همسر شهید محسن حججی گفت: خون امثال محسن حججی‌ها بعد از ریخته شدن در قلب تمام مسلمانان، فرهیختگان و آزادگان جهان در جریان است.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی گلستان در یادداشتی به مطالبه جریان دانشجویی از دولت پرداخت و گفت: دولت مراقب جریان نفوذی که به دنبال وابسته کردن کشور به غرب هستند باشند.

پیشنهاد عضو فراکسیون امید مجلس به رئیس‌ جمهور درباره اعلام لیست اموال وزرا اگر مورد اقبال حسن روحانی قرار گیرد می‌تواند به سالم‌سازی اقتصاد و انضباط مالی اعضای دولت و دوری از شائبه‌های فساد مالی کمک کند.

رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به همراه تعدادی از کارکنان با حضور در منزل اولین موسس این دانشگاه، از زحمات و تلاش های وی قدردانی کرد.

گزارش زیر تنها بخشی از واقعیتهای ضداخلاقی تکان دهنده در ارتش ایالات متحده محسوب می شود که ارتش آمریکا را از نظر آمار، ارقام ، بودجه و تجهیزات و جنگ افزار و تعداد نفرات بر روی کاغذ قوی ترین ارتش در جهان معرفی می کنند.

شهردار نوکنده گفت: ایجاد پارک جنگلی در جنگل نرگسیه به مساحت 10 هکتار، ایجاد مرکز ورزش های ساحلی کشور و ایجاد مجتمع تفریحی و گردشگری در سد کنترل سیلاب نوکنده سه پروژه گردشگری است که در نوکنده در حال پیگیری است و بزودی اجرایی خواهد شد.

آژانس‌های فروش بلیط هواپیما در مناسبت‌های خاص و یا تعطیلات، قیمت بلیط خطوط هوایی را به شکل جهشی افزایش می‌دهند و چند برابر قیمت واقعی به فروش می‌رسانند.

به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافرازبه میهن اسلامی مدیر کل آموزش و پرورش گلستان با آزادگان فرهنگی دیدار کرد.

نمایندگان مردم ارومیه از عملکرد عیسی کلانتری در ستاد احیای دریاچه ارومیه در طول این سال ها راضی نبوده اند و با توجه عدم مدیریت و توانایی وی در احیای دریاچه ارومیه چگونه کلانتری می تواند رئیس سازمان محیط زیست شود.

رئیس سابق آموزش و پرورش شهرستان کلاله با حضور در مقابل آموزش و پرورش شهرستان کلاله دست به اقدامی زد که جای تامل دارد.

فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا گفت :قبل از آمدن به گلستان خدمت فرمانده کل سپاه رفتم که ایشان به من گفت ضمن ابلاغ پیام تسلیت بنده برای مشکل سیل گلستان چاره اندیشی کنید .

مدیرکل منابع طبیعی استان گلستان گفت: حدود 300 هزار هکتار از اراضی شمال استان گلستان و 110 هزار هکتار از اراضی شیبدار در معرض بیابانی شدن هستند .

تی پارتی یا میهمانی چای عنوان مراسم و مهمانی است که در زمان قاجار یکی از سنت های مهم قاجاریان تلقی می شد در ادامه توضیحات بیشتری در این باره بخوانید.

مسکن مهر علی رغم داشتن نفسی خیر و سودمند برای مردمی که شاید سالیان سال در انتظار خانه دار شدن بودند، متاسفانه در دستان پیمانکاران بی تدبیر به عنوان معضل چندین ساله در شهرهای مختلف کشور از جمله گنبدکاووس مبدل شده است.

رئیس مجلس در نامه‌ای درباره افزایش جریمه متخلفان مالیاتی به رئیس جمهور تذکر داد.

با تلاش غلامرضا خارکوهی و همکارانش شماره جدید نشریه انقلاب- 189و190- مرداد سال 96 بصورت دو رنگ وارد بازار شد.

مسئول نمایندگی سپاه گالیکش گفت: مسجد مرکز اتحاد مسلمانان و پایگاه انسان‌سازی در جهان اسلام است. مسجد در عصر آغازین اسلام، افزون بر عبادت، مرکزی برای اداره حکومت نیز بود.

آئین تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آق قلا با حضور جانشین سپاه نینوا استان گلستان برگزار شد.

سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء صبح امروز در معیت استاندار گلستان و فرمانده سپاه نینوا از پیشرفت سد نرماب مینودشت بازدید کرد .

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی در پیامی پیامی بیان داشت: آزادگی اسرای ما فرهنگ و نماد استقامت و ایستادگی ملت ماست.