تعهد و احساس مسئولیت دختران و پسران در ازدواج مهم تر از سن و کار آنان است چرا که این مسئله در ازدواجهای دانشجویی ثابت شده است و باید اعتماد و صمیمیت در زندگی بیش از هر چیز دیگر ارجحیت داشته باشد و نباید گوشی و فضای مجازی باعث بوجود آمدن حریم خصوصی در زن و شوهر شود.

معاون اول رئیس جمهور در جمع استانداران، فرمانداران و بخشداران سراسر کشور گفت: نباید بگذاریم افراد ناشناخته امنیت انتخابات را بر هم بزنند!

مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرترکمن اظهار داشت: ضرورت احیاء سبک زندگی فاطمی، فاطمه شناسی و تبیین ابعاد و زوایای مهم در خطبه های حضرت زهرا(س) می تواند الگوگیری از آموزه های فاطمی در سبک زندگی اسلامی را محقق سازد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه زیرساخت‌های لازم برای صادرات صنایع‌دستی ایجاد نشده لذا وابستگی به اقتصاد نفتی ادامه دارد، گفت: سفرای ایران عموما تخصص لازم را ندارند به همین دلیل نتوانسته‌اند برای صنایع‌دستی حتی در کشورهای همسایه بازار پیدا کند.

در آیین پایانی جشنواره های قرآن و عترت، با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از دیوان شعر یکی از علمای اهل سنت گلستان رونمایی می شود.

در حالی که بخشی از نیاز شب عید به میوه از سوی کشاورزان داخل تامین می شود که بازار شب عید از هم اکنون مملو از میوه های وارداتی شده است.

رئیس اداره آبفار شهری بندرگز از احداث چاه جایگزین شماره 2 با عمق 128 متر خبر داد.

اگر هنوز معتقدند که در انتخابات ۸۸ تقلب صورت گرفته است، کوتاه آمدن از موضع قبلی و دست آشتی دراز کردن به سمت متهم تقلب چه معنایی می تواند داشته باشد؟ بنابراین کلمه آشتی تا قبل از تعیین تکلیف مقصران اصلی فتنه معنا ندارد.

فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق توسط ماموران ایست و بازرسی تنگراه گالیکش خبر داد.

شهیده خدیجه ولی زاده یکی از شهدای حادثه تروریستی حله است که پایگاه خبری رهیاب در چندین بخش به معرفی این شهیده بزرگوار می پردازد.

در پی وعده روشنایی بلوارهای آزادشهر توسط مسئولین شهر تا پایان سال ۱۳۹۵، دومین بلوار شهر نیز روشن شد.

جلسه هماهنگی استقبال ازشهید گمنام در شهرستان رامیان، با حضور معاون فرماندار این شهرستان در فرمانداری برگزار شد.

نظام غلط بانکداری که سال های سال در کشور ما رایج شده باعث صدمات زیادی به واحدهای تولیدی و بخش خصوصی و حتی دولتی شده است و این در حالی است که به گفته مقامات رسمی، دولت 700هزار میلیارد تومان به بانک ها بدهکار است.

رییس هیئت کارته گالیکش گفت: گالیکش نایب‌قهرمان رقابت‌های انتخابی سبک گوجوریو تیم ملی کاراته شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش عشایر گلستان گفت:"امان تاج هوشمند" به عنوان مدیر ممتاز طرح تعالی مدیریت مدرسه کشور انتخاب شد.

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال این روزها کار ساده‌ای برای انتخاب یازده بازیکن اصلی خود به منظور دیدار با التعاون عربستان در لیگ قهرمانان آسیا ندارد.

رئیس شبکه بهدشت مراوه تپه گفت: روز شنبه اولین دیالیز در شهرستان مرزی مراوه تپه انجام شد.

شش هزار دست لباس با کمک نیکوکار گلستانی به نیازمندان کلاله اهدا شد.

عده ای این اقدام ساری را حرکتی بر علیه اصلاح طلبان قلمداد کرده اند چرا که معصومه ابتکار از مهره های اصلی اصلاحات در دولت روحانی است.

فرماندار گالیکش گفت: راهیان نور یک برنامه فرهنگی بزرگ و تثبیت‌شده در کشور است که دامنه تأثیر آن تا اقصی نقاط دنیا رسید است.