از برخورد قهر آمیز تا رویکرد فرهنگی در تفسیر فرمان آتش به اختیار تا لازمه خشونت با شارلاتان های فرهنگی و جلوگیری از اندلس سازی ایران از نظرات این فعالین در ضیافت افظاری جوانان انقلابی استان گلستان بود .

رئیس سابق دانشگاه علامه طباطبایی در جمع راهپیمایان روز قدس در گرگان گفت: تنها زبانی که با دشمن می شود صحبت کرد زبان مقاومت است چرا که دشمن با اصل نظام و انقلاب مخالف است و هدف آن نابودی جمهوری اسلامی است.

مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس امروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور وصف نا پذیر اقشار مختلف و مردم روزه دار و ولایتمدار در جای جای گلستان برگزارشد.

آیین معرفی شهید شاخص سال 96 سازمان بسیج رسانه استان گلستان «شهید حجت الاسلام والمسلمین سید حسن حسینی» در جوار آرامگاه این شهید در گلزار شهدای شهرستان علی آباد کتول برگزار شد.

شهرستان گرگان در دومین روز از فصل تابستان و در هوایی نسبتا بهاری، شاهد یکی از راهپیمایی‌های بی‌نظیر، باشکوه و با خیل عظیم جمعیت مردم این دیار بود تا بار دیگر نوعدوستی و دفاع از مظلوم و مبارزه با کفر و استکبار به دنیا نشان داده شود.

معاون بین‎الملل حوزه‎های علمیه با اشاره به اینکه باید وارث و پاسدار خون شهیدان باشیم تا ارزش‎های دینی در کره زمین تسری پیدا کند، تاکید کرد: ادای دین به شهدا در فعالیت شبانه‎روزی است با کار ثابت و اداری نمی‎توان ادای دین کرد.

روز قدس، «یوم‌ الانتقام» است، انتقام از بنی اسرائیل که افسار خود به دست شیطان داد. اوصاف این غول‌های بی‌شاخ و دم را باید در سوره «جمعه» جست‌وجو کرد، کسانی که امام خامنه‌ای آن ها را «سگ نگهبان آمریکا» و «نحس نجس» معرفی می‌کنند و قرآن «حمار» خطابشان کرده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان با تاکید بر اینکه مردم در راهپیمایی عظیم روز قدس شرکت کنند، گفت: سرنوشت مردم فلسطین، سرنوشت مردم جهان اسلام است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: یکی از اصولی ترین ارمانهای انقلاب اسلامی نجات سرزمین فلسطین از یوغ استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی است.

مدیر کل زندانهای استان با بیان اینکه در سه ماه نخست امسال کاهش 7 درصدی جرائم در استان داشته ایم همچنین گفت: سال 95 نسبت به سال 94 آمار ورودی به زندان ها 15 درصد کاهش پیدا کرده است .

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: ما در جایی که اگر کسی بخواهد نظام و انقلاب را زیر سوال ببرد آتش به اختیار هستیم و باید از آرمانهای انقلاب اسلامی دفاع کنیم، و نگذاریم این امر مهم بازیچه دست برخی افراد شود.

دادستان مرکز استان گفت :مقام معظم رهبری در خصوص ناتوی فرهنگی و مشکلات این حوزه کرارا هشدار داده بودند و باید مراقب باشیم مدل اندلس برای ایران اسلامی پیاده نشود .

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان با دعوت از قشرهای مختلف مردم استان گلستان، مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس را در شهرهای مختلف استان گلستان اعلام کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان از دستگیری سه متخلف در حوزه غله استان گلستان خبر داد و گفت : از این 3 نفر یک نفر مدیر کارخانه آرد و دو نفر پرسنل که امانتدار گندم دولت بودند .

مراسم پرفیض ختم قرآن کریم در شب‌های ماه مبارک رمضان همراه با اقامه نماز تراویح با حضور گسترده نمازگزاران در حوزه علمیه «فاروقیه» اهل سنت بلوچ روستای «محمودآباد» از توابع بخش مرکزی شهرستان گالیکش برگزار شد.

تجاوز مرد 30 ساله به دختر 12ساله در یکی از روستاهای شهرستان گرگان منجر به خودکشی و مرگ وی شد.

این روزها که انجام هر کارکوچک و بزرگی به اینترنت و دنیای مجازی ربط پیدا می کند، قطع شدن پیاپی اینترنت در استان گلستان آن هم موقعی که کار مهمی در حال انجام است، به امری ملال آور و کلافه کننده تبدیل شده است.

حجت الاسلام طاهری در مراسم گرامیداشت شهید چمران گفت: از دانشگاهها انتظار است تا هویت ملی را در بین جوانان تقویت کنند تا بتوان با تقویت روحیه اعتماد به نفس شخصیتهای در قاعده شهید چمران تحویل اجتماع دهند.

با گذشت بیش از یک ماه از برداشت گندم در گلستان متاسفانه علیرغم وعده های متعدد هنوز پول گندم کشاورزان پرداخت نشده است .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد گرگان گفت: چهارمین دوره کتابت قرآن مجید در ماه بندگی خداوند "ماه مبارک رمضان" با حضور حدود 100 نفر از خوشنویسان و تذهیب‌کاران استان گلستان برگزارشد.

آخرین مطالب