معاون استاندار و فرماندارویژه گنبدکاووس گفت: در هفته دولت امسال ۲۴۳ طرح عمرانی و اقتصادی با هزینه افزون بر ۳۰۴۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و سرمایه گذاری بخش خصوصی با اشتغالزایی ۴۲۳ نفر افتتاح و کلنگ زنی می شود.

به گزارش گلستان ما به نقل از قابوس نامه، عبدالقدیر کریمی در جمع خبرنگاران  اظهار کرد: از این تعدا پروژه پروژه های عمرانی قابل افتتاح 106 پروژه با اعتبار 1090میلیارد ریال است  و پروژه های اقتصادی قابل افتتاح نیز 106 پروژه با اعتبار 1410 میلیارد ریال می باشد که در مجموع پروژه های عمرانی و اقتصادی قابل افتتاح 212 پروژه با اعتبار 2500 میلیارد ریال است.

وی همچنین اضافه کرد: پروژه های عمرانی  قابل کلنگ زنی امسال نیز 30 پروژه با اعتبار 5180میلیارد ریال و همچنین پروژه های اقتصادی قابل کلنگ زنی 1 پروژه با اعتبار 24 میلیارد ریال است که در مجموع پروژه های عمرانی و اقتصادی قابل کلنگ زنی 31 پروژه با اعتبار 542 میلیارد و 620 میلیون ریال می شود.

عبدالقدیر کریمی در ادامه با مقایسه پروژه های دولت از سال 92 تا سال 98 با اشاره به روند صعودی آن گفت: در سال 92 با 300 میلیارد ریال اعتبار شروع شده است و در سال 98 به ۳۰۴۳ میلیارد ریال رسیده است.

وی پروژه های هفته دولت سال گذشته را 519  پروژه عنوان کرد با اعتبار2668 میلیارد ریال کلنگ زنی و افتتاح شده است.

 اجرای 89 برنامه فرهنگی اجتماعی و ورزشی در هفته دولت

معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان گنبدکاووس در این نشست همچنین گفت: در هفته دولت امسال 89 برنامه مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی در مناطق شهری و روستایی گنبدکاووس اجرایی خواهد شد و از مردم،بزرگان ،معتمدین و علمای اهل تشیع و اهل تسنن شهرستان می خواهیم جهت دلگرمی مدیران و خادمان خود در برنامه های هفته دولت شرکت کنند.

وی با اشاره به وحدت همه اقوام شهرستان در مسیرآبادانی خاطرنشان کرد: نگاه مثبتی که در برخی شهرستان های خوب کشور وجود دارد و خارج از تعصبات سیاسی،حزبی،قومی با یک نگاه واحد و مشترک بین همه بزرگان شهرستان و با وحدت و اتحاد و همدلی مسیر شهرستان را در مسیر آبادانی،توسعه و پیشرفت پیش میبرند را در گنبد شاهد هستیم.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها