مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان گفت:  پنج محور برای تردد خودروهای راهداری، امدادرسانی و محلی در استان گلستان بازگشایی شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی استان گلستان، حسین محبوبی در خصوص آخرین وضعیت عملیات بازگشایی راه‌های استان اظهار کرد: درحال حاضر محورهای آزادشهر به شاهرود و گرگان به شاهرود عملا برای ترافیک محلی، امدادی و بین شهری باز است ولی به دلیل ریزش و رانش‌های مکرر هنوز به طور رسمی باز اعلام نشده است.

وی با تأکید براینکه محور آق‌قلا به مرز اینچه‌برون همچنان درگیر آبگرفتی بوده و بسته است، تصریح کرد: در این منطقه برخی از نقاط شکافته شده و هنوز لوله‌گذاری نشده است به همین دلیل امکان تردد از این محور همچنان غیرممکن است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان ادامه داد: سه راهی یساقی به بندرترکمن نیز به دلیل وجود آب بر روی پل و جاده هنوز بسته بوده و امکان تردد در آن وجود ندارد.

به گفته وی سایر محورهای آق‌قلا به سه راهی عطاآباد، آق‌قلا به گنبدکاووس و گنبدکاووس به کلاله نیز در استان همچنان مسدود بوده و با عنایت به احداث پل‌های موقت با تلاش‌های راهداران و برادران سپاه و ارتش در محورهای گرگان – آق‌قلا، خواجه نفس – گمیشان، گمیشان – آق‌قلا تردد صرفا برای خودروهای راهداری، امدادرسانی و محلی برقرار است.

محبوبی همچنین تأکید کرد: محور یک باند خواجه‌نفس- گمیشان در ساعات زوج مسیر از خواجه نفس به گمیشان و در ساعات فرد از مسیر گمیشان به خواجه نفس تردد برقرار خواهد بود.

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از فعالیت ۲۲۰ دستگاه ماشین‌آلات راهداری در مسیرهای سیل‌زده استان خبر داد و گفت: در حال حاضر ۲۴ اکیپ راهداری، ۲۴ دستگاه ماشین‌آلات پیمانکاران و ۷۱۲ دستگاه ماسین‌آلات متعلق به ارگان‌های دولتی و نظامی در منطقه مشغول فعالیت هستند.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها