فرمانده سپاه نینوا گفت: فرهنگ ایثار و شهادت هنوز در بین نسل امروز ما وجود دارد و فرزندان شهدایی که پدرانشان را درک نکردند با پوشیدن لباس رزم آنان خود را شبیه پدرانشان می دانند.

ظهر روز گذشته همراه متهم بیمار که در بیمارستان پنجم آذر گرگان تحت نظر پزشکان و پرستاران بود، پرستار بیمارستان را مورد ضرب و شتم قرار داد.

استاندار گلستان با اشاره به اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان، گفت: کارگروه ویژه در کمیته پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در استان گلستان تشکیل می‌شود.

دبیر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام ایران زمین گفت: تاکنون سفرا و کاردارهای ۱۱ کشور برای شرکت در دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام ایران زمین اعلام آمادگی کردند.

دادستان مرکز استان از احضار مدیرکل راه و شهرسازی گلستان برای ادای توضیحات در خصوص سانحه رانندگی منجر به فوت «نوربخش» و «تاج‌الدین» خبر داد.

در روزگار بی تفاوتی در حوزه فرهنگ و کتابخوانی، سیدعلی کریمیان مردی از سرزمین جرجان زمین توانست رتبه برتر کشوری ترویج کتاب و کتابخوانی را کسب کند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر از برپایی جلسه نقد و بررسی کتاب «گردان قاطر چی ها » در این شهرستان خبر داد .

مسئول امورروحانیون ومساجد اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان از برگزاری همایش "نقش علماء و اندیشمندان در وحدت امت اسلامی" در گرگان خبر داد.

عید بزرگ بیعت امروز با حضور خیل عظیم مردم دارالمومنین گرگان برگزارشد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: تعطیلی مرکز قلب سلیم بیمارستان صیاد شیرازی گرگان صحت ندارد و مرکز آموزشی درمانی شهید صیاد شیرازی گرگان قادر است تا سطحی از خدمات آنژیوگرافی را به بیماران اورژانسی ارائه کند.

سالیانه حوادث متعددی در جاده‌های گلستان بخصوص تقاطع های استان که استاندار گلستان از عبارت «تقاطع های مرگ» استفاده کرد، رخ می دهد و جان بسیاری از انسان ها را می گیرد.