جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: یک دستگاه خودرو حامل ۱۵۹ راس دام قاچاق و فاقد مجوز در ایست بازرسی تنگراه کشف شد.

معاون اداره‌کل راهداری استان گلستان گفت: بیشتر جاده‌های استان گلستان باز و تردد به صورت عادی برقرار است و نیروهای راهداری در تلاش برای بازگشایی محور توسکستان به شاهرود استان سمنان هستند.

کشتی ورزش اوّل کشور علیرغم سابقه درخشان در گلستان، مدّت هاست از مدال آوری و داشتن نماینده در تیم ملّی بازمانده است.

سید رحمانی کسب رتبه اول گزارش موضوعی تولیدی در بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز صدا و سیما را کسب کرد.

روایت جدیدی از دهقان فداکار به کارگردانی سامان مرادحسینی، در دبیرخانه دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» ثبت شد.

ویژه برنامه عاشورایی "در سوگ عشق" با حضور و همکاری جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر در محوطه تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه عاشورا نمایش پرشکوه عشق است، گفت: تبلیغات دشمن و برخی مسائل داخلی باعث فشار به مردم شده است اما ملت ایران با تقوای الهی و الهام از عاشورای حسینی بر همه مشکلات فائق خواهند آمد.

مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان گلستان گفت: سند توسعه آموزش‌های مهارتی استان گلستان در اواسط مهرماه امسال تدوین و رونمایی می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: ۵۵ درصد کلاس‌های درس در استان گلستان معادل ۵ هزار و ۸۰۰ کلاس تخریبی بوده و نیازمند مقاوم‌سازی و نوسازی هستند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان گرگان گفت: محدودیت ترافیکی برای برگزاری هرچه باشکوه‌‎تر مراسم عزاداری روز تاسوعا در شهرستان گرگان در نظر گرفته شده است.

در استانه تاسوعا و عاشورای حسینی ، زندانیان واجد شرایط، مرخصی 7 روزه می روند .