• منو
 • عصر دیروز یکی از فعالان بسیج دانشجویی  در اثر گاز گرفتی جان خود را از دست داد و موجب ناراحتی و غم جامعه دانشگاهی استان شد. 

  در هفته اخیر شاهد تغییر ناگهانی  یکی از معاونت های مهم دانشگاه منابع طبیعی گرگان یعنی معاونت فرهنگی بوده ایم که طی آن، ابوطالب هزار جریبی معاون دانشجویی دانشگاه با حفظ سمت، به جای مهدی کاشانی نژاد، که از نیروهای  ارزشی و انقلابی بوده معرفی شده است.


  دبیر ستاد اشتغال شهرستان گرگان گفت: در راستای حمایت از کارآفرینان در 10ماهه نخست امسال،تعداد 490 کارفرما با تعداد 1308 نفر کارگر جهت بهره مندی از تخفیفات بیمه ای ماده 80 به تامین اجتماعی معرفی شدند.

  با حضور استاندار گلستان، 13 دستگاه خودرو شامل 10 دستگاه کمپرسی نیمه سنگین و 3 دستگاه مینی لودر به دهیاران استان تحویل داده شد.

  حاج سید اسماعیل مفیدی مداح اهل بیت بعد از عمری مجاهدت فرهنگی ظهر امروز یکشنبه سوم بهمن ماه 1395 درگذشت .

  جانشین سپاه نینوا گلستان گفت: امسال سقف اعزام راهیان نور استان گلستان ۳۰ هزار نفر است که تا کنون ۹ هزار نفر به مناطق غرب و جنوب کشور اعزام شده‌اند.

  سخنگوی قوه قضاییه گفت: دانیال زاده دستگیر شده و تحقیقات از وی در مرحله انجام است ضمن اینکه ارتباط وی با حسین فریدون هم کاملاً مشهود است ولی نحوه این ارتباط و اقدامات آنها مشخص نیست و باید منتظر نتیجه تحقیقات این پرونده باشیم.

  حادثه آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو وارد روز دوم شد و مأموران همچنان بی‌وقفه تلاش می‌کنند تا هر چه سریعتر آواربرداری پایان یابد.

  ورزشکار گلستانی پس از پیاده روی 3 هزار کیلومتری از خلیج فارس تا خلیج گرگان دیروز وارد بندرگز شد و مورد استقبال مسوولان استانی و شهرستانی قرار گرفت.

  در مدت هشت ماه نخست امسال بیش از 284 هزار سفر انجام شد و 3 میلیون و 160 هزار مسافر از طریق ناوگان فعال استان گلستان جابجا شدند.

  یک بار دیگر در استان گلستان بعد از سفر روحانی در آذرماه 93  نام سامانه سامد این بار در آستانه انتخابات ریاست جمهوری شنیده شد .

  مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان گفت : کشاورزان گلستانی قبل از آغاز بارش ها از اواخر امروز نسبت به پاشیدن کود سرک و پتاس اقدام کنند .

  مدیرکل دفتر امور شهری استانداری گلستان گفت: 12 ساختمان آتش نشانی جدید در دهه مبارک فجر در شهرهایی که از این موهبت برخوردار نیستند کلنگ زنی می شود.

  مسوول دفتر فنی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان گلستان از ساماندهی زیر ساخت های محوطه تاریخی خالد نبی شهرستان کلاله خبر داد.

  استاندار گلستان با حضور در یکی از ایستگاه های آتش نشانی شهر گرگان با همکاران، شهدای آتش نشان حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو تهران ابراز همدردی کرد.

  مدیرکل دفتر بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گلستان گفت : سه شنبه این هفته مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مهمان سامد خواهد بود.

  رهبر معظم انقلاب در پیامی درگذشت عالم پارسا وسالک الی الله، مرحوم آیت‌ الله آقای حاج سیدابراهیم خسروشاهی رضوان‌الله‌علیه را به شاگردان و ارادتمندان و بویژه به خاندان و بازماندگان مکرّم ایشان تسلیت گفتند.

  عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات گلستان برگزاری انتخابات خانه، زودتر از اتمام این دوره در استان را دخالت آشکار ارشاد در استقلال یک تشکل غیر دولتی عنوان کرد.

  سومین جشنواره دوستداران طبیعت گلستان همراه با گرامیداشت زادروز دکتر بسکی،دلسوز طبیعت برگزار شد.

  وزیر سابق امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: کسانی که برجام را ساماندهی کردند نقدهای موجود را هم باور و قبول دارند و به این نقطه رسیده اند.

  آرشیو

  روز : ماه : سال :

  آخرین مطالب

  هدایت به بالای صفحه