نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص آزمون استخدامی بیمارستان کلاله و مینودشت گلایه کرد و گفت: رقابت 6 هزار نفر برای استخدام 116 نفر در بیمارستان کلاله و مینودشت آمار خوبی برای استان نیست.

استاندار گلستان از جزیره آشوراده بازدید و آخرین وضعیت طرح گردشگری این جزیره و امور ماهیان خاویاری را مورد بررسی قرار داد.

مدیرکل استاندارد گلستان گفت: امیدواریم با جذب اعتبارات مناسب مجموعه آزمایشگاهی استاندارد را در استان به بهره برداری برسانیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رامیان گفت: به مناسبت هفته تربیت بدنی، این شهرستان میزبان مسابقات استانی کونگ فو سبک توآ است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان گفت: ۲۰۰۰ خیر در صندوق ولایت گلستان سپرده گذاری کردند.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: در استان گلستان از نظر نیروی انسانی در حوزه استاندارد مشکل داریم و نیاز است مجوزهای لازم در این بخش صادر شود و برخی از تشکیلات سازمانی باید در شهرستان‌های استان گلستان توسعه پیدا کند.

رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان به اقدامات استان برای نقل و انتقال زائران و خادمین اربعین حسینی (ع) اشاره کرد و گفت: برای این کار 220 دستگاه اتوبوس در حال آمادگی هستند.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش ضمن بیان اینکه تقویت بصیرت دینی و روحیه جهادی در ارتش مشخص و مشهود است از فعالیت 30 هزار حافظ قرآن کریم در این نهاد نظامی خبر داد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان توسعه اشتغال را تنها راهکار تحقق اقتصاد مقاومتی بیان کرد و گفت: با جذب تسهیلات بانکی سال گذشته برای دوهزار و ۸۰۰ نفر از مددجوی زیرپوشش شغل ایجاد شد.

انتشار کتاب«شادمانی در مثنوی مولوی» مولف « شهروز بائی» این کتاب در قطع وزیری و در تیراژ 500جلد به چاپ رسید.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه جامع گلستان گفت: با سخنان اخیر ترامپ بسیاری فهمیدند که آمریکا چه دشمن غداری است و شعار مرگ بر آمریکا حذف شدنی نیست.