• منو
 • از هنرمندان شرکت در بازارچه سراسری صنایع دستی و سوغات نوروز 96 دعوت میشود تا با داشتن مدارک هر چه زودتر نسبت به ثبت نام در این بازارچه مدارک خود را به معاونت صنایع دستی ارسال نمایند .
   

  سومین جشنواره دوستداران محیط‌زیست استان گلستان با معرفی «محمد سدیدی» عکاس گالیکشی به‌عنوان عکاس برتر به پایان رسید.

  کارشناس فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از اهدا دو هزار و ٢٩٤جلد کتاب خبر داد و گفت: هزینه اهدا این کتاب ها ٤٢٧میلیون و ١٧٠هزار ریال است.

  مراسم تشییع حاج سید اسماعیل مفیدی مداح گرگانی امروز ساعت 9 صبح از کنار زینبیه محله میرکریم گرگان برگزار می شود .

  معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری گرگان گفت: ایجاد یک بازارچه عرضه تولیدات مشاغل خانگی در گرگان لازم و ضروری می باشد.

  استاندار گلستان با اشاره به سفر اردیبهشت ماه 95 رییس سازمان برنامه و بودجه به استان گلستان، اظهار کرد: بر اساس نامه ها و درخواست های ارائه شده از استان به دکتر نوبخت، 407 میلیارد تومان تخصیص جهت اجرای پروژه های توسعه محور استان ابلاغ شده که دستگاه های اجرایی باید در جذب کامل آن کوشا باشند.

  مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان در پی ورود سامانه بارش زا به استان گلستان گفت: در صورت افت فشار گاز در استان، گاز مشترکان پرمصرف و سی ان جی ها با هدف تامین گاز مشترکان خانگی قطع خواهد شد.

  سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر همزمان با شهر تهران ، در شهر گرگان نیز برگزار می شود.

  با برگزاري كارگاه آموزشي آشنايي با فضاي مجازي با عنوان كودكان آنلاين، كودكان و خانواده هاي گرگاني با حضور در مركز فرهنگي هنري شماره سه گرگان با فرصت ها و تهديد هاي اين فضاي وسيع اجتماعي آشنا شدند.

  معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی استان گلستان برای کاهش خسارت سرما در روزهای آتی توصیه های فنی ارائه داد.

  مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به اینکه بیمه بیکاری یک فرایند حمایتی از افرادی است که به اجبار بیکار شده اند، گفت: متاسفانه از بیمه بیکاری سوء استفاده می شود.

  آرشیو

  روز : ماه : سال :
  هدایت به بالای صفحه