رئیس کل دادگستری گلستان گفت: برخورد قضایی در انتظار مسئولانی است که در مسیر تولید کنندگان سنگ اندازی می کنند.

شهردار گرگان بیان کرد: مردم گرگان شایسته بهترین‌ها هستند و تمامی کارکنان در رده‌های مختلف کاری در شهرداری باید تلاش کنند بهترین خدمت را به مردم شهر گرگان ارائه دهند.

مراسم اختتامیه جشنواره ملی دستاوردها و توانمندی های دانشجویان دانشگاه پیام نور در گرگان برگزار شد.

به نظر می رسد منظور رئیس خانه احزاب گلستان از تشکل های قدیمی و باسابقه که فاقد مجوز فعالیت سیاسی بوده اما در استان مشغول فعالیتند ، "اتحادیه انجمن های اسلامی استان گلستان" ، "کانون حزب الله" و "جمنا" می باشد .

مدیرخانه مطبوعات استان گلستان گفت: طی جلسه هماهنگی خانه مطبوعات با سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان خبرنگران استان ناظر افتخاری سازمان صمت می شوند.

رهبر انقلاب اسلامی، رفتار و اقدامات غربی ها را به معنی واقعی کلمه خدعه آمیز خواندند و گفتند: تکلیف امریکاییها که مشخص است زیرا شمشیر را از رو بسته اند اما باید مراقب اروپایی‌ها بود زیرا آنها نیز با خدعه عمل می کنند.

معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در خصوص یک خبر منتشر شده در سایت گلستان ما توضیحاتی ارائه کرد .

ارشد آجا در استانهای گلستان و مازندران گفت: دشمن در حوزه فضای مجازی و دستگاههای ارتباط جمعی برنامه ریزی کرده تا اعتماد بین مردم و مسئولان را از بین ببرد.

معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب گفت: بزگترین ثمره تقریب مذاهب برای مسلمانان تفکر باز و صعه صدر است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان از ساخت مجتمع چند منظوره در منطه الغدیر گرگان با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد با هدف اشتغالزایی و تحول گردشگری خبر داد .

امام جمعه اهل سنت کلاله درشرق استان گلستان حادثه تروریستی انفجار اتوبوس حامل پرسنل مرزدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درسیستان و بلوچستان را محکوم و تصریح کرد: جنایات دشمنان، اتحاد و همدلی مردم ایران رامستحکم ترمی کند.

معاون دانشجویی دانشگاه پیام‌نور کشور گفت: نمایشگاه ملی دستاوردها و توانمندی‌های دانشگاه پیام نور از امروز در گرگان مرکز استان گلستان گشایش یافت.

امام جمعه اهل سنت پیشکمر شهرستان کلاله گفت: دشمنان ایران اسلامی عاجز از استقامت و وفاداری مردم به نظام جمهوری اسلامی دست به اعمال سبوعانه نابخردانه مانند به شهادت رساندن نیروهای سپاه پاسداران می‌زنند.

نماینده ادوار مجلس گفت: شاید بتوان گفت لایحه بودجه سال 98 ضعیف‌ترین بودجه‌ای است که در طول تاریخ ایران وجود داشته است.

عبدالحی آخوند میرزاعلی امام جمعه اهل سنت شهرستان آق قلا حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان را محکوم کرد.

با بیان اینکه دشمن به دنبال اختلاف بین امت و نظام مقدس جمهوری اسلامی است، گفت: امروز نیازمند گفتمان وحدت در جامعه در برابر توطئه‎های دشمنان هستیم و اقتدار بدون ایثار به وجود نمی‎آید.

 اگر اختلاف درونی مزاحم حرکت انقلاب نشود، کار از دشمن بر نمی آید و دشمنان هیچ غلطی نمی تواند بکنند. مردم همواره وظیفه خود را بخوبی انجام می دهند، و حال نوبت مسئولین است که آسایش و آرامش را برای این مردم مهیا کنند.

استاندار گلستان گفت: کمیته چهار نفره نیاز نانوایی‌های استان به آرد و میزان ارائه به آنها را بررسی دقیق خواهد کرد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

امام جمعه شهر فراغی شهرستان کلاله گفت: حمله انتحاری به مدافعان امنیت جمهوری اسلامی ایران، انتقام کور دشمنان این نظام و انقلاب از مردمی بود که به خواست و اراده خود برای پاسخ به یاوه گویی های دشمن به راهپیمایی 22 بمهن آمدند، بود.

آخرین مطالب