ائمه جمعه استان گلستان در سخنرانی های خود به اظهارات ترامپ واکنش نشان دادند و این سخنان را به شدت محکوم نمودند .

نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص آزمون استخدامی بیمارستان کلاله و مینودشت گلایه کرد و گفت: رقابت 6 هزار نفر برای استخدام 116 نفر در بیمارستان کلاله و مینودشت آمار خوبی برای استان نیست.

امام جمعه موقت تهران با بیان این‌که برجام مقدمه‌ای برای بصیرت مسئولان و مردم شد، گفت: سپاه مورد اعتماد مردم و بانی اصلی از بین بردن داعش است.

رییس دامپزشکی گالیکش از آغاز مرحله دوم واکسیناسیون تب برفکی در این شهرستان خبر داد.

نورگل یشیل چای بازیگر معروف ترکیه برای بازی در یک پروژه سینمایی مدتی است در ایران حضور دارد.

استاندار گلستان از جزیره آشوراده بازدید و آخرین وضعیت طرح گردشگری این جزیره و امور ماهیان خاویاری را مورد بررسی قرار داد.

نوه رهبر کبیر انقلاب اسلامی گفت: سخنان رئیس‌جمهور آمریکا پوچ بود و ما را به یاد کودکی که از عجز، داد و بی‌داد می‌کند، انداخت.

به همت بسیج اداری، کارگری حوزه امام علی(ع) شهرستان رامیان، لوله کشی آب به منزل زوج 80 ساله رامیانی کشیده شد.

کماکان و با وجود گذشت چند سال از اجرای طرح تحول نظام سلامت، بازار داروی کشور روزهای بدی را سپری می کند.

مردم بخش گلیداغ مزار شهید گمنام بخش گلیداغ را مرمت می کنند.

امام جمعه موقت گرگان با اشاره به اینکه کمک به دیگر مسلمین از وظایف ماست، گفت: کمک به مردم مظلوم میانمار و یمن وظیفه شرعی و ملی همه است و باید به هر صورت ممکن به آنان کمک کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به جلسه مشترک رییس مجلس و رییس ستاد کل نیروهای مسلح از دستیابی به راه‌حل میانه‌ای برای اجرایی شدن قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگران، جانباران و ... خبر داد.

روحانی جوان کردکوی گفت: دوران دفاع مقدس ما برگرفته از نهضت خونین عاشورا است و با توجه به اخلاص رزمندگان و دفاع آنان از اسلام‌ در تاریخ درخشان شد.

پولدارهای دبی ماشین‌های لوکس خود را در خیابان‌های دبی رها می‌کنند و فرار می‌کنند.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان رامیان از توزیع حدود 400 قطعه جوجه 45 روزه در این شهرستان خبر داد.

وزیر کار با بیان اینکه 7 میلیون ایرانی دفترچه‌ بازنشستگی‌ ندارند گفت: ما در همین راستا بیمه اجتماعی فراگیر‌ را پیگیری می‌کنیم.

مسئول بسیج فرهنگیان گلستان گفت: بیان ارزش های دین و جان فشانی های شهدا در قالب فرهنگ و هنر بیشترین ماندگاری و تاثیر را در ذهن نسل امروز دارد،

رئیس‌جمهور روسیه وضعیت کنونی خاورمیانه را حاصل تلاش برخی قدرت‌ها برای پیشبرد تحولات این منطقه در جهت منافعشان، دانست.

کمکهای مردمی در حمایت از مردم آواره و مظلوم میانمار توسط جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی و سایر مراکز خیریه در مسیرهای پرتردد این شهر جمع آوری می شود.

تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با وزیر امور خارجه گفت: انسجام ملی حول هدایت‌های رهبر معظم انقلاب منافع و امنیت کشور را حفظ می‌کند.