ساکنان مسکن مهرکاج گنبدکاووس با اارسال پیامی به این رسانه، از تجمع فاضلاب در محوطه این واحدهای مسکونی گلایه کردند.

برادر سردار شهید طغرایی خواستار توجه ویژه به سالروز فتح خرمشهر و شهدای آن شد و گفت : باید رسانه ها به برجسته ساختن این عملیات بزرگ و ماندگار بپردازند .

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه حوزه اجرایی شرق استان گلستان از برگزاری طرح ضیافت الهی در 10 بقعه متبرکه این منطقه در ماه مبارک رمضان خبر داد که بقعه آن در شهرستان گالیکش قرار دارد.

سری جدید برنامه “دعوت” با رویکردی متفاوت و با محتوایی جدید به تهیه کنندگی هنرمند جوان کردکویی در ماه مبارک رمضان امسال از شبکه یک به روی آنتن می‌رود.

معاون مقام عالی وزارت و رییس سازمان سوادآموزی کشور در دیدار با ائمه جماعات شیعه سنی بندرترکمن بر رشد 14برابری باسوادی طی سالهای 91 تا 95 در کشور خبر داد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه فتح خرمشهر فتح الفتوح بود،گفت: فتح خرمشهر نماد و مظهرموفقیت یک ملت مسلمان و اعتماد به مردم و توان داخلی است.

همزمان با کشت محصول برنج ، 6 هکتار از زمین‌های زراعی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز به زیر کشت برنج پرمحصول رفت.

مدتیست ورزش کشتی در روستای بالاجاده دستخوش مشکلاتی شده که همت مضاعف مسئولین امر را جهت برطرف کردن است مشکلات می طلبد.

همایشی با عنوان " تبعیین جایگاه قرآن در کاهش آسیب های اجتماعی" طبق سنوات گذشته در مصلی وحدت شهرستان گرگان برگزار می گردد.

در یک عمل جراحی نادر و برای اولین بار در حوزه غرب استان یک بیمار 34 ساله از بیماری "گریز" رهایی یافت.

سرمربی تیم ملوان بندرگز، نماینده گلستان در لیگ برتر فوتبال ساحلی گفت: تیم با جذب بازیکن و بومی گرایی تیم در فصل جدید ترمیم شده و با رفع مشکلات مالی از سوی مالک جدید، در مسیر حرفه ای شدن گام نهاده ایم.

علی ساورعلیا طی حکمی از سوی ریاست دانشگاه علوم پزشکی گلستان سرپرست شبکه بهداشت و درمان بندرگز شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان با بیان این که مرمت پل آق قلا نیازمند تخصیص اعتبار است، گفت: ثبت ملی فرش ترکمن قطعی شده و گنبدکاووس نامزد معرفی شهر جهانی فرش است.

مدیرکل جهاد کشاورزی استان گلستان گفت: پیش بینی می شود امسال از مزارع استان بالغ بر 42 هزارتن دانه کلزا تولید شود.

فرماندار شهرستان کردکوی از پرداخت و تسویه کلیه طلبکاران مرکبات خسارت دیده از یخبندان سال گذشته خبرداد.

امروز در آستانه ماه مبارک رمضان جمعی ازبانوان بندرترکمنی مصلای جمعه بندرترکمن را غبارروبی و عطرافشانی کردند .

فرماندار گالیکش گفت: 90 درصد شهروندان این شهرستان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا مشارکت کردند.

معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا گلستان از اجرای برنامه های سالروز آزادسازی خرمشهر توسط سپاه نینوا خبر داد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از ثبت گنبدکاووس به عنوان شهر ملی فرش ترکمن در فهرست آثار ملی خبر داد.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در جلسه شورای پشتیبانی نهضت سوادآموزی شهرستان گنبد گفت: طبق سرشماری سال 95 هشت میلیون و 800 هزار بی سواد بالای 6 سال در کشور داریم و بیش از 6 درصد استان گلستان نیز بیسواد مطلق است.