یکی از فعالین دنشجویی دانشگاه گلستان گفت:جمهوری اسلامی ایران به استقلال و قدرت نظامی رسیده است اما حامی همه جانبه ی کشورهای مظلوم دنیا خواهد بود و هرگز آنها را تنها نخواهد گذاشت.

شورایی تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان با صدور بیانیه ای از همه مردم جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد و این روز را سرنوشت ساز در روند مقاومت ملتهای مظلوم خواند.

ردار آزمون در خصوص تیم باشگاهی فصل آینده خود گفت : تمام فکر و ذهنم معطوف به روستوف روسیه است چون با این تیم قراردادم تمام نشده اما در طول چند روز آینده کاملا مشخص خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس می تواند بازتاب های مثبت و پیام های مهمی را برای همه جهانیان به ویژه رژیم صهیونیستی داشته باشد.

در حال حاضر شایعاتی مبنی بر حضور یکی از مدیران کلی گلستانی در کشور روسیه دارد حال آنکه عنوان شده ایشان به سوریه رفته است .

روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی روز جهانی قدس را روز وحدت جهان اسلام و فریاد برعلیه ظلم صهیونیستها ی جهانی و حامیان ترورییست منطقه ای شان خواند.

رییس بسیج اساتید گلستان گفت: شهید چمران مسائلی را در آثار خود عنوان کرد که دقیقا تحولات و اتفاقات پیش روی جامعه اسلامی است و توجه به آن می تواند بزرگترین درس برای اساتید و فرهیختگان دانشگاهی ما باشد.

نمازنده شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: استان گلستان ظرفیت‌های کشاورزی، صنعتی و گردشگری دارد ولی هیچ‌وقت کار اساسی برای رشد این حوزه‌ها انجام نشده است.

رئیس بسیج فرهنگیان استان گلستان با بیان اینکه ترقه بازی داعش ، آتش به پا کرد، گفت: ذوالفقار موشکی علی هنوز درنیام و منتظر فرمان ولایت است.

دبیر جامعه اسلامی گلستان پرتاب موشکهای سپاه به مقر تروریستهای داعش در سوریه را نشان دهنده اقتدار و آمادگی حافظان امنیت عنوان کرد.

جانشین سپاه نینوا گلستان گفت: آنچه که لرزه بر اندام رژیم صهیونیستی می اندازد، نشر و نفوذ گفتمان مقاومت و ایستادگی در بین مسلمانان منطقه است.