رئیس مجمع امربه معروف و نهی از منکر استان گلستان گفت: باید منابر موعظه ها و خطابه ها را به خیابانها آورد روحانیت نباید فعالیتش را محصور در مسجد کند.

مسئول سازمان بسیج طلاب گلستان گفت: سلب نشاط و آرامش از جامعه انقلاب اسلامی، نقشه کسانی است که چشم دیدن چهل سالگی انقلاب را ندارند.

رئیس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که صدور روادید به کشور قزاقستان تسهیل گردد اظهار کرد: خوشبختانه امنیت در جمهوری اسلامی ایران مثال زدنی است و فعالین اقتصادی کشور ها از جمله قزاقستان به راحتی می توانند در ایران سرمایه گذاری کنند و دولت نیز از این موضوع حمایت می کند.

نائب رییس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که طی سال های گذشته ارتباط خوبی بین قزاقستان و جمهوری اسلامی ایران برقرار شده است، عنوان کرد: علی رغم جلسات مختلف در رابطه دوزبلاغ، متاسفانه وضعیت بهبودی پیدا نکرد.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری گلستان گفت:کارمندان ادارات استان می توانند در اوقات بیکاری خود بجای بازی با موبایل کتاب بخوانند .

مدیر کل کتابخانه های گلستان گفت: اختتامییه جشنواره کتابخوانی رضوی در نیمه نخست شهریورماه همزمان با سراسر کشور در استان برگزار می شود .

کیفیت پائین آرد و نان نامرغوب باعث نارضایتی مردم شهرستان بندرگز شده است.

سرپرست معاونت فرهنگی دادگستری استان گلستان گفت: در سال ۹۶ بالغ بر ۳۰۰۰ رای جایگزین حبس صادر شد که برخی از این آرا نیز حتی در سطح بین‌المللی هم بازتاب داشت و موجب تقدیر از قضات این استان از سوی برخی دستگاه‌‌ها گردید.

كميته ملي المپيك تصميم خود را در خصوص لباس كاروان ايران در بازيهاي آسيايي و المپيك نهايي كرد.

شهر گرگان با دارا بودن اسطوره های ورزشی در رشته های گوناگون، در روز پنج شنبه میزبان مسابقات لیگ دسته یک کشتی کشور خواهد بود.

فرمانده انتظامی گلستان از مرگ سه جوان در دو سانحه رانندگی موتورسیکلت در جاده‌های استان خبر داد و گفت: متاسفانه با وجود اطلاع‌رسانی و تذکرات پی در پی پلیس برخی بی‌احتیاطی‌ها باعث مرگ جوانان در سوانح رانندگی می‌شود.

پربحث ترین ها