معاون امورفرهنگی کمیته امداد گفت: ۱۲۰ هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد امسال برای زیارت بارگاه امام هشتم (ع) به اردوهای زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.

این روزها وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه واردات انواع و اقسام محصولات به ویژه گوشت جات(!) سنگ تمام گذاشته است و از 5 قاره جهان این حیوانات زبان بسته با پرواز های چارتری گله گله وارد کشور می شوند تا در کشتارگاه های صنعتی و سنتی آنها را از دم تیغ بگذران

با وجود اینکه روزانه بیش از 70 تن مرغ گرم و منجمد با قیمت هرکیلو 11 هزار و 500 تومان دراستان گلستان توزیع می‌شود متاسفانه در این میان سودجویان و متخلفان در بازار مرغ به شیوه‌های مختلف به سود خود بهره‌برداری می‌کنند.

مسئولان پیش‌بینی می‌کنند کشت توتون در سال زراعی جاری در گلستان افزایش می‌یابد اما کارشناسان معتقدند تنها می‌توان به مصوبه مجلس درخصوص افزایش تعرفه واردات خرمن امید داشت.

مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گلستان گفت: در ایام سفر هئیت دولت تدبیر و امید به استان گلستان 33 هزار و 400 نامه در گلستان به رئیس‌جمهور نوشته شد.

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان از تولید و تکثیر سه رقم جدید باقلا در استان خبر داد و گفت: یکی از ارقام تولیدی باقلا آنتی فاویسم است.

با وجود اینکه روزانه بیش از 70 تن مرغ گرم و منجمد با قیمت هرکیلو 11 هزار و 500 تومان در استان گلستان توزیع می‌شود متاسفانه در این میان سودجویان و متخلفان در بازار مرغ به شیوه‌های مختلف به سود خود بهره‌برداری می‌کنند.

تاریخ‌نگار گلستانی گفت: راهپیمایی 22 بهمن سال 97 پیروزی بهمن سال 57 را تثبیت کرد اکنون نوبت مسؤولان است که مشکلات اقتصادی را حل کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: با توجه به هماهنگی انجام شده امسال 17 پایگاه برای اسکان مسافران در نظر گرفته شده است.

فرسودگی خطوط شبکه انتقال برق در گلستان مخصوصاً مناطق روستایی مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده و این امر ضرورت توجه بیشتر مسئولان به بهینه سازی شبکه را نشان می دهد.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: به مناسبت گرامیداشت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران طرح نورانی "کاروان عطر قرآن در فجر انقلاب" با بیش از ۲۹ ویژه برنامه قرآنی در شهرها و روستاهای سراسر استان گلستان برگزار شد.