مدیرکل آموزش وپرورش گلستان از کسب دومین مقام قهرمانی متوالی توسط دانش آموز گلستانی درمسابقات جهانی محاسبات ذهنی خبرداد.

امام جمعه اهل سنت قازان قایه گفت: ضروری است دولت ها و ملت های مسلمان موضع واحدی در قبال مسئله فلسطین اتخاذ کنند و حمایت خود را به طور صریح از آن اعلام نمایند.

کارشناس مذهبی در بیان شیوهای امر به معروف و نهی از منکر گفت: آمر به معروف و ناهی از منکر باید مانند طبیبی دلسوز و پدری مهربان در جامعه باشد.

به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو از مقام آوران و بسیجیان فعال مراکز آموزش علمی کاربردی استان گلستان تجلیل و قدردانی شد.

روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی گلستان جوابیه ای را در پاسخ به یک خبر برای سایت گلستان ما ارسال کرد .

مدیر کل امور اجتماعی استانداری گلستان گفت: 20هزار کودک بازمانده از تحصیل درگلستان شناسایی شدند و از خیرین برای امداد رسانی به آنان درخواست کمک می کنیم.

با حضور معاون سازمان برنامه‌وبودجه و مشاور عالی سازمان محیط‌زیست کشور، رئیس جدید پارک ملی گلستان معرفی شد.

استاندار گلستان اظهار کرد:  پارک ملی گلستان متعلق به استان گلستان است و مدیریت یکپارچه آن همچون گذشته در اختیار این استان خواهد ماند.

معاون سازمان برنامه‌وبودجه کشور و مشاور عالی محیط‌زیست کشور گفت: پارک ملی گلستان در محدوده استان گلستان خواهد ماند و برای ارتقاء مدیریت آن، رئیس پارک از طرف رئیس سازمان محیط‌زیست کشور انتخاب خواهد شد و مدیرکل محیط‌زیست گلستان، قائم‌مقام سازمان محیط‌زیست کشور خواهد بود.

مرجع تقلید شیعیان گفت: کسی که بیت‌المال و اموال عمومی را ارث پدر خود می‌داند به‌درد هیچ کاری از کارهای نظام اسلامی اعم از نظامی، فرهنگی، سیاسی، مالی و غیره نمی‌خورد.

طی حکمی از سوی استاندار گلستان، "محمد دودانگی" به عنوان سرپرست دفتر سرمایه‌گذاری استانداری گلستان منصوب شد.

پربحث ترین ها