رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به همراه تعدادی از کارکنان با حضور در منزل اولین موسس این دانشگاه، از زحمات و تلاش های وی قدردانی کرد.

با تلاش غلامرضا خارکوهی و همکارانش شماره جدید نشریه انقلاب- 189و190- مرداد سال 96 بصورت دو رنگ وارد بازار شد.

ارشد نظامی آجا در استان های گلستان و مازندران گفت: پیام اصلی و مشخص شهدای عزیز مدافع حرم نابودی استکبار جهانی و در راس آنها اسرائیل غاصب است.

رئیس پلیس فتای استان گلستان از دستگیری کلاهبردار اینترنتی استان و بسته شدن پرونده آن خبر داد.

فرمانده نیروی انتظامی استان گلستان گفت: تا زمانی که ظلم هست ما نیز باید با ظالم مبارزه کنیم و تا روزی که پرچم انقلاب به دست حضرت ولی عصر(عج) برسد نباید از پای بنشینیم.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف استان گلستان گفت: ما مدیون ایثارگری های شهدایی مانند «حججی ها» هستیم، این جانفشانی ها برای اسلام حاصل تربیت قرآنی است.

 استاندار گلستان گفت: سد نرماب تنها سد مهم استان و از این جهت که آب شرب شرق استان را تامین می کند و امید استان است.

نشست کتاب خوان ویژه دستگاه قضا در سالن اجتماعات اداره کل کتابخانه های عمومی استان گلستان برگزار شد.

فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری سارقان زورگیر که اقدام به ۲۰ فقره سرقت از شهروندان کرده بودند توسط ماموران پلیس آگاهی استان خبر داد.

در گفتگو با عضو تیم ریکرو تیراندازی با کمان اعزامی به مسابقات انتخابی المپیک جوانان وی اظهار کرد: از دی ماه 1395 تا الان در اردوهای آماده سازی زیادی شرکت کرده ام و فردا به آخرین اردوی آماده سازی در بابلسر خواهم رفت. اردوهای ما بین 25 تا 45 روز طول می کشد و ما زیر نظر مربی کره ای آقای پارک میون وون سخت تمرین می کنیم.

دختر معلول گلستانی که در مردادماه سال گذشته به همت رییس دانشگاه آزاد علی آباد عازم کربلا شد در هفته گذشته با حرکت خیرخواهانه همسفرهای دانشگاهیش صاحب ویلچر برقی شد.