تخلفاتی برای متخلفین تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: هیات تجدید نظر انتظامی نظام پزشکی گلستان قصور پزشکی در فوت الینا فروتن را تایید کرد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌ مقدس استان گلستان گفت: در سالروز آزادسازی خرمشهر بیش از 2 هزار برنامه در سراسر استان گلستان برگزار خواهد شد.

با حضور معاون میراث فرهنگی کشور ،از خلیل حق شناس  با عنوان راهنمای برتر محوطه تاریخی در سال 1396 از اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری گلستان تقدیر شد.

آخرین مطالب