معاون،علمی،فرهنگی واجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با حضور دربیمارستان آل جلیل آق قلا از نحوه اجرای طرح استقرار نظام الکترونیک ارجاع سلامت بازدید کرد.

مسئول قرارگاه جهادی سپاه نینوا در مناطق زلزله زده از پیشرفت 50 درصدی اسکان موقت روستاهای تحت پوشش سپاه نینوا خبرداد.

مسوول حوزه علمیه امام صادق (ع) گرگان گفت: معرفی قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی نشان‎دهنده عجز آمریکایی‌ها و صهیونیستها است.

نماینده سابق مردم گرگان و آق‌قلا با انتقاد از سیاست‌ها و برنامه‌های دولت‌ها در جهت محرومیت‌زدایی و برطرف کردن فقر می‌گوید: با وجود اینکه جهت‌گیری دولت‌ها در کلام برطرف کردن محرومیت بود اما حق مطلب در خصوص برخی از استان‌ها مانند گلستان اتفاق نیفتاد.

یک کارشناس مسائل سیاسی استان گلستان گفت: ایالات متحده آمریکا بر خلاف ظاهری پوشالی و مقتدرش امروز با اعتراف صاحبنظران واندیشمندان در ورشکستگی اعتبار و آبرو و مالی روبرو است و امروز جهان از ظلم آمریکا به مردم فلسطین با خبر اس.

نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل متحد با انتشار مستنداتی به ادعاهای نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد پاسخ داد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت در لایحه بودجه یارانه ها را استانی کرده که به معنای در اختیار قرار دادن یارانه ها به دست استاندار و قلع و قمع یارانه بگیران است.

همایش سراسری حزب اعتدال و توسعه درحالی روز گذشته در اصفهان برگزارشد که شمار افراد حاضر در همایش کم تر از جلسات معمولی یک حزب بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به شروع فصل زمستان و بروز بحران های طبیعی، گفت: از آنجایی که ساختار و وظیفه راهداری حفظ وضعیت و ارتقای ایمنی در عبور و مرور است؛ برای انجام وظیفه بهتر، این بخش به توجه ویژه تری از حیث تامین و تخصیص منابع پایدار نیاز دارد.

ائمه جمعه استان گلستان با انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در خصوص ظلم های انجام شده در یمن اقدام امریکا را در فلسطین محکوم کردند .

استاندار گلستان گفت: اعتقاد و شعار ما این است که بدون مردم نمی‌توان طبیعت را حفظ کرد و در اتفاقات اخیر در آتش‌سوزی‌ها، بدون کمک مردم نمی‌توانستیم در جلوگیری از آتش‌سوزی موفق باشیم.

استانداری گلستان طی نامه ای ایرجی را حائز شرایط احراز تصدی سمت شهرداری بندرگز ندانست.

استاندار گلستان گفت : با این نگاه که در گذشته به شرق گلستان بی‌مهری شده, نگاه و توجه ویژه‌ای به شرق گلستان داشته باشیم و توجه ویژه‌ای به شرق در بودجه 97 خواهیم داشت.

بسیاری از معلمان استان گلستان به دلیل مشکلات متعدد اقتصادی، کمبود امکانات و بی اهمیتی دستگاه تعلیم و تربیت به این حوزه رغبتی برای انجام کارهای پژوهشی ندارند و صرفا برای ارائه کردن برای دانشگاه و یا طرح معلم نمونه و .. آنهم به صورت کپی به آن می پردازند و این فاجعه برای تعلیم و تربیت است.

امام جمعه گنبد کاووس گفت: کمیته امداد، کمیته ولایت فقیه است وکار سیاسی و جناحی نمی کند و واضح و شفاف طبق سیاست رهبری به خدمت به محرومین می پردازد.

طاهری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گلستان با تاکید بر اینکه دانشگاه نباید تریبونی برای افراد فتنه‎گر ، معاند و کسانی که زاویه با نظام اسلامی دارند باشد ، گفت: گلستان نباید جولانگاه جریان فتنه شود .

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروزه دشمنان اسلام هم به این امر واقف هستند که قدرت بازدارندگی ایران در حال افزایش است.

استاندار گلستان با تاکید بر سرمایه گذاری در حوزه آموزش رعایت حقوق شهروندی ، اظهار کرد: دستگاه های مرتبط باید از ظرفیت رسانه های  مکتوب، دیجیتال،  دیداری و شنیداری برای آموزش حقوق شهروندی به مردم بیشترین استفاده کنند.

نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه گلستان در مراسمی که با حضور معاون وزیر علوم دولت اصلاحات در دانشگاه گلستان برگزار شد به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

سرپرست اداره كل راه و شهرسازي استان گلستان از برنامه ريزي و جديت اداره كل راه و شهرسازي استان در خصوص جذب سرمايه گذار ، استفاد از حداكثر توان بخش خصوص در اجراي پروژه هاي زير ساختي استان خبر داد.

آخرین مطالب