مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان از برگزاری ویژه برنامه شب‌های قدر در بیش از ۲ هزار مکان مذهبی استان خبر داد و گفت: اماکن مذهبی در شب قدر علاوه بر برگزاری نماز جماعت نسبت به برگزاری مراسم شب قدر اقدام خواهند کرد.

به گزارش گلستان ما، حجت ‌الاسلام نورالله ولی‌نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران ماه رمضان را یکی از بهترین ماه‌هایی خوب خدا دانست و اظهار کرد: این ماه دارای نعمت های بسیار زیادی است که شب قدر یکی از نعمت‌های بزرگ این ماه محسوب می‌شود و دارای ویژگی‌های بسیاری است و این شب برابر هزار ماه فضیلت دارد.

وی با اشاره به اینکه پاداش ‌نیکوکاران در شب قدر به هزار برابر خواهد رسید، گفت: به تعبیر قرآن کریم عبادت در این شب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و افراد آن را باید یک فرصت بدانند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان شب قدر را شب انتخاب و شب استثنایی برشمرد و گفت: شب قدر انتخاب شد تا انسان به یک درجه عالیه دست پیدا کند. شب قدر شب نزول قرآن و شب تجمیع قداست‌ها است.

وی افزود: شب قدر، شب نزول قرآن شب رحمت و مغفرت، شب استجابت دعاست، امید است همه ما بتوانیم از شب قدر به ‌اندازه کافی بهره ببریم.

بیش از 1000 مبلغ و روحانی در گلستان مشغول تبیین دین هستند

ولی نژاد از برگزاری ویژه برنامه شب‌های قدر در بیش از 2 هزار مکان مذهبی استان خبر داد و اظهار کرد: اماکن مذهبی در شب قدر علاوه بر برگزاری نماز جماعت نسبت به برگزاری مراسم شب قدر اقدام خواهند کرد.

وی یادآور شد: قرائت جوشن کبیر، تلاوت قرآن و قرآن به سر گرفتن ازجمله آداب مرسوم در شب قدر است که همه اماکن مذهبی به آن خواهند پرداخت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: طبق اعلام آمادگی هیئت های مذهبی استان در روز شهادت حضرت علی (ع) شاهد دسته‌روی باشکوهی در همه شهرستان‌های استان خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بیش از هزار مبلغ و روحانی در استان مشغول تبیین دین هستند که برخی از این روحانی ها در دو یا سه مکان مذهبی فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها