مدتی است که شاهد افزایش قیمت‌ها در بازار هستیم و همین امر مشکلاتی را برای بسیاری از مردم و به‌ویژه اقشار ضعیف و متوسط بوجود آورده است.

غار ده شیخ را می توان یکی از پدیده های نادر استان نامید که تا همین چند سال پیش نا شناخته مانده بود و بعد از کشف آن توسط چوپانی از توابع ده شیخ با همکاری سرمایه گذار غیر بومی محلی برای جذب توریست شده است.

رئیس مجمع امربه معروف و نهی از منکر استان گلستان گفت: باید منابر موعظه ها و خطابه ها را به خیابانها آورد روحانیت نباید فعالیتش را محصور در مسجد کند.

فرمند گفت: علت این‌که مسکوت ماندن FATF در مجلس رأی آورد به این خاطر بود که برخی می‌خواستند این مورد را از سرشان باز کنند.

مسئول سازمان بسیج طلاب گلستان گفت: سلب نشاط و آرامش از جامعه انقلاب اسلامی، نقشه کسانی است که چشم دیدن چهل سالگی انقلاب را ندارند.

کرباسچی در شرایطی در نامه خود خواستار مذاکره مستقیم با آمریکا و ترامپ شده است که بررسی سوابق سیاسی او نشان می دهد که وی همواره در عرصه های سیاسی با شکست مواجه شده و نتوانسته است جایگاه لازم در این عرصه را به دست بیاورد.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: کشف موادمخدر در سه ماهه اول سال 97 نسبت به مدت مشابه سال گذشته صد درصد افزایش داشته است.

شماری از اصلاح‌طلبان تندرو و اپوزیسیون خارج کشور در نامه‌ای به مسئولان عالی نظام سخن از مذاکره مستقیم با آمریکا به میان آوردند.

با گران کردن قیمت بلیط پروازهای فرودگاه قدس کلاله، استقبال مردمی از پروازها کم شده و بر همین اساس، پرواز روز چهارشنبه این فرودگاه هم باطل شد.

سردار حاجی زاده با اشاره به اهمیت قدرت دفاعی و توان موشکی گفت: ملت ایران به هیچ وجه در زمینه موشکی با کسی صحبت و مذاکره نمی کند.

رئیس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که صدور روادید به کشور قزاقستان تسهیل گردد اظهار کرد: خوشبختانه امنیت در جمهوری اسلامی ایران مثال زدنی است و فعالین اقتصادی کشور ها از جمله قزاقستان به راحتی می توانند در ایران سرمایه گذاری کنند و دولت نیز از این موضوع حمایت می کند.

رضا ایرانمنش بازیگر سینما و تلویزیون گفت: چند سالی است که نه فقط من بلکه خیلی از هنرمندان به خصوص در حیطه بازیگری با رکود کار و کمبود آن در سینما، تلویزیون و تئاتر مواجه شده اند.

فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: بنا بر ضرورت، اهمیت و حساسیت موضوع شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان با همکاری نهادها و سازمان های مردم نهاد 138 برنامه فرهنگی، آموزشی، ورزشی، هنری و ... را در هفته مبارزه با مواد مخدر تدوین کرده است.

سازمان بازرسی کل کشور، در پی انتشار اطلاعیه روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر تکذیب هک شدن سایت ثبت سفارش مطالبی را جهت تنویر افکار عمومی منتشر کرد.

با برگزاری مراسم تودیع و معارفه از زحمات وحید کوهساری تقدیر و قلیچ سارلی به عنوان رییس اداره برق گمیشان معارفه شد.

نائب رییس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که طی سال های گذشته ارتباط خوبی بین قزاقستان و جمهوری اسلامی ایران برقرار شده است، عنوان کرد: علی رغم جلسات مختلف در رابطه دوزبلاغ، متاسفانه وضعیت بهبودی پیدا نکرد.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به فروش نفت در دوران تحریم گفت: برخی در دوره های گذشته می گفتند نفت را می فروشیم و پول ان را وارد کشور می کنیم، در جلسه شب گذشته در این خصوص فقط به صورت کلی بحث و گفت‌وگو صورت گرفت.

مدیریت آموزش و پرورش کلاله با حضور مسئولین شهری و شهرستانی و استانی، شاهد معرفی مدیری جدید بود.

فرمانده کل سپاه گفت: پیروزی‌هایی ملت‌ عراق، لبنان و سوریه در نتیجه تبعیت از انقلاب اسلامی بدست آمده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس، گرانی مصالح ساختمانی را عاملی برای بزرگ تر شدن حباب قیمت مسکن خواند و گفت: ادامه نوسانات قیمتی رکود چندساله را به بازار مسکن تحمیل می کند.

پربحث ترین ها