تعهد و احساس مسئولیت دختران و پسران در ازدواج مهم تر از سن و کار آنان است چرا که این مسئله در ازدواجهای دانشجویی ثابت شده است و باید اعتماد و صمیمیت در زندگی بیش از هر چیز دیگر ارجحیت داشته باشد و نباید گوشی و فضای مجازی باعث بوجود آمدن حریم خصوصی در زن و شوهر شود.

در آیین پایانی جشنواره های قرآن و عترت، با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از دیوان شعر یکی از علمای اهل سنت گلستان رونمایی می شود.

رییس هیئت کارته گالیکش گفت: گالیکش نایب‌قهرمان رقابت‌های انتخابی سبک گوجوریو تیم ملی کاراته شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش عشایر گلستان گفت:"امان تاج هوشمند" به عنوان مدیر ممتاز طرح تعالی مدیریت مدرسه کشور انتخاب شد.

رئیس هیات والیبال استان گلستان گفت: در اتفاقی نادر در والیبال گلستان 9 بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال زیر 23 سال دعوت شدند.

مسئول پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گلستان از شناسایی فردی که اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب یکی از شهروندان نموده بود خبر داد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان ایجاد سازمان الکترونیک را یکی از برنامه های مهم هیات مدیره دانست و هدف از آن را یکسان سازی روش های انجام امور اداری، آسان سازی و کاهش زمان ارائه خدمات مهندسی، شفاف سازی عملکرد عنوان کرد.

معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازي، هزينه خدمات مهندسي را در ايران 2 درصد قيمت تمام شده ساختمان بيان كرد و آن را رقمي بسيار پايين دانست.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان از اعزام 23 نیروی فنی و عملیاتی برق برای کمک به رفع مشکلات برق خوزستان خبر داد.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با تشریح نقش کافه‌ها در زمینه مقاصد گردشگری شهری به کافه گردی هوشنگ ابتهاج با مرتضی کیوان و سیاوش کسرایی پرداخت و گفت: نخستین حمام، تکیه و مدرسه تهران را یک بانو ساخته است، بنابراین بنای اولیه شهر تهران زنانه بوده است.

سواحل زیبای دریای خزر در گلستان با تنوع اقلیم و دسترسی آسان، محلی بکر و آرامش بخش برای سپری کردن تعطیلات است.